magicar-Jakej typ je nej?

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: magicar-Jakej typ je nej?

Příspěvek od kamilsykora »

sel bych do osvedcenyho magicaru.a dalkovej start je zbytečnost.to bych misto 500 navic za start na dalku + canbus modul.dokoupil čidla :O)

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: magicar-Jakej typ je nej?

Příspěvek od suchyra »

Chtěl bych se prosím zeptat, jestli někdo netuší, proč, když dám novou baterii do ovladače Magicaru 9000, tak asi po 14 dnech začne při zmáčknutí řvát a vibrovat, a když dám novou baterku tak je zase chvilku v pohodě?!
Díky za případný info.
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: magicar-Jakej typ je nej?

Příspěvek od GolfinoCZ »

suchyra píše:Chtěl bych se prosím zeptat, jestli někdo netuší, proč, když dám novou baterii do ovladače Magicaru 9000, tak asi po 14 dnech začne při zmáčknutí řvát a vibrovat, a když dám novou baterku tak je zase chvilku v pohodě?!
Díky za případný info.
Na to ti dám jednoduchou a 100% odpověď

Když se ti rozvibruje a zazvoni ovladač to znamena že baterka už bude za chvilku totalně vybitá.
Do ovladaču od MAGICARU se nesmí dávat nabíjecí baterie - mužou ale vydrží tak o dvě třetiny méně než normální alkalické.
Měl jsem stejný problém a baterky jsem mělil jak blbej co 14dní. Po zavolani k prodejci jsem dostal odpověď.
Kup si dobrou alkalickou baterii a máš minimalně na 2 měsíce klid - zkusil jsem a je to pravda.

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: magicar-Jakej typ je nej?

Příspěvek od suchyra »

GolfinoCZ píše:
suchyra píše:Chtěl bych se prosím zeptat, jestli někdo netuší, proč, když dám novou baterii do ovladače Magicaru 9000, tak asi po 14 dnech začne při zmáčknutí řvát a vibrovat, a když dám novou baterku tak je zase chvilku v pohodě?!
Díky za případný info.
Na to ti dám jednoduchou a 100% odpověď

Když se ti rozvibruje a zazvoni ovladač to znamena že baterka už bude za chvilku totalně vybitá.
Do ovladaču od MAGICARU se nesmí dávat nabíjecí baterie - mužou ale vydrží tak o dvě třetiny méně než normální alkalické.
Měl jsem stejný problém a baterky jsem mělil jak blbej co 14dní. Po zavolani k prodejci jsem dostal odpověď.
Kup si dobrou alkalickou baterii a máš minimalně na 2 měsíce klid - zkusil jsem a je to pravda.

Díky, myslel jsem si to, ale už jsem zkusil asi 3 firmy baterek a nic moc, zkusím nějaký fakt dobrý, když už vím, že to je tím :wink:
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Re: magicar-Jakej typ je nej?

Příspěvek od GolfinoTTK »

hlavně to musí byt alkalické baterie NE nabijecí :wink:
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: magicar-Jakej typ je nej?

Příspěvek od Goauld »

V mým ovladači od M100AS mi baterka vydrží rok, vlastně možná i dýl, protože sem ji vyměnil za nabíjecí, kterou sem po asi 2 nebo 3 měsících potřeboval jinde, takže tam šla zase alkalika, ale vybitou baterku mi to vlastně ještě nikdy nehlásilo.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Highline
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.11.2010 10:46

Re: magicar-Jakej typ je nej?

Příspěvek od Highline »

Zdravím,

dostal jsem k autu novy, ale nepřipojený Magicar M 9000. Ted bych si to rad nechal zapojit, ale protoze to neni nejnovejsi typ, zajimal by me Vas nazor, zda i presto zapojit nebo resit koupi noveho?..

diky za odpoved..

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“