Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

martinhromas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 19.12.2009 07:16

Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od martinhromas »

Zdravím, kluci nemáte nějaké zkušenosti se sadou přední nápravy na aukru. Čemu se vyhnout a jakou naopak koupit? Díky za odpověd

Uživatelský avatar
albertp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 06.12.2009 17:10
Bydliště: CZ

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od albertp »

martinhromas píše:Zdravím, kluci nemáte nějaké zkušenosti se sadou přední nápravy na aukru. Čemu se vyhnout a jakou naopak koupit? Díky za odpověd
Kupoval jsem na Aukru za 4,500kč,-skoro vše vyrabeji polaci.Ta sada ramen vyderžela necelych 4tis.(odešli spodni ramena).
Davej bacha co kupuješ.
@lbert

martinhromas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 19.12.2009 07:16

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od martinhromas »

díky , ale to jsi mě moc nepotěšil. Je tam nějakej borec z kladna kterej na ní dává záruku 3 roky, píše žádné polsko ani čína. Chce za ni kolem 6 tisíc. No asi to dopadne tak že si hold budu mused připlatit a koupit něco známějšího.

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od hanisz »

no ja tam kupoval sadu LMO za 10 000 od chlapa s roznova drzi asi 5000 zatim pohoda zaruka na ne je tak snad vydrzi
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od sss601 »

martinhromas píše:díky , ale to jsi mě moc nepotěšil. Je tam nějakej borec z kladna kterej na ní dává záruku 3 roky, píše žádné polsko ani čína. Chce za ni kolem 6 tisíc. No asi to dopadne tak že si hold budu mused připlatit a koupit něco známějšího.
ten borec z kladna jak rikas je mistni clen pasat ;-) ja od nej vzal ramena a najezdil na nich 100tkm a pak jsem auto prodal a az ted o prazdninach vim ze kamos ty ramena menil takze tak ale zalezi co mas za kola a kde jezdis ja tam mel 15cky jinak meggy prodava swag a na aukru jsou jeste lemforder za 9950 ci tak nejak

Uživatelský avatar
albertp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 06.12.2009 17:10
Bydliště: CZ

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od albertp »

sss601 píše:
martinhromas píše:díky , ale to jsi mě moc nepotěšil. Je tam nějakej borec z kladna kterej na ní dává záruku 3 roky, píše žádné polsko ani čína. Chce za ni kolem 6 tisíc. No asi to dopadne tak že si hold budu mused připlatit a koupit něco známějšího.
ten borec z kladna jak rikas je mistni clen pasat ;-) ja od nej vzal ramena a najezdil na nich 100tkm a pak jsem auto prodal a az ted o prazdninach vim ze kamos ty ramena menil takze tak ale zalezi co mas za kola a kde jezdis ja tam mel 15cky jinak meggy prodava swag a na aukru jsou jeste lemforder za 9950 ci tak nejak
Z Kladna je spousta borcu a nemusi bejt mistnim clenem pasat.
100tis.km-Hmmm tak to asi za rok težko da se najet,min.4-5 let.V te dobe ramena byly kvalitnejši a staly o hodne vic penez.Za 6000,-na Aukro koupiš akorat polaka,kterej nevydrži ani 20000tis.km Kvalitu za 6tis. nekoupiš.
@lbert

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od sss601 »

alrbertp: hele jarmile ja nepsal ze jsem to ujel za rok mimochodem ujel jsem to za 2roky ;-) ne kazdy jezdi okolo komina muj najezd je 50-55tkm rok a to nic neni neni problem najet 80tkm jako fik.. a pokud vim tak na aukru neni moc lidi z kladna co davaji na ramena 3roky zaruku takze to je clen pasat ;-) mno a platil jsem 5900 ,- drive nebyla moznost jako dnes koupit lemforder za 9500 ale za 20 dnes bych koupil ty lemfordery ale je dulezita montaz jak pise majkl1 v jinych vlaknech bo kdyz to blbe utaknes tak ti to vydrzi pekny h***o

martinhromas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 19.12.2009 07:16

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od martinhromas »

No nakonec to dopadlo že jsem ramena koupil od Delphi. A už samotná montáž byla radost, všechny šrouby šli krásně povolit takže výměna trvala asi 3 hodiny. Ted je radost někam jet, už jen doufat že vydrží co nejdýl. Všem děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
Jirass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od Jirass »

A co tě ty Delphi stály? A kdes je kupoval? Dík
Passat Variant B8 2.0TDI(CRLB)15 110kw@140kw

bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od bundis »

Tak z vlastmní zkušenosti vím,že ramena od Delphi jsou pěkný sra...Měl jsem je na svým passatu a vydrželi 1,5roku.Tu samou zkušenost mám i s brzdama od té samé značky 1500km a zkroucený.Přitom ty ceny co mají nejsou zrovna nejnižší.Takže teš ramena v originále za 11800kč + brzdy Zimmermann a pohoda. :D .A to jezdím tám stylem,že se vyhýbám sebemenším výmolům.Takže ty ramena šetřím maximálně.Montáž provedena správně.

Milwall
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 07.09.2010 15:03
Bydliště: Nymburk

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od Milwall »

bundis píše:Tak z vlastmní zkušenosti vím,že ramena od Delphi jsou pěkný sra...Měl jsem je na svým passatu a vydrželi 1,5roku.Tu samou zkušenost mám i s brzdama od té samé značky 1500km a zkroucený.Přitom ty ceny co mají nejsou zrovna nejnižší.Takže teš ramena v originále za 11800kč + brzdy Zimmermann a pohoda. :D .A to jezdím tám stylem,že se vyhýbám sebemenším výmolům.Takže ty ramena šetřím maximálně.Montáž provedena správně.
z vlastni zkusenosti vim ze zkroutit kotouce neni vubec tezky staci je zahrat a projet louzi aby se schladily a je hotovo.takze jde o styl jizdy ja jenom na destickach od delphi najel 30tisic.

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od charlie77 »

Taky ted jezdim na DELPHI ramenech a mam i DELPHI vsechny cepy. Zatim mam na nich kolem 5ooo km a zatim vse drzi, doufam, ze i vse drzet bude 8)

Globettroter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10- Vršovice+Dobříš

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od Globettroter »

Mam ramena Meyle , koupené z německa za cca 9tis kč , nejeto zatim 42tis a bez problémů :wink:

MajklMTB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 18.02.2008 17:46

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od MajklMTB »

Delphi ramena na mým autě vydržela cca 30 000tis km a už se ozvala vůle jezdím na nich ale pořád a šetřím na něco lepšího.

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od proche77 »

dej tam ramena od http://auto-dily-mrozek.eu/149-sada-ram ... uperb.html" onclick="window.open(this.href);return false; ma jich vice druhu a origo :!: :!: :!: kupoval sem taky a drži,dnes kdo chce přežit,ti nebude nabizet šmejdy,za 3500 :158:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“