vyhrivane celni okno

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Alda »

na co vyjde to čelní sklo ?

Alda

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

cenove 15 nebo 20 000. nechci kecat ja to mel pres pojistku.

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Alda »

tak to je palba.

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

tak okno bez vyhrevu taky nestoji zrovna par korun. proto je lepsi si dat k povinymu ruceni jeste celni okno, a pak nemusis resit jesi si tam das bez vyhrevu nebo z vyhrevem

Huky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.12.2009 20:54
Bydliště: Praha

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Huky »

Čau na aukru jsem našel prodejce co má na prodej vyhřívané čelní sklo na passata za 7300kč a za vyměnu chce 1500kč.

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od noxicek »

Huky píše:Čau na aukru jsem našel prodejce co má na prodej vyhřívané čelní sklo na passata za 7300kč a za vyměnu chce 1500kč.
na ta levná vyhřívaná skla pozor. Je to od výrobce NordGlass, tedy polsko. S těmito skly bývá velmmi často problém, kdy například nvyhřívá několik pružků, či dokonce celá jedna polovina skla. Nehledě na to, jak jsou rozdílné rádiusy skla, sklo je křehčí a tenčí... tak ať pak radost z nového skla trvá co nejdéle....

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Chlapi, sklo ze Superba pasuje a stojí asi 7 500Kč

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

na to se optam. ale jesi to mas ozkouseny, tak nenni duvod pochybovat. a na cenu vyhrivanyho skla, na passata se taky raci optam. protoze ja to mel pres pojistku, tak fakt bych kecal kolik stoji novi

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od noxicek »

ano, sklo na superb a passat jsou zcela temer totozne. pisu, temer, protoze kdyz si objednate od vyrobce sklo na superba, tak mate o malinko uzší rastr kolem skla a na passatu je rastr širší... doporučuji ten o něco širší,, pak nejde vidět případně malinko lepidla, které může při poklaádání skla trošku vytllačit vedle sloupku...

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

tak pokud de pouze o rastr, a nejsou tam preba jinaci uhly rohu, tak to neni zadnej problem. lepidlo co vyleze do skla. po zatvrdnuti, seriznete kobercovim nozem a je vyreseno.

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od noxicek »

manas1 píše:tak pokud de pouze o rastr, a nejsou tam preba jinaci uhly rohu, tak to neni zadnej problem. lepidlo co vyleze do skla. po zatvrdnuti, seriznete kobercovim nozem a je vyreseno.
no, to bych nedoporučoval, si to představ, jak to pak někteří budou pižlat tím noožem, jak by to dopadlo, elegantnější řešení je sundat kryt sloupku a lepidlo roztáhnout po bocích, nebo normálně utřít a zbytky očistit...

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

kryty sloupku, musis sundat uz pri vyrezavani. a ja to taky tak myslel, akorat se blbe vyjadril. po nalepeni cerstvi lepidlo stahnout, a zbitek nechat zaschnout a odriznout. protoze matlat cerstvi lepidlo, ubrouskem nebo hadrem, je takrka nemozny. to akorat zaseres vsechno kolem a nic neutres.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

manas1 píše:kryty sloupku, musis sundat uz pri vyrezavani. a ja to taky tak myslel, akorat se blbe vyjadril. po nalepeni cerstvi lepidlo stahnout, a zbitek nechat zaschnout a odriznout. protoze matlat cerstvi lepidlo, ubrouskem nebo hadrem, je takrka nemozny. to akorat zaseres vsechno kolem a nic neutres.
To já to mám mnohem líp udělaný.. Protože mi to dělali v authorizovaným servisu VW. Po minulé zkušenosti jsem si sundal sloupky sám, aby se zase nezaprasili a hle - Lepidlo vyteklý a ty sloupky, co jsem si sám sundal a bohužel nenechal doma - ty mi nacvakli zpět a rovnou do toho lepidla.. Kokoti

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

do autorizaku, bych jim uz nesveril ani umyti kol. a to ze vytece lepidlo, se nic nedeje. aspon mas jistotu, ze ho tam je dost, a nepotece ti tam. ale musi se to zavcas seskrabnout.

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od hanisz »

tak jak je to hosi s temi cenami .. taky bych o tom urcite uvazoval na pojistku ale az casem tak at vim jestli na to vubec mam tak velke plneni :)
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“