Schéma elektroinstalace

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Elektro schéma

Příspěvek od Goauld »

V golfu IV je centrál ovládanej mínusem. Popis zpojení tady někde je, někde v sekci zabezpečení.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Bora - elektroschéma osvětlení SPZ

Příspěvek od HAD2 »

Bora - elektroschéma osvětlení SPZ

Zdravím!
Mám takovou nemilou kombinaci závad na Boře.
1. Nesvítí mi osvětlení kufru (žárovka taky OK)
2. Nesvítí mi osvětlení SPZ (všechny pojistky i žárovky jsou OK)

Co se týče osvětlení kufru, bude to asi tím, že auto vůbec neví, že je kufr otevřenej. Když auto odemknu a otevřu kufr, auto se zase po nějakým časovým intervalu zamkne, jako bych nic neotevřel. Nevím, jestli koukám na správný místo, ale měřil jsem napětí na rdátech vedoucích ke spínači, kterej signalizuje otevření kufru a není na nich vůbec nic. Přitom motorek otevírání kufru funguje, takže bych to viděl na přerušení jednoho, nebo několika málo drátů. Proto bych potřeboval to schéma, abych věděl, odkud začít měřit. Myslím, že obě závady mají stejný původ.

Máte někdo zkušenost, nebo schéma? Díky.
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

pitrs.b
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.10.2010 18:11

Sháním schéma zapojení spínací skříňky zapalování na golf 4

Příspěvek od pitrs.b »

Schéma zapojení spínací skříňky

Ahoj.Sháním schéma zapojení spínací skříňky zapalování na vw golf 4, nebo na který konektor (číslo) mám zapojit kabel ISO konektoru autorádia.

miladyb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.01.2015 18:51

Re: Schéma elektroinstalace

Příspěvek od miladyb »

Dobrý den, sháním schéma zapojení komfortní jednotky č. 1J0 959 799 Q, nemáte někdo k dispozici?

Jenda217
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 20.07.2013 22:51

Re: Schéma elektroinstalace

Příspěvek od Jenda217 »

Svazek do pátých dveří
Zdravím,
může mi někdo prosím poradit ohledně elektroinstalace vedoucí do 5. dveří? Mám porušené kabely v průchodce u pantů 5.dveří - existuje něco jako "opravný svazek" vedoucí z "C" sloupku do 5. dveří? Nebo je delší? Nebo je potřeba poškozené dráty natahat individuálně?
Předem moc díky.

Jinak Golf IV, 1.9 TDI, 12/1999, vše v elektrice, digi klima. Ale hádám, že do pátých dveří vede u všech totéž :)
Golf IV TDI Generation

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Schéma elektroinstalace

Příspěvek od Goauld »

Existuje opravná kabeláž, individuální natahání kabelů vyjde určitě levněji. http://www.aci.cz/5888e03-opravna-sada- ... 22580.html" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“