ramená a tlmiče na predku B5

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: ramená a tlmiče na predku B5

Příspěvek od majkl1 »

Tak kopírování příspěvků, khámo když už jsme teda khámoši), se dělá, aby bylo jasné na čí příspěvek se reaguje.
Za další se mě nelíbí, ale konec konců to je můj problém, že tu nabízíš výrobky. K tomu je určena úplně jiná sekce. Tady jsou rady a postřehy. Kdybych já měl něco prodávat, tak tady bych to bral jako velmi silný střet zájmů a poloskrytou reklamu a to je dle mě jen honění si trika a mohl bys u mnoha klubáků šlápnout vedle. Na nějaký vchloubání se vlastním zboží je spousta čechů háklivá.
Za další, kdybys četl všechny moje příspěvky, zjistil bys, že na výrobky Meyle HD pěju chválu, a že některé od této firmy mám na autě.
A v neposlední řadě jak známo papír a internet snese všechno, takže o tom jak vyřizuješ reklamace by měli poreferovat zákazníci, nikoliv ty. Až budeš uvedenej v While listu jako třeba Steve a jiní, pak neřeknu půl slova. Nicméně doufám a myslím, že nejsem sám, že reklamní sloty Meyle HD od Pasata a nikdy jinak, uvidíme v sekci nabídka neboť tam by měli patřit. Ještě tak jednu bych tu zkousnul, ale v podstatě ve všech vláknech, které se i vzdáleně zabývají nápravou - to už je dle mě moc.
Lovu zákazníků Zdar! :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: ramená a tlmiče na predku B5

Příspěvek od majkl1 »

Tak oprava. Ve White listu jsi, jen je škoda, že tam není krom trojky možné najít ty členy, kteří se k tomu vyjádřili. Pak bych třeba poklekl a jal se mazat máslo na hlavu.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: ramená a tlmiče na predku B5

Příspěvek od pasat »

Hele khámo, asi jsme to vzali za špatný konec... :?

Sorry, jestli si to bereš osobně, ale chtěl jsem upozornit na vyjímečnost ramen Meyle HD. Toť vše. Několi let jsem také hledal nejlepší řešení přední nápravy a je to můj závěr : Meyle HD :mrgreen:

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ramená a tlmiče na predku B5

Příspěvek od ameron »

ja suhlasim s majklom a neuraz sa pasat, nemam vobec nic proti tebe ale ked vidim nejaky novy dotaz na ramena, tak uz len cakam kedy sa tam objavi tvoj reklamny spot :) naozaj nic proti ale je to normalne az srandovne. Ak ti mozem poradit ohladne marketingu tak niekedy je menej viac lebo taketo reklamy spustu ludi skor odradi. Inak proti Meyle HD nemam nic a normalne o nich uvazujem ze pojdu na auto.

Co sa tyka majkla poznam ho uz z diskusii dost dlho hadam aj cez dva roky a nepamatam si, ze by v diskusii niekde daval nejaku reklamu ze nieco predava. Takze ziadna trafena hus to nie je :). Vzdy sa snazi kazdemu poradit najlepsie ako vie a o tom je tento server.

Tak a teraz k teme ktore su to tie najlepsie ramena? MHD (Meyle HD) :ura1: :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“