montáž magicaru M871A

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Storm »

Goauld píše:To sou kecy, firma akorát potřebovala zakrýt, že něco zkurvili. Ovladače se dají vymazat a nakoduješ jenom ty ktery máš. Takže předchozí majitel nebo kdokoliv kdo by měl byť původní ovladač, by se do auta nedostal. Ale protože máš zámek kufru, tak přes kufr by to pořád šlo klíčem.
Originální dálka neumí deaktivovat alarm, pokud to sám alarm neumožňuje, nebo je v něm funkce zakázaná, takže při otevření origo dálkou, nebo klíčem, stejně začne ječet.
Však ano, možná jsi mě jen špatně pochopil, origo ovladač fungoval, ale neotevřel auto a siréna začla houkat. Takže to asi jen vymazali. Teď jsem ten origo nezkoušel, když tam není ta jednotka alarmu, nevím co by to udělalo.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

podle navodu.jeden kabel je na 1 polohu kličku a 2 kabel je ne na startovaci kabel do spinacky.vsepodle navodu.jeste zkusim jeste to nema mit navaznost na otevreni dveri.takze se otevrou dvere zacne houkat a pka nekdo chce zkusit startovat.zkusime to komplet zapojit aPAK VYCHYTAVAT MALICKOSTI

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

Storm píše:
Goauld píše:To sou kecy, firma akorát potřebovala zakrýt, že něco zkurvili. Ovladače se dají vymazat a nakoduješ jenom ty ktery máš. Takže předchozí majitel nebo kdokoliv kdo by měl byť původní ovladač, by se do auta nedostal. Ale protože máš zámek kufru, tak přes kufr by to pořád šlo klíčem.
Originální dálka neumí deaktivovat alarm, pokud to sám alarm neumožňuje, nebo je v něm funkce zakázaná, takže při otevření origo dálkou, nebo klíčem, stejně začne ječet.
Však ano, možná jsi mě jen špatně pochopil, origo ovladač fungoval, ale neotevřel auto a siréna začla houkat. Takže to asi jen vymazali. Teď jsem ten origo nezkoušel, když tam není ta jednotka alarmu, nevím co by to udělalo.
Teď tě spíš nechápu, jak mohl ovladač fungovat, ale auto neotevřel, to je jaksi nesmysl :lol: Buďto funguje a auto otevře, nebo nefunguje a auto neotevře. Zkusit to klidně můžeš, neudělá to nic špatnyho, buďto pude nebo nepude. S alarmem to nemá abdolutně nic společnyho, krom toho, že když je alarm v hlídacím režimu, tak při otevření jinak, než dálkovým od alarmu, nebo jinou deaktivací alarmu, začne prostě ječet. Vzhledem k tomu že tam teď jednotku alarmu nemáš, nemuže nic začít ječet :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Storm »

Když tam byl ten alarm, tak starý ovladač od centrálu reagoval na zmáčknutí tlačítka tak, že spustil sirénu a auto neotevřel, jelikož jak jsi psal, tak ho asi vymazali. Teď jsem ho vyzkoušel, když tam ta jednotka alarmu není a auto normálně zavře i otevře. Jsem teda vůl, že jsem to mohl vyzkoušet hned :)
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

No vidíš a hned o starot míň, i když bych si tím nebyl tak jistej, dneskami zloděj otevřel auto, ale našstětí asi utekl jak se rozhoukalo.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

tak dnes vse dopojeno a mam problem.
vubec me neblikaj blinkry.nevim proc. a ani z alarmu nejde proud do tech fialovejch vodicu na blinkry
potom potrebuju poradit s hlidfanim dveri.nejde me to zamknout do te dobry nez zhasne svetlo uvnitr auta. pak az ho.kdyz svetlos viti hlasi to otevrene dvere.
pak ja nastavitz dojezd oken?a jak nastavit aby kdyz zamykam odemykam auto pekne piplo?diky

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

Pojistky na těch drátech k blinkrům máš dobry, nepřepálily se třeba ? Předtím ti to už šlo ne ? Aby ti to hned zamklo a nehlásilo otevřeny dveře, musíš nastavit v menu prodlevu před spuštěním alarmu, nevim jak se to přesně menuje, najdi to v manuálu. Nebude ti ale fungovat funkce znovuuzamčení, protože po odemčení se okamžitě rozsvítí světlo a tím pádem si alarm myslí, že si už otevřel dveře. Je potřeba s tím počítat a myslet na to. Kdyby si to chtěl funkční, musel bys z každých dveří natáhnout sólo drát od spínačů.
Dojezd oken musíš nastavit taky někde v menu alarmu, viz manuál. Prodloužit zamykací impulz na maximum co to de. Zvuk při zamykání se nastavuje krátkým stisknutím tlačítek I+II a na displeji se zobrazí symbol trumpety, viz manuál.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

prave s tema blinkrama je problem ze uz primo z ridici jednotky nejde vubec bo blinkru proud.vubec do tech dratu nic neteče.
problem je ze ja bambula jsem enchal navod v praze a jsem doma 200km.tak byhc to potreboval od nekoho kdo ma ten navod po ruce.

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od GolfinoCZ »

možná ti pomuže muj navod co jsem tu kdysi uploudoval

Návod

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

Uživatelskej návod je tady http://www.levnealarmy.com/files/M871A.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; ale montážní sem na netu nenašel, leda bych ti naskenoval můj od M100AS.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

zkouselů jsem vlizt do programoveho menu a nejak to nefaka.vzdy kdyz podrzim tlacitko 1+2 nebo 3+4 tak jakob yse ukaze ze ovladac nema signal a hned hjak neco zmacknu tak to hlasi na ovladaci Fail

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

A alarm to jinak normálně ovládá ? Máš to nějaky divny, buď vadnej ovladač, nebo jednotka alarmu. Nebo něco děláš špatně.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

byla to zkouska na rychlo.vse zkusim poradne doma.mozna mam spatnej interval kterej mackam atd.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od Goauld »

Tak co jak pokrčuješ, už ti to chodí normálně ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kamilsykora
Profík
Profík
Příspěvky: 991
Registrován: 22.02.2010 19:52

Re: montáž magicaru M871A

Příspěvek od kamilsykora »

po 10 to sem dam.musim se dostat do programovyho menbu.abych vse zapnul.blinkry pri zapnuti a vypnuti.strt kil.spozdovac osvetleni.je toho mraky co musim v tech menu nastavit

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“