klima

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Zamčeno
Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

klima

Příspěvek od grebec »

měl bych dotaz jen by mě zajímalo co je potřeba kdybych chtěl předělat klimu (ovládání) mám tu obyčejnou se třema kolečkama.co by bylo potřeba pro předělání na automat?co by to zhruba stálo?díky

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: klima

Příspěvek od grebec »

chtěl bych tohle
Přílohy
1173151118.jpg

Uživatelský avatar
M.E.N.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 16.10.2009 09:08
Bydliště: Ostrava

Re: klima

Příspěvek od M.E.N. »

Promiň za OT, ale kurde, ještě jsem snad neviděl dvě stejné auto duální klimy, co by měly stejné čudlíky... jednou je tam AC já mám ECO, pak tam není žádný popisek, pak jsou jinak barevné celé ty točící se bazmeky...

Jinak k tvé otázce. Nevím kolik by to stálo, ale vím, že když jsem si chtěl vyměnit mechanickou klimu za Climatronik v Leonu I, tak to bylo téměř nemožné. Lepší vyměnit celé auto... Je tam spousta senzorů teploty, jiná řídící jednotka a bůh ví co dál. Navíc automatické klimy v pětkových Golfech jsou duální, takže si může nastavit jinou teplotu spolujezdec a jinou řidič, budou tam asi dvě rozdílné hebla. Nevím nejsem profík, ale dle mého to nepujde jen tak vyměnit... :(

Uživatelský avatar
M.E.N.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 16.10.2009 09:08
Bydliště: Ostrava

Re: klima

Příspěvek od M.E.N. »

Jo a ještě něco, ona ta automatická klima zase taková výhra není... :wink: taky furt šteluju pže je mi horko, pak zima atd... stejně jako u mechanické, navíc ty bys tam měl mít poloautomat ne? Jako je ve Fábii I...

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: klima

Příspěvek od čapik »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=149&t=121445" onclick="window.open(this.href);return false;
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Zamčeno

Zpět na „Interiér + Elektro“