Jaký kryt motoru a převodovky 1.8T

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Jaký kryt motoru a převodovky 1.8T

Příspěvek od _GK_ »

Koupil jsem Passata a spodní dekl je na vyhození, překvapilo mne že v obchodech mají i kryt převodovky ten já tam neměl. Je tedy možné montovat za přední kryt motoru ještě dodatečný kryt převodovky při variantě 1.8T ?

P.S. Neexistuje kovový kryt jako se dá sehnat na Octavii/Golf ?

Uživatelský avatar
vasa245
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 16.12.2009 21:56

Re: Jaký kryt motoru a převodovky 1.8T

Příspěvek od vasa245 »

No tusim ze nato je ten blby 2dilny kryt. Jedna cast na motor a druha na prevodovku.

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kryt motoru a převodovky 1.8T

Příspěvek od _GK_ »

To jsem našel, ale druhý díl jsem neměl tak nevím jestli tam může být.

Uživatelský avatar
vasa245
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 16.12.2009 21:56

Re: Jaký kryt motoru a převodovky 1.8T

Příspěvek od vasa245 »

Urcite muze :)

Uživatelský avatar
Signum
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 28.07.2010 19:06

Re: Jaký kryt motoru a převodovky 1.8T

Příspěvek od Signum »

[quote="_GK_"]Koupil jsem Passata a spodní dekl je na vyhození, překvapilo mne že v obchodech mají i kryt převodovky ten já tam neměl. Je tedy možné montovat za přední kryt motoru ještě dodatečný kryt převodovky při variantě 1.8T ?

P.S. Neexistuje kovový kryt jako se dá sehnat na Octavii/Golf ?


Čau kamo kryt pod motor a převodovku je a vždycky byl. Když budeš hledat na internetu tak ho najdeš
jsou firmy které ho pořád vyrabí pohybuje se kolem 1000kč až 2000kč jsou plastové i kovove..
VW W12

Rhymes986
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 29.11.2011 00:30

Re: Jaký kryt motoru a převodovky 1.8T

Příspěvek od Rhymes986 »

Zdravim, dnes pri ceste z prace se mi urval ten spodni kryt pod motorem. Niceho jsem si nevsiml a jel jsem dal. Jen se mi neco nezdalo a pak auto zacalo nejak vrnet a kdyz jsem chtel z 3 podradit na 2 tak to neslo ani 1 a ani zpatecka. Tak jsem zastavil a vidim ze mi kryt lezi dole a je plny snehu tak jsem otevrel kapotu a tam sneju jak cip. Tak jsem to nechal chvili stat na volnobeh a zapnul jsem klimu na max. Po par minutach to slo, ale zpatecka porad nic tak ted cekam az roztaje zbytek snehu co jsem mel pod kapotou jestli zpatecka pujde a doufam, ze jo. Celkem by me to nasralo kvuli takove prkotine kupovat novou prevodovku...
Passat Variant 1,9TDI 96kw 2003

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“