Výměna výbojek

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
LukášV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 26.08.2009 07:42

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od LukášV »

Mára_VR6 píše:
Chudej student píše:Cistil si i cocky?
No jasné :wink: :D
Prosímtě jak jsi čistil čočky ??

Měnil jsem už na touaregovi troje výbojky a vždycky to svítí na hov .. . To ty světla ještě i přes diag seřizovali aby svítili trošku dál před auto ,ale pořád to nesvítí jak posra.. Hidky za čočkou .. Děkuji Ti :-)

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od miskoos »

Len aby chyba nebola niekde inde napr vo vybojkach za 500 atd. Osobne mi svetla v touaregu na svoju dobu bezkonkurencne ako svietivostou aj rozsahom. Aj dnes je len malo aut ktore sa mi zdaju ze maju lepsie svetla nove bmw audi. Takze skus este hladat chybu aj inde. My sme menili vybojky po troch rokoch asi a to sa s nimi stale dookola zapinalo vypinalo.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Mára_VR6 »

já mám originály a nesvítí to špatně, ale ani žádný zázrak
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od LuboR5 »

já jsem vyčistil čočku klasika , vyndat světlo hezky do obýváku na koberec a vyndej výbojku, na špejli (nebo drát trošku pevnější) si dej třeba vatu a nějaké lihové čistidlo a tou dírou od výbojky strč tu špejli a pěkně se dostaneš na celou čočku s druhé strany uvidíš kde tou špejlou šmátráš at to celé pěkně vytřeš a vyčistíš . pokud použiješ vatu dej pozor at ti tam nezůstanou chlupy pokud hadru tak taky tak spoustu vláken tam zůstane, musíš to mít vlhké pak to nepouští, ašpíny teda dost a rozdíl ve svítivosti teda taky. a je jedno jaké máš výbojky.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak mi to nedalo a šel jsem na to ještě jednou a tentokrát ze předu :wink: Je to teda jen pro otrlý jedince a chce to pevný nervy a musím říc, že i ze předu jsou jako prase :idea:
je tam vidět i stopa po tahu vatou.
Přílohy
14022010356.jpg
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od pásovec »

A svítí to ještě po tvém zásahu? :mrgreen:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Mára_VR6 »

pcheeee, si piš že jo :mrgreen:
Jestli je to lepší zjistím ráno cestou do práce
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od pásovec »

Není důvod, any nebylo ne? :-) Konečně trochu uvidíš co :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

orllin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.10.2009 22:24

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od orllin »

Jaké by jste doporučili výbojky D1S 6000K ??? Zkoušel jsem už 2 různé a pokaždé výbojka jemně bliká a někdy dokonce nahlásí chybu žárovky....

LukášV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 26.08.2009 07:42

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od LukášV »

orllin píše:Jaké by jste doporučili výbojky D1S 6000K ??? Zkoušel jsem už 2 různé a pokaždé výbojka jemně bliká a někdy dokonce nahlásí chybu žárovky....
Mam tu samou zkušenost.. byli to naky noname , pak osram udajně 6000K ale nic nesvítilo podle představ a po půl roxe vysvíceno .. Přemejšlel jsem to už předělat snad na hid sadu nebo já nevim :-(((

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Mára_VR6 »

kašlete na čínu, dejte tam tyhle originály. http://img.alibaba.com/img/imagerepos/h ... 5_3744.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
taky jsem je dával a naprosto bez problémů. Dají se jednat nové v pohodě okolo litru za kus.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

orllin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.10.2009 22:24

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od orllin »

No jo Máro máš pravdu. Originál je prostě nejlepší, ale jsou jen 4300K a ty svítí trošku do žluta. Já bych chtěl sehnat alespoň 6000K (je mi jedno kolik to bude stát) ty svítí krásně modře a s diodama v parkovačkách to pak vypadá hned jinak. Jenže 6000K jsem našel jenom čínu a ty blbnou :(

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od s0ny »

Takový strach bych z číny neměl(výraby se tam stejně všechny). Máme je na autě a bezproblému. Jen je pravda životnost o něco horší, ale to jsme měli i u normálních žárovek. Jednou za dva roky koupíš nové za 400Kč a máš po starostech :D .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od Mára_VR6 »

s0ny píše:Takový strach bych z číny neměl(výraby se tam stejně všechny). Máme je na autě a bezproblému. Jen je pravda životnost o něco horší, ale to jsme měli i u normálních žárovek. Jednou za dva roky koupíš nové za 400Kč a máš po starostech :D .
A který přesně tam máš? Kde si je koupil?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Výměna výbojek

Příspěvek od s0ny »

Klasika Ebay.com . Konkrétního prodejce už přesně nevím(kupoval jsem na jiné auto). Každopádně poměr cena/výdrž je ideální.

Edit: Ještě užitečná rada a to měnit vždy obě výbojky. Jednak druhá většinou odejde ve stejnou dobu a navíc by to vypadalo škaredě. Každá výbojka by svítila jinak. Bude svítít jinak i když zvolíte stejnou barvu a výrobce, protože barva se mění se stářim výbojky.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“