ukazatel paliva

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: ukazatel paliva

Příspěvek od JayZee »

Ked sa tu bavite o tych dojazdoch...neviete o niekom na Severnej Morave,kto by bol schopny a ochotny mi tam ten dojazd spravit?Diky..
JaY

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: ukazatel paliva

Příspěvek od Envio »

Myslím, že Paskal.. :wink: Jinak okolí Uherského Hradiště MKTech a Praha chiptuner.. :wink:

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: ukazatel paliva

Příspěvek od Shorty »

Mám tady takovej malej dotaz. Zhruba jednou za 3 měsíce se mi zničeho nic za jízdy rozsvítila, teda spíš problikla oranžová kontrolka rezervy, ozval se několikrát pípák a pak to zhaslo. To jsem měl vždy téměř plno. Včera se mi to stalo po natankování 50 litrů a při prudkym brždění. Poučen ze staré felicie, což mělo mini nádrž a totálně v hájí palivoměr (při jízdě na dálnici astronomicky rostlo množství paliva) jsem byl na to přelejvání zvyklej, ale u plný nádrže jsem to nečekal. Nezažil to někdo?
Jinak s tim palivoměrem to mám stejně. Prvně se to hne až po 100km a pak už to padá konstantně dolů. Palubák ale nemám. První "půlka" nádrže mi ale přijde větší. Třeba naposledy jsme ujel na půlku 400 km a na druhou (teda až do rezervi) najel 140.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
johny5ka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 20.10.2009 17:55
Bydliště: Plzeň

Re: ukazatel paliva

Příspěvek od johny5ka »

me vadi, kdyz natankuju plnou co to jde..... a pak kdyz zacne klesat. :lol:

Uživatelský avatar
Danous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 12.01.2011 16:41
Bydliště: Praha

Re: ukazatel paliva

Příspěvek od Danous »

zdravím, mám problém také s tím ukazatelem dnes se mi stalo to, že jedu a mám natankováno v půlce a najednou ručička slítla dolů až na dno rozsvítila se rezerva a pak se to hned zas vrátilo do původního stavu a pak znovu a pochvilce znovu.....dělalo mi to pak celý den....ale je divný, že když jsem otáčky držel nad 2uma tisícema tak to neudělalo :-? ....můžete mi poradit... :?: :?:
Můj Golfík 1.8T 20V AGU
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=196166" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Danous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 12.01.2011 16:41
Bydliště: Praha

Re: ukazatel paliva

Příspěvek od Danous »

takže dnes ráno jsem jel do práce a je jedno jestli to držím v otáčkách nebo ne dělá to pořád...prosím poraďte....
PS: golfík 1.8 20v turbo
Můj Golfík 1.8T 20V AGU
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=196166" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: ukazatel paliva

Příspěvek od Goauld »

Shorty píše:Mám tady takovej malej dotaz. Zhruba jednou za 3 měsíce se mi zničeho nic za jízdy rozsvítila, teda spíš problikla oranžová kontrolka rezervy, ozval se několikrát pípák a pak to zhaslo. To jsem měl vždy téměř plno. Včera se mi to stalo po natankování 50 litrů a při prudkym brždění. Poučen ze staré felicie, což mělo mini nádrž a totálně v hájí palivoměr (při jízdě na dálnici astronomicky rostlo množství paliva) jsem byl na to přelejvání zvyklej, ale u plný nádrže jsem to nečekal. Nezažil to někdo?
Jinak s tim palivoměrem to mám stejně. Prvně se to hne až po 100km a pak už to padá konstantně dolů. Palubák ale nemám. První "půlka" nádrže mi ale přijde větší. Třeba naposledy jsme ujel na půlku 400 km a na druhou (teda až do rezervi) najel 140.
Špatnej plovák v nádrži, nebo blbej kontakt v konektoru, nebo vadná kabeláž.
Danous píše:takže dnes ráno jsem jel do práce a je jedno jestli to držím v otáčkách nebo ne dělá to pořád...prosím poraďte....
PS: golfík 1.8 20v turbo
Stejná odpověď.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

kaspi12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 07.11.2010 18:01
Bydliště: PLZEŃ

Re: ukazatel paliva

Příspěvek od kaspi12 »

No,já mám SEAT ALHAMBRA 1,9 TDI r.v.1999 a taky mám problém s ukazatelem paliva-plovákem.Do půlky to po ujetí cca 500 km lezlo pomalu a pak to skocilo skoro až k rezervě,to by nemělo,tak šel plovák ven.Docela jednoduchá práce,akorád je pakárna s tapecírunkem na podlaze samej šroub a příchytka.Po vyndání jsem zjistil,že je tam taková keramická destička s naneseným uhlíkovým žebrováním,která už byla v určitém místě vydřená,tak sem trochu přihnul ty kontakty co po ní jezdí a chvilku to fungovalo dobře.Teď cca po 3 měsících to dělá to samé.ZJISTIL SEM,ŽE BY STAČILO SEHNAT NĚKDE TU DESTIČKU,TA JE TAM JENOM NACVAKLÁ A JDE DOBŘE VEN,MOŽNÁ BY TAM ŠLA S OKTÁVKY 1,ale nevím.Prostě sháním tu destičku,nevíte někdo kdo by jí mohl mít,nebo přinejhorším celej plovák.Nabídky pište na e-mail m.kaspik@quick.cz díky

Uživatelský avatar
venstr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 25.08.2010 16:50
Bydliště: Samsina, Jicin

Re: ukazatel paliva

Příspěvek od venstr »

Ahoj
jde tam z OC1, je to jedna a ta samá nádrž. Jen je rozdím mezi benzínem a dieslem. Jinak nádrže vyrábějí v Kautexu v Kněžmostě. Ještě se dělají pro Roomstra.
VW Golf IV 1,6SR

krejča
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 25.07.2011 21:14
Bydliště: Bohutín u Šumperka

Re: ukazatel paliva

Příspěvek od krejča »

Zdravím. Chci se zeptat roznuti kontrolky rezervy ma nastarost plovak v nadrzi? Resim totiz problem palivomer mi ukazuje predposledni carku pred cervenou (rezervou) a uz pri tehle poloze mivam nekdy problem nastartovat. (V lete bez problemu.) Dlouho tocim a pak to chytne jakoby to chytalo vzduch. Palivak sem menil ty gumove tesnici krouzky na nem sem take vymenil. Nevim si rady potreboval bych nejakou radu.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“