3L - motor škube

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

3L - motor škube

Příspěvek od McMahon »

Ahoj všichni, potřebuju poradit. Dneska když sem při škole nastartoval auto tak bylo vše ok ale na první křižovatce jsem si všiml, že mi škube autem (na neutralu i při zařazené rychlosti). Když se motor zahřal tak to bylo jemnějši a doma sem to už vubec necitil. Nemate někdo podobnou zkušenost? Mně napadlo že by to mohly byt silentbloky ale nevim jestli to neni nejaky nepravidelny chod (ten třiválec už ma i tak dost nepravidelny chod:-)) Silentbloky na motoru sem jěšte u žadného auta neměnil tak nevím jakou maji trvanlivost a už vubec ne u těch třiválcových TDI-ček.
Ještě jedna věc mam dost slabou baterku a nedavno sem nemoh nastartovat, takže chvili to točilo motorem a škubalo než to chytlo. Jestli se tam něco neuvolnilo.
Dik všem za pomoc.

Uživatelský avatar
misoVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západné Slovensko, blízko PN
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo 3L: Motor škube

Příspěvek od misoVW »

silentbloky to nebudu. Zabudol si sem napisat ze ti vypisuje aj chybu na 3.vstreku a to je velmi podstatna informacia! Sprav to co som Ti pisal, napruzit kontakty na vstrekoch, ak sa to bude opakovat, tak vadny 3. vstrek, ale byva to len ta kabelaz...Alebo ju celu vytiahni a precinuj aj kostry vstrekov. Vyrobca ju doporucuje menit tuto kabelaz u PD motorov po 200 000km :wink:

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo 3L: Motor škube

Příspěvek od McMahon »

Dik Mišo, skusim ty kontakty trochu porychtovat a kdyby se to opakovalo tak budu řešit kabelař:-)

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo 3L: Motor škube

Příspěvek od McMahon »

Mišo ještě jednou diky auto jezdi krasne :-) Si fakt kamoš:-)

Odpovědět

Zpět na „Lupo“