Xenony

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
maya
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.10.2008 20:17
Bydliště: Jihlava

Xenony

Příspěvek od maya »

Kde se dají koupit celá xenonová světla na Lupo. Můžou být prázdná,bez elektroniky. Nebo neoriginál, použitá ...
Jediné co jsem kde našel je za 1050,- euro (http://www.day-lights.de/shop/catalog/i" onclick="window.open(this.href);return false; ... 0xenon.JPG)

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: Lupo xenon

Příspěvek od jenda »

Pochybuji že se tady někde použitá seženou, měly je jen GTI a těch tu opravdu moc nejezdí. Objednat u zastoupení VW nebo u někoho kdo tahá díly zvenku, ale cena za jedno bude cca 11000 Kč
VW Lupo Obrázek VW Sharan Obrázek

maya
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.10.2008 20:17
Bydliště: Jihlava

Re: Lupo xenon

Příspěvek od maya »

No 11 je ještě pořád dost. Škoda,že se do nich nepustil nějaký tuzemský výrobce.

chico
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.09.2007 16:06

Re: Lupo xenon

Příspěvek od chico »

co si je nechat udelat dodatecne? bixenon do normalnich vychazi levneji stoprocentne

maya
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.10.2008 20:17
Bydliště: Jihlava

Re: Lupo xenon

Příspěvek od maya »

první problém by byl v tom,že standartní světlo je H4 takže nejde dát zvlášt potkávací a zvlášt dálkové
ale viděl jsem moduly co mají jakýsi přepínač,ale tomu moc nevěřím
druhá věc je vzhled čočka je čočka

chico
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.09.2007 16:06

Re: Lupo xenon

Příspěvek od chico »

vsak misto h4 pouzijes bixenon cocku - nenapadlo by me ani cpat klasickou vybojku do klasicke paraboly pak oslnujes jak spousta kokotu co si to tak udela

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: Lupo xenon

Příspěvek od jenda »

chico píše:co si je nechat udelat dodatecne? bixenon do normalnich vychazi levneji stoprocentne
Já se na to chystám, cena pak vychází velice solidně 2 ks světla a 700 kč + max 4000 kč za sadu s bixenon čočkami. + silon cca 1000 kč + hromada práce .
VW Lupo Obrázek VW Sharan Obrázek

maya
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.10.2008 20:17
Bydliště: Jihlava

Re: Lupo xenon

Příspěvek od maya »

no tak nápad to začíná být,každopádně zajímavej - už mě to trošku vrtá hlavou
světla nejsou problém - se sežene
ale čočka s klapkou shledávám jako první težší úkol (použít nějaké jiné světlo?)
zabudování - no bude lahůdka,ale jo
elektrika - to půjde

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: Lupo xenon

Příspěvek od jenda »

Já jsem stejným způsobem už xenofikoval světla v Sharanovi, výhoda je v tom že zůstává funkční naklápění světel kolečkem, bixenon čočky i s origo xenon sadou se zde na foru občas objeví v nabídce cena 3 - 4 tisíce.
VW Lupo Obrázek VW Sharan Obrázek

Uživatelský avatar
wajgl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 09.10.2010 23:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo xenon

Příspěvek od wajgl »

čočka s překlápěním mezi potkávacími a dálkovými světly už není problém koupit. Ve většině tuning shopech už prodávají H4 bi-xenon čočku...cena za pár je mezi 4-5 tisíc...je to sice dost,ale zase je to nový s 2 letou zárukou...sundá se čelní sklo na lampě a namontuje se to přímo na parabolu (zbytek původní paraboly se dá třeba zastříkat na černo a máte tím rovnou i tmavý lampy) takže zůstane funkční elektrický naklápění...tyto čočky nahrazují jen samotný xenon,takže je k nim potřeba koupit ještě trafa(balasty) a jednotku pro přepínání mezi potkávacími a dálkovými...kdo už má klasický xenony,tak koupí jen tyhle čočky a napojí je místo stávajících H4 bi-xenonů...
Já sám se chci do tohohle projektu pustit hned jak budu mít kačky na ty čočky :-D

Jinak ještě jsem zapomněl že výhodou téhle čočky je i to že v sobě má i angel eyes kroužek který se dá buď zapojit místo parkovacích světel nebo případně třeba zvlášť na nějáký vypínač.

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo xenon

Příspěvek od Mistorex »

Uzivatel auric mel na lupu ve svetlech cocky. jinac svetla na GTI se daj novy koupit za 7000 kus, nebo pak na allegro.pl nebo na ebay se daj docela levne sehnat.
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Lupo xenon

Příspěvek od cubic214 »

pre tych co chcu origo xenon http://www.autobazar.eu/sk/vw-lupo-gti- ... 20265.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo xenon

Příspěvek od Mistorex »

tak to je zadarmo, kdybych po nich touzil tak to neresim ani sekundu
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
Hofis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 17.03.2010 11:15
Bydliště: Marzov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo xenon

Příspěvek od Hofis »

Tady máte ty čočky komplet sevšim a nemusí se stim člověk dělat... http://aukro.cz/item1232515849_bi_xenon ... _eyes.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: Lupo xenon

Příspěvek od tonnydenny »

maya píše:Kde se dají koupit celá xenonová světla na Lupo. Můžou být prázdná,bez elektroniky. Nebo neoriginál, použitá ...
Jediné co jsem kde našel je za 1050,- euro (http://www.day-lights.de/shop/catalog/i" onclick="window.open(this.href);return false; ... 0xenon.JPG)
Muzu mit 2 bi-xenony na lupo kompletni za 13t

Odpovědět

Zpět na „Lupo“