zámek dveří Poraďte!!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od Trafika »

Kluci dnes mi při zamknutí centrálem nešly zamknout pravé zadní dveře,tak jsem je zamknul cuplíkem zevnitř.A teď mi dveře nejdou otevřít zevnitř ani z venku!!!cuplík je stále zamáčklý.Když potáhnu za páčku zevnitř cuplík povyleze,ale dveře se neotevřou!!! :o
Co s tímprosím poraďte jerad bych ničil tapecirunk dík moc :158:
VW passat 1,9TDI 4Motion

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od Trafika »

není náhodou pátek 13tého :( :( :(
VW passat 1,9TDI 4Motion

Uživatelský avatar
marara
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 31.01.2010 12:04
Bydliště: Praha

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od marara »

Trafika píše:Kluci dnes mi při zamknutí centrálem nešly zamknout pravé zadní dveře,tak jsem je zamknul cuplíkem zevnitř.A teď mi dveře nejdou otevřít zevnitř ani z venku!!!cuplík je stále zamáčklý.Když potáhnu za páčku zevnitř cuplík povyleze,ale dveře se neotevřou!!! :o
Co s tímprosím poraďte jerad bych ničil tapecirunk dík moc :158:
Neodemknou se ani když za tu vnitřní páčku zatáhneš 2x?
Don't follow me, I'm lost too.

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od Currahee »

Pokud má aktivní dětskou pojistku, tak se asi neotevřou :roll:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od majkl1 »

O zámcích se mi teď zdá. O víkendu jsem je měl rozdělaný asi 20x, takže je mám prošlé do posledního šroubečku. :mrgreen:
Ty máš problém. Je tam aktivovaný safe mod (elektronicky ovládaná západka), ale nejde signál od zámku do řj dveří, takže se nedeaktivuje. Takže pokud ti nepomůže odemykání a zároveň poklepávání v oblasti zámku, aby došlo k náhodnému spojení kontaktu v plocháči s mikrospínači, tak ti nezbude nic jiného než hrubé násilí. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od Trafika »

majkl1 píše:O zámcích se mi teď zdá. O víkendu jsem je měl rozdělaný asi 20x, takže je mám prošlé do posledního šroubečku. :mrgreen:
Ty máš problém. Je tam aktivovaný safe mod (elektronicky ovládaná západka), ale nejde signál od zámku do řj dveří, takže se nedeaktivuje. Takže pokud ti nepomůže odemykání a zároveň poklepávání v oblasti zámku, aby došlo k náhodnému spojení kontaktu v plocháči s mikrospínači, tak ti nezbude nic jiného než hrubé násilí. :roll:
díky za radu.a dá se zámek opravit nebo musím koupit nový?díval jsem se origo cena cca 4000Kččína (vika) CCA 800kč
Tak uvažuji koupit tu čínu,dát ji tam zkusit opravit originál zámek a tu čínu pak poslat dál :)
co vy na to :?:
Máte s tou vikou zkušenosti :?: :?:
VW passat 1,9TDI 4Motion

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od Trafika »

Currahee píše:Pokud má aktivní dětskou pojistku, tak se asi neotevřou :roll:
pojistkou to není :cry:
VW passat 1,9TDI 4Motion

KOUBIS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 05.03.2008 19:55
Bydliště: Ronov nad Doubravou

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od KOUBIS »

Čau tak asi před 1 hodinou mi přivezli auto opravené.Měl jsem to samé.Musel jsem koupit jiný zámek a ten co je ve dveřích doslova rozbít.Jenže to nebylo všechno měl jsem ještě přelámané kabely ve sloupku a ve dveřích.Oprava mě stála cca 2000 kč

KOUBIS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 05.03.2008 19:55
Bydliště: Ronov nad Doubravou

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od KOUBIS »

Já jsem sehnal zámek na vrakáči u Prahy a je OK! Stál 500kč

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od majkl1 »

Trafika píše:
majkl1 píše:O zámcích se mi teď zdá. O víkendu jsem je měl rozdělaný asi 20x, takže je mám prošlé do posledního šroubečku. :mrgreen:
Ty máš problém. Je tam aktivovaný safe mod (elektronicky ovládaná západka), ale nejde signál od zámku do řj dveří, takže se nedeaktivuje. Takže pokud ti nepomůže odemykání a zároveň poklepávání v oblasti zámku, aby došlo k náhodnému spojení kontaktu v plocháči s mikrospínači, tak ti nezbude nic jiného než hrubé násilí. :roll:
díky za radu.a dá se zámek opravit nebo musím koupit nový?díval jsem se origo cena cca 4000Kččína (vika) CCA 800kč
Tak uvažuji koupit tu čínu,dát ji tam zkusit opravit originál zámek a tu čínu pak poslat dál :)
co vy na to :?:
Máte s tou vikou zkušenosti :?: :?:
Pokud se ti podaří otevřít dveře bez poškození zámku, tak jde opravit bez investic. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od Trafika »

majkl1 píše:
Trafika píše:díky za radu.a dá se zámek opravit nebo musím koupit nový?díval jsem se origo cena cca 4000Kččína (vika) CCA 800kč
Tak uvažuji koupit tu čínu,dát ji tam zkusit opravit originál zámek a tu čínu pak poslat dál :)
co vy na to :?:
Máte s tou vikou zkušenosti :?: :?:
Pokud se ti podaří otevřít dveře bez poškození zámku, tak jde opravit bez investic. :roll:
Nevím jak to otevřít zkoušel jsem klepat pěstí v místě zámku a odemykat a nic.
Nepomohlo by odpojit baterku?odpojil by se tím centrál :?
Kluci je tu někde návod jak demontovat tapecír :?:
Jak lze zámek opravit :?: v čem bude asi závada :?: dělá to často mám strach o další dveře :!: stát se mi to u řidičových dvěří tak je roskopu vsteky :!: :!:
VW passat 1,9TDI 4Motion

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od majkl1 »

Nech být. U předních dveří to jde ještě tak s nejmenšíma škodama. Tam odděláš zadní dveře a odsekáš nebo odřízneš to očko na sloupku, co drží zámek dveří. Pak ho svaříš nebo koupíš za pár kaček, ale u zadních musím zmasakrovat (odsekat) zámek. Odpojení baterky ti nepomůže. V zámku se zkrátka safe mod deaktivuje el. a když je přerušené spojení, tak ti to je k ničemu. Ještě zkus zkontrolovat dva červenohnědý kabely, co vedou v husím krku u B-sloupku a ty samé u komfortky (vedou tam ale od každých dveří, tak jich tam bude 8). Mohou být přerušené (zlomené nebo uvnitř zoxidované na prach). pokud bys takové místo našel a opravil, máš možnost otevřít dveře.
Jinak tapec na zadních jde odmontovat. Dole pod gumou odšoubuješ jeden šroub (torx tuším 15tka), dva šrouby u madla, tapec vycvakneš nahoru, odděláš kabeláž a lanko je to. Pak vyndáš okno z držáku, odšroubuješ plech a končíš. Pak bych ti doporučil odemykat a ve stejnou dobu mlátit do zámku (blbej přístup), třeba dojde k náhodnému el. propojení. Pokud nepomůže, pak už leda vyrvat el. část zámku a na odkryté mechanické části lze už dveře otevřít.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od manas1 »

jak to tady tak procitam tak tema zamky je celkem caste tema. ja mam taky problem u ridice z mikrospinacem ci necim podobnym, kravi mi osvetleni interieru nebo dveri. to kuci ve vyrobe asi zapomeli ze se ty dvere budou pouzivat a zamky opotrebovavat. a kdyz se k tomu jeste prida ten save mod tak se z auta stane nedobitnej trezor, jak pro zlodeje tak bohuzel i v mnoha pripadech pro majitele :-/

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od Trafika »

majkl1 píše:Nech být. U předních dveří to jde ještě tak s nejmenšíma škodama. Tam odděláš zadní dveře a odsekáš nebo odřízneš to očko na sloupku, co drží zámek dveří. Pak ho svaříš nebo koupíš za pár kaček, ale u zadních musím zmasakrovat (odsekat) zámek. Odpojení baterky ti nepomůže. V zámku se zkrátka safe mod deaktivuje el. a když je přerušené spojení, tak ti to je k ničemu. Ještě zkus zkontrolovat dva červenohnědý kabely, co vedou v husím krku u B-sloupku a ty samé u komfortky (vedou tam ale od každých dveří, tak jich tam bude 8). Mohou být přerušené (zlomené nebo uvnitř zoxidované na prach). pokud bys takové místo našel a opravil, máš možnost otevřít dveře.
Jinak tapec na zadních jde odmontovat. Dole pod gumou odšoubuješ jeden šroub (torx tuším 15tka), dva šrouby u madla, tapec vycvakneš nahoru, odděláš kabeláž a lanko je to. Pak vyndáš okno z držáku, odšroubuješ plech a končíš. Pak bych ti doporučil odemykat a ve stejnou dobu mlátit do zámku (blbej přístup), třeba dojde k náhodnému el. propojení. Pokud nepomůže, pak už leda vyrvat el. část zámku a na odkryté mechanické části lze už dveře otevřít.
No ale jak mám zkontrolovat kabely mezi dveřma a sloupkem,když jsou dveře zavřené a nejdou otevřít? :158:
VW passat 1,9TDI 4Motion

KOUBIS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 05.03.2008 19:55
Bydliště: Ronov nad Doubravou

Re: zámek dveří Poraďte!!!

Příspěvek od KOUBIS »

Čus sundej tapec ze vnitř auta a musíš sundat i ten plech a pod ním uvidíš zámek a ten musíš odvrtat aby jsi ho odklapnul.Pak to otevřeš z venku.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“