Historie podle VIN

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
testoviron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 18.08.2010 12:33

Historie podle VIN

Příspěvek od testoviron »

Vedel by mi niekto zistit servisnu historiu podla VIN, auto bolo kupene v CR, aj servisovane,tieto informácie by mi veľmi pomohli pri správnom načasovaní potrebných servisných úkonov, aby som predišiel prípadným nepríjemnostiam z dôvou nezrovnalostí skutočného stavu prejdených kilometrov, jedná sa mi hlavne o výmenu rozvodov aby som predišiel poškodeniu motora z dôvodu nedodržania intervalu výmeny.
PASSAT 3C, VIN WVWZZZ3CZ6P175729
Velmi dakujem za pomoc, dufam ze sa najde dobra dusa.

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od s0ny »

Zeptej se přímo ve VW, tam pokud narazíš aspoň na trochu ochotného, tak ti řeknou. Jinak pomáhá i historka, že by si chtěl k nim na servis a chceš se zeptat co je vše nutné udělat při daném počtu kilometrů.

Každopádně rozvody udělat hned po koupi. Jistota je k nezaplacení.

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od klasek »

Pokud vydržíš do pondělí,tak ti to v práci vyjedu a pošlu v sz. Je to 3C,tak by tam historie měla být.

s0ny: Pokud má takhle mladé auto a je pravá historie známa,nemusí dělat rozvody hned po koupi. Chce to,aby se nato podíval někdo,kdo tomu rozumí a po domluvě se rozhodnout co dál. Né to hned měnit.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od skacel99 »

šla by takhle zjistit historie G III dotaženýho z Itálie??? vin bych dodal

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od s0ny »

Z itálie mám strach, že nic nenajdeš. Většina servisů tam na to kašle.

testoviron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 18.08.2010 12:33

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od testoviron »

Už vopred ďakujem, budem čakať na SZ, od auta mám aj servisku, všetko vyzerá OK, ale aj tak je lepšie si to ešte nezávisle overiť, lebo podvodníkov je habadej a prísť na to je niekedy veľmi obtiažné. Kontaktoval som aj viacero servisov VW, ale nikde som sa zatiaľ nedočkal pochopenia.

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1287
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od baxxter222 »

ja ked som prisiel do vw servisu a chcel som si prezistit ci to vsetko sedi ako ma tak som povedal ze chcem ist ku nim na servis a on sa pokukal co vsetko treba robit a menit a zistil som chvalabohu to co som chcel.bolo servisovane len vo vw.
a servisman nemal ziadny problem aby sa na to pozrel do pocitaca.ochotny to clovek.a tak som ho tam aj po case znova zoservisoval
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od Jirka. »

Kluci byli by jste tak hodný a vyjeli tu hystorii i mě? Děkuju WVWZZZ3CZ7E042456
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od klasek »

Povinnost ukládat historii do systemu neni tak dlouho. uším,že jeto cca 4-5 let,co koncern nařídil ukládat veškerá data o vozech na servr,pro lepší kontrolu a inforomovanost mezi servisi. Co se týká zdělování těch to dat,podle vyhlášky VW,jsou jen pro interní potřebu. Záleží tedy každém serviskanovi,jak stím naloží. Takže je otázka,jestli se tam nějaká historie najde a jestli V8m ji dotyčný servisman zdělí.

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od klasek »

testoviron : ahoj,přišly mi do sz další dvě vinka,tak jsem to zaměnil stím tvým. zítra to napravím

Menší prosba...smazal jsem si sz a mám tu historii na 3C : WVWZZZ3CZ6E135589 ..... kdo si pozná vinko,ozvěte se...kujůů ( mám jen torzo nicku: lubi..oz )

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od klasek »

No,moc toho nemáš,spíš vůbec nic. Je to jak jsem již někde psal,povinnost ukládat data na servr není v ČR tak dlouho.V zahraničí už to běží delší dobu,tak ty historie jsou lepší,ale záleží na zemi a kam to auto jezdilo.
Přílohy
vinko.jpg

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od Jirka. »

koukneš mi prosím na WVWZZZ3CZ7E042456?
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

lubinoz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 29.08.2009 22:05
Bydliště: Sk,Žilinsky kraj,CA

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od lubinoz »

klasek píše:testoviron : ahoj,přišly mi do sz další dvě vinka,tak jsem to zaměnil stím tvým. zítra to napravím

Menší prosba...smazal jsem si sz a mám tu historii na 3C : WVWZZZ3CZ6E135589 ..... kdo si pozná vinko,ozvěte se...kujůů ( mám jen torzo nicku: lubi..oz )
Ahoj možeš mi hodit tu historiu? Dik lubinoz.
12/2005,VW Passat 3C Variant 2.0 TDI 4M,103 kW

testoviron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 18.08.2010 12:33

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od testoviron »

to klasek: diky moc,

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie podle VIN

Příspěvek od klasek »

lubinoz píše:
klasek píše:testoviron : ahoj,přišly mi do sz další dvě vinka,tak jsem to zaměnil stím tvým. zítra to napravím

Menší prosba...smazal jsem si sz a mám tu historii na 3C : WVWZZZ3CZ6E135589 ..... kdo si pozná vinko,ozvěte se...kujůů ( mám jen torzo nicku: lubi..oz )
Ahoj možeš mi hodit tu historiu? Dik lubinoz.


Posílal jsem ti to mejlem,ale vrátilo se mi to nedoručený

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“