Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od zajda82 »

ja mam trosku jinou zkusenost nez sullaco (asi nejsem normalni :D)

fest zamrzly okno to rozmrazilo jak nic, pokazde to zabere cca 20 - 30 vterin

nutno podotknout ze to hlavne oddeli ledovou vrstvu od skla samotnyho, pokud je toho hodne je potreba to samozrejme vzit a ze skla shodit, ale nestalo se mi ze bych musel skrabat ani v -15

co se tyce viditelnosti za zhorsenych podminek (silnice s hustym provozem v protismeru + tma a dest) me to docela sere, jinak si toho nevsimnete ani za mak

celkove muzu doporucit

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od Sullaco »

Zajda: to mi neřikej ani z pr**le. Ne že bych ti nevěřil, ale potom to teda mám napůl nefunkční. Opravdu ti to rozmrazilo takhle rychle led respektive oddělilo od skla, na kterej bys musel vzít opravdu velkou silou škrabku? Vždyť takhle rychle to nezvládne ani spirála na zadku. 8O

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od pásovec »

třeba se dělalo víc verzí, ani by mě to nepřekvapilo u vw
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od zajda82 »

no tech dratku je ve predu vic, kdyz jsem na to koukal zevnitr tak bylo krasne videt jak se to odlepuje, pak uz jsem to jen rukama shodil

ale samozrejme nevim jakou slupku jsi tam mel ty, mozna ze to je tim ze jsem tak fest zamrzlej jeste nebyl, ale v Italii v zime nebyly problemy a byla docela klada

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od ejne »

V italii KLADA? cca -10 ?
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od zajda82 »

ejne píše:V italii KLADA? cca -10 ?
nerozumim

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od ejne »

ze pod -10 az -15 to tamejde
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od zajda82 »

Passo Tonalle, cca 2000 m.n. morem

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od ejne »

to je ine. alebo Stelvio ze? 2886 ... bol som tam tento rok krasne zabery v mojej teme su .... a tie zakruty... ale toto je oniecom inom
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od Hanni »

20 -30 vteřin mi přijde jako no..... já budu někde mezi, do minuty mizí námraza, do 2min stírám silnější led. kam se hrabe zadní okno... a nechápu jak by někomu moh vadit výhled, přece neostřím na sklo. Mřížku tam žádnou nemám - drátky jsou svisle a klikatě, žádný napříč, vidět to je ale no problem

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od uncompromised »

Takže hotovo. Sklo jsem nechal vyměnil, ale na radu lukaska v autorizovaném servisu. Čekal jsem, že s nima nebude domluva ohledně výměny za vyhřívané sklo možná a taky že jo. Možná kdyby tam měl někdo známýho, tak by to ukecal. Likvidátora nevolají, kdo je u ČP, tak si to nafotí sami. Sice mi volal likvidátor, na kdy je to objednané, aby si to mohl jet zkontrolovat, ale třeba stačí ríct, že to máte až za 14 dní :) Ale ještě že jsem si nechal normální, faktura byla na cca 14 500,-kč. 6600,- sklo + 1300,- lepící sada + 1700,- dešťový senzor + 2280,- práce a to tam mám slevu 3% na materiál a 5% na práci. Vyhřívané sklo by vyšlo myslím na nějakých 12tis Kč. U pojišťovny mám limit na sklo 12tis, takže čekám, že mi přijde faktura na ty 2500,- co jsem přetáhl :)

Jediný co mě sere, že mi odlepili ten zelený štítek emisí, u nás to sice potřeba není, ale za hranicema se to prý občas hodí.

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od ejne »

ten zeleny stitok dostanes novy za poplatok v prevadzke v ktorej ti robili emisnu. zaplatis si vlastne len administrativy
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od ryden »

No problem s pojistovnou a servisem je, ze pojistovna to kontroluje podle cisla dilu.. to jest kouknou co je zapsane pod VINem a pokud tam da servis neco jineho, tak udelaji bububu, nebo zaplati jen co jsi tam mel.. zbytek doplatis.. Jde to obejit, ale servis bez znameho si to nezkusi...
A nakonec dopadnes jako ja.. nahore na skle blbe chytilo asi 5 cm lepidla a do auta mi pri desti nateklo tak, ze u spolujezdce stala na zemi voda... natekla tam A sloukem a okolo schranky na bryle ve strope mi kapalo na hlavu :?
Letel jsem na ne do servisu (autorizovany VW), nejdriv neverili, pak se omlouvali, klaneli a nakonec mi podepsali papir, ze pokud bude nekdy v budoucnu problem s necim v A sloupcich, palubce, pojistkach tak to berou na sebe... :!:

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od uncompromised »

ryden: vím, že to kontrolují podle VINu, ale když jsem auto pojištoval, tak jsem uvedl, že tam mám zámek zpátečky, i když tam v té době nebyl, a jestli pojištovna nebude chtít doložení že tam je, tak pojištovačka řekla, že mám zatím tvrdit, že to tam dal původní majitel, takže by to tak mohlo jít i s tím sklem

aspoň ti podepsali ten papír, jinde by ti maximálně vyměnili sklo a nashle

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

Re: Jde dodělat vyhřívání čelního skla?

Příspěvek od ryden »

No celkem jsem tam radil.. a jezdim jen tam, takze uz se trochu zname...
Ted tam mam prednost, i kdyz predemnou ceka treba 10 lidi... Nejak nevim proc si me tam pamatujou :lol:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“