Bora - stahovačka oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kombajnista
Pilot
Pilot
Příspěvky: 850
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov

Příspěvek od Kombajnista »

já mám 02 a byla tam umělá hmota..radši jsem hned dělal i druhou stranu a byla rovněž naprasklá..a jak čtu,tak se vrhnu :evil: i na zadní..

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Kombajnista píše:já mám 02 a byla tam umělá hmota..radši jsem hned dělal i druhou stranu a byla rovněž naprasklá..a jak čtu,tak se vrhnu :evil: i na zadní..
Zadni jsou pouze plastovy, je tam uplne jina konstrukce. Ale taky jsem jeden plastovej menil... Opruz jak svina :roll: To rozdelani je 5x tezsi jak predni.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

duduh píše:...nechci radit,ale přesto ještě jedna rada do života.Co jsem slyšel v servisu tak většina těchto ulomených držáků připadá na zimní období kdy sklo přimrzne...takže:škrabat,topit,topit,topit a až bude horko tak stáhnout okno...
Me prdly obe predni v lete, to mas jedno, je to proste smejd, nezavisle na rocnim obdobi :lol:
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
Maxricho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maxricho »

já už je taky měnil a to jsem na to přišel náhodou když jsem opravoval zámek dveří (mikrospínač selhal) koukám a držák okna na dvě půlky.Opravárenská sada 1280,-

Uživatelský avatar
Kombajnista
Pilot
Pilot
Příspěvky: 850
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov

Příspěvek od Kombajnista »

DrDiesel píše:
duduh píše:...nechci radit,ale přesto ještě jedna rada do života.Co jsem slyšel v servisu tak většina těchto ulomených držáků připadá na zimní období kdy sklo přimrzne...takže:škrabat,topit,topit,topit a až bude horko tak stáhnout okno...
Me prdly obe predni v lete, to mas jedno, je to proste smejd, nezavisle na rocnim obdobi :lol:
mě to taky jeblo v létě :evil:

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

:arrow: V servisech se těch držáků měnilo určitě více jak zde na fóru. Tedy pokud někdo ze servisu řekne, že nejvíce držáků se mění v zimě, tak za tím stojím. V zimě se okna nestahují? V zimě stačí když ti držák napraskne a pak v létě je na problém zaděláno... :lol: Že to je šmejd to je pravda, tak jako: brzdový spínač, převodovka,konektory...

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

tak .... a uz to prislo aj na mna ... dnes rano som okno na spolujazdcovej strane stiahol a uz nevytiahol ... zarachatolo a ostalo asi v polovici .... :cry:

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

.... a este som zabudol ... mam 2003-ku... a aj tak to skapalo

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Když je v půlce, tak je to ještě dobrý, to jde krásně vytáhnout ven, ale mně tam to sklo zapadlo komplet a to byla pěkná drbačka ve dvou lidech je dostat a nezničit...

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

crossic píše:
dllukac píše:mate odsledovane ze po akom case zhruba tie plastove somare skapu :?:
Já mám auto z 98 a prasklo mi to asi před 3 dnama :?
mam 2001 a auto mam v listopadu dva roky.prvni praskla hned z kraje kdyz delali folie - nevim ejstli tomu pomohli . firma topcar . a druha praskla ted pred tydnem . zalezi asi jestli treba zaviras auto s otevrenyma oknama jako ja . a jak moc to stahujes asi no

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

:D Nikdo za nic nemůže.Silon z kterého je držák stojí prostě za ....VW to uznává za neoficiální výrobní vadu.Řekne to každý slušný servis VW.Tak jako Filcka má rezavé páté dveře tak VW praskají po záruce držáky stahovačky.A jak jsem říkal, koupit kovovou opravárenskou sadu a né na vrakáči umělou hmotou.

:oops: A okna jsou na to,abych je stahoval,vytahoval,stahoval,vy...

Uživatelský avatar
Kubas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Příspěvek od Kubas »

DrDiesel píše:
duduh píše:...nechci radit,ale přesto ještě jedna rada do života.Co jsem slyšel v servisu tak většina těchto ulomených držáků připadá na zimní období kdy sklo přimrzne...takže:škrabat,topit,topit,topit a až bude horko tak stáhnout okno...
Me prdly obe predni v lete, to mas jedno, je to proste smejd, nezavisle na rocnim obdobi :lol:
mně praskly obě měsíc po sobě a to sem auto měl dva roky a je to konec 01,takže voser, ale jak mi to prasklo po třetí tak už mi to dělali ze záruky těch kupovanejch a to už byly s těma kovovejma packama a vydržela mi asi půl roku :roll:
(GIV)

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

:( Ty kovové praskly u lanka???

Uživatelský avatar
Kubas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Příspěvek od Kubas »

duduh píše::( Ty kovové praskly u lanka???
takto už si vážně nepamatuje,bylo to minulej rok...musel sem koupit novou sadu :oops:
(GIV)

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

:D Okna, jako nouzovka na dojetí, jdou chytnout širokou izolepou přes rám dveří.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“