ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
doudy01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2010 22:31

ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od doudy01 »

Co se vsechno meni a na kolik to vyjde. poradi nekdo prosim

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od Palko »

Komplet sada rozvodů viz obrázek, doporučuji vodní pumpu, řemen alternátor -klima.
Bez názvu.JPG
materiál se dá sehnat v originále podle typu rozvodů cca od 5.000.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od mirke »

A k tomu řemenu alternator - klima určitě i tu kladku.

Uživatelský avatar
doudy01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2010 22:31

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od doudy01 »

to je co a co to bude stat. jinak dekuju za radu bal jsem se ze to bude vetsi rana

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od jaroušek »

kupoval jsem origo rozvody na BMP i s vodní pumpou za 3500 kč.a jsou myslím stále nabízeny.čest

Uživatelský avatar
JarinoRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.09.2008 13:25
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od JarinoRS »

boha, preco ja vzdy za vsetko zaplatim 5 nasobok ceny???

Uživatelský avatar
Pavelkot
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2007 21:24
Bydliště: Praha

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od Pavelkot »

jaroušek píše:kupoval jsem origo rozvody na BMP i s vodní pumpou za 3500 kč.a jsou myslím stále nabízeny.čest
origo rozvody ve VW nebo jiný zdroj ??

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od svanco »

Za 3500 to určo neni VW a s pumpou jestli tahle uspora stoji za potkany motor :?
Už vidim toho co to prodáva jak řeší záruku

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od Sullaco »

Na BMP od 2600,- bez pumpy a je to bud original (Ina, atd) nebo Contitech - Continental, naprosto to samy co jsem dostal v Nemecku u VW.

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od jaroušek »

příspěvek jsem upravil, pokud jsem někoho urazil, omlouvám se
Naposledy upravil(a) jaroušek dne 18.10.2010 09:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od svanco »

Uklidni se ja ty rozvody montuju a vim co musim držet za zaruky.Proto beru od firem kde jak se potka motor mi to zaplati a jestli stoji od Bosche sada 4500,- s DPH a zarukou neni co řešit ale original sada z VW nikdy nemuže stát 3500,- a pokud to je original tak budiž ale bokem ale s rizikem jak prdne něco koupim si druhy motor protože jsme ušetřil 2tis :D
Řešim české poměry neřeším navíc německo jelikož opět v připadě prdnuti jsou tahanice a je nejlepe pak auto odtahnout na posouzeni které by v takovém připadě bylo v německu.Tohle neni jen o ceně. :lol:

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od Sullaco »

Na druhou stranu je fakt, že je dobrý vzít rozvody od mechoše co to montuje, páč kdyby náhodou něco, nic mě nezajímá, ať si to řeší mechoš. Ale ta cena je naprosto normální, je to s DPH, dokladem i zárukou, takže se za tu cenu dají koupit naprosto normálně! I když v dnešní době bych se možná opět divil. Stejně jako se nyní divil kamarád, co si nechal dělat u Auto Elán Teplice celolak na Superba a po půl roce se mu to loupe jako kráva, navíc naprosto fušerská práce, tmavý auto, bílej podklad, fleky, atd. A záruka je prý tři měsíce nebo co a může se jít klouzat. Podotýkám, že fakturace byla cca 70 000,- Sorry za OT, to jen až zase někdo bude mluvit, že jen a jen značkovky jsou super 8O

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od svanco »

Značku bych neřešil musí pouze vydělat na ty kvanta kravatu a dost se to bohužel šidi.
Nebudu se tu hádat jen usuzuji pokud stoji Bosch 4500,- nemuže přijit třeba do Hellera a počítat že mi proda přes pelt sadu z učtem za 3500,- když zakaznikum berou 20-25tis s práci atd.Tudiž je puvod jinde.A tohle má navaznost jak říkaš na servis a puvod protože pokud to montuje necertifikovany opravce ala garaž opět nedostaneš nic.A práce okolo motoru bude cenově podstatně jinde než ušetřene 2tis.
Ale jne konstatuji každého věc jen jelikož mám servis vím na chlup jak to chodi a kolik těch potkancu se děla levně koupených

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od jaroušek »

svanco píše:Značku bych neřešil musí pouze vydělat na ty kvanta kravatu a dost se to bohužel šidi.
Nebudu se tu hádat jen usuzuji pokud stoji Bosch 4500,- nemuže přijit třeba do Hellera a počítat že mi proda přes pelt sadu z učtem za 3500,- když zakaznikum berou 20-25tis s práci atd.Tudiž je puvod jinde.A tohle má navaznost jak říkaš na servis a puvod protože pokud to montuje necertifikovany opravce ala garaž opět nedostaneš nic.A práce okolo motoru bude cenově podstatně jinde než ušetřene 2tis.
Ale jne konstatuji každého věc jen jelikož mám servis vím na chlup jak to chodi a kolik těch potkancu se děla levně koupených
jsem klidný:) jen by mě zajímalo, jak každý hraje na záruku a každý pašík je chipovaný-minimálně .na to, že by jsi mi vše zaplatil jako mechoš kdyby se něco stalo bych nevsadil ani korunu.jinak je to opravdu origo matroš, na každém díle jasně vyražené atd. řemen contitech atd.chceš poslat odkaz od koho nakupovat?

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZVODY na Passata 2.0 tdi 103 kw

Příspěvek od svanco »

To neplati mechoš to plati ta firma u tebe ty loga vyražene.Nejhorší co je je brat sadu kde je každy dil od někoho jiného pak to hrajou všichni na druhehé proto jsou kity ktere bali jedna firma a pak plati už se stalo a zaplatily vše a o to mi jde.
Odkaz nechci moje ceny nakupni jsou jinde a když někdo chce rád rozumně pomužu samo že si něco musim nechat a plati se u mě za zaruku bez zaruky mu to prodam za 900,- :lol:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“