Passat 6 kvalt Převodovka....ŠKRUNDÁNÍ

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
stajman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 08.06.2010 22:07
Bydliště: Litoměřice

Passat 6 kvalt Převodovka....ŠKRUNDÁNÍ

Příspěvek od stajman »

Zdar klucí,hele mame tu takovej problem- na passatu když jde motor na volnoběch tak se z převodovky vycházej takove zvuky jako když neco za neco škrtá takove škrundání,divne je to ze když se vymáčkne spojka je to pryč postim jí a zhruba tak po 20 sec se ten zvuk vrátí jako prostě když tam ty kolečka o sebe dřou..(spojka je nová komplet a delalo to už od sameho začátku co ho mam i na stare spojce..Nějak se to nezvyšuje je to furt stejné celou dobu ale štve mě to tam ..Neví někdo zda to třeba jine olej nevyřeší nebo co já vím..Dikes za rady

Pilotek
Profík
Profík
Příspěvky: 988
Registrován: 11.10.2008 21:52
Bydliště: Žilina

Re: Passat 6 kvalt Převodovka....ŠKRUNDÁNÍ

Příspěvek od Pilotek »

Nemoze to robit dvojhmotovy zotrvacnik?

Uživatelský avatar
stajman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 08.06.2010 22:07
Bydliště: Litoměřice

Re: Passat 6 kvalt Převodovka....ŠKRUNDÁNÍ

Příspěvek od stajman »

Pilotek píše:Nemoze to robit dvojhmotovy zotrvacnik?
Tak to nevím,je to divnej zvuk prostě,máš s tím nakou zkušenost setrvák ma najeto 200tis poctivejch

Uživatelský avatar
john.1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 02.09.2009 20:44
Bydliště: Olomouc

Re: Passat 6 kvalt Převodovka....ŠKRUNDÁNÍ

Příspěvek od john.1 »

Nejde o to kolik má najeto ale jak se kdo k němu chová, garantuji ti, že debil je schopen ho zničit během měsíce :wink:

Uživatelský avatar
stajman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 08.06.2010 22:07
Bydliště: Litoměřice

Re: Passat 6 kvalt Převodovka....ŠKRUNDÁNÍ

Příspěvek od stajman »

john.1 píše:Nejde o to kolik má najeto ale jak se kdo k němu chová, garantuji ti, že debil je schopen ho zničit během měsíce :wink:
Tak neco o tom taky vím,a souhlasím .ale nezdá se mi to na setrvák

Uživatelský avatar
john.1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 02.09.2009 20:44
Bydliště: Olomouc

Re: Passat 6 kvalt Převodovka....ŠKRUNDÁNÍ

Příspěvek od john.1 »

Těžko takhle od počítače říct co to je, ale pokud to normálně jezdí tak bych do toho zatím nešťoural a počkal bych jak se to bude chovat dál, víš jak se to říká-nač ladit housle když hrají a po svých zkušenostech s tím plně souhlasím :)

bodja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 15.12.2009 16:40

Re: Passat 6 kvalt Převodovka....ŠKRUNDÁNÍ

Příspěvek od bodja »

nevím jak na passatu,ale většina aut má v klikové hřídely kuličkové ložisko pro unášení trnu z převodovky.to ložisko je pravděpodobně v pr..li.
to znamená vyndat motor,demontovat přítlačák,v častých případech musí ven z motoru i samotný setrvačník a potom je volný přístup na to ložisko.po výměně to bude o.k.
Passat 3C Highline 2.0 TDI 08´

Lucka11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.02.2016 19:00

Re: Passat 6 kvalt Převodovka....ŠKRUNDÁNÍ

Příspěvek od Lucka11 »

Dobrý den poprosila bych vás o radu jsem z toho zoufalá.V průběhu jízdy mi z ničeho nic začalo při zařazení čtverky auto divně "cvrkat" (pardon za výraz nevím jak přesně zvuk popsat)takový zvláštní cvrkavý zvuk od motoru ze strany řidiče.Jakákoli jiná rychlost to nedělá.Passat 2.0 tdi,103kw r.v.2007.Děkuji za jakoukoli radu.A nezlobte se za neodborný dotaz

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“