Koupe motoru

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
bruce
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 04.12.2008 23:11
Bydliště: Stráž p. Ralskem a (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Koupe motoru

Příspěvek od bruce »

Ahoj kluci sháním motor do mého auta Golfa IV 1.4 16V (AHW) podařilo se mi sehnat nějakého prodejce nových motorů v Uherském Hradišti potřeboval bych poradit v par vecech o kterych nemam vubec paru jak poznam ze je ten motor funkcni kdyz je uplne novej?jestli se to nejak zkousi na miste nez mi ho prodaji jestli vubec funguje?Jestli se to nejak poznat ze je to nove?krome toho ze to tak bude vypadat a jestli mam nejake zaruky na funkcnost od prodejce kdyz jde o fyzickou osobu a ne kram?A jakou kupni smouvu bych snim mel podepsat?co by tam nemelo chybet a podobne pokud jde o prodej motoru?A tak vubec na co si dat pozor a jak postupovat??

Budu opravdu rád za každou radu. Už v pondělí bych si pro to měl jet.

Díky

S panem prodejcem jsme se dohodli na holem motoru (AWH) s rozvodama a spojkou za 20 000,- coz se mi zda docela malo za novej motor takže mam strach aby to nebyla nejak bouda.

Inzerát:

Motor VW

Nabízím motory VW 1,4 16V 55KW, VW 1,6 16V 77KW, vhodné do Škoda Fabie,Octavie, VW Golf,Bora. VW 1,9 PD 85KW, vhodný do VW Passat,Sharan,Golf. Motory jsou nepoužité, kompletní (svody,turbo).

Pavel - 605250711, Uherské Hradiště

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupe motoru

Příspěvek od xerxes »

no je to tvá volba ale už podle toho jak píše že motory jsou nepoužité tak dobré a dík :!: Tyhle motory bych chtěl fakt vidět :!: Spíš bych napsal clubákovi Pod Nickem Steve Golf II Luxusní prodejce :!: Ale jak chceš abys pak nelitoval :wink:

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: Koupe motoru

Příspěvek od Zezi »

Tak to si kup........není to vůbec podezřelé a možná to nebude ani čórka. :cry2:
Většinou,když je někde podezřele dobrá cena je v něčem háček o kterým ti samo pan prodejce neřekne..........
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

Uživatelský avatar
Marah
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 26.06.2009 22:08
Bydliště: Olomouc

Re: Koupe motoru

Příspěvek od Marah »

No popravdě se mi to moc nezdá, navíc "nový" motor se spojkou za 20 000. O to by byl nejspíš velký zájem, ani by to nemusel inzerovat. Jak se říká, dvakrát měř a jednou řež :!:

bruce
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 04.12.2008 23:11
Bydliště: Stráž p. Ralskem a (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe motoru

Příspěvek od bruce »

me se to taky moc nezda nejdrive chtel za celej nastrojenej motor 35tis. kdyz jsem mu rekl ze ma zajem jen o holej motor rekl ze se musi dohodnout s kolegou a rekl si za motor s rozvodama 20tis. chtel jsem aby se mi na vsechno poptal znamej mechanik a ze by jsme pro to jeli jaky ma na to nazor a tak a tomu pry udajne rekl ze ma motoru i spojka (ne prevodovka) a ze mi to necha si se spojkou za 20tis. coz ja daval jen za spojku 5tis (LUK) minulej rok tak se mi to prave moc nezda no. jj Diky ted jsem Steve golf II psal :) Hlavne nevim jestli se to da nejak poznat a nebo jestli je povinem mi za to nejak rucit nebo jak takova koupe vubec probiha :( ???

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe motoru

Příspěvek od bear »

nedávno se tu objevili taky "new" motory a cena odpovídá za tu 1.4 . Podle mě jsou to nějaký čorky z nějakejch skladů VW/audi/škoda/seat.
I kdyby to byla čorka ze skladu tak když vymažeš číslo motoru tak ti můžou prd. stejně ti jde jen o typ motoru.
Jetá 1.4 odstrojená má cenu tak 5-7ti a tenhle "new" stojí 20 tak to nebude zas taková cenová bomba, bych řek že cena odpovídá.

I třeba 1.9TDI odstrojený choděj za 7ti.

EDIT: moc jsem to neštudoval ale tady je pár motorů
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... r#p1551961" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... r#p1548127" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... r#p1544613" onclick="window.open(this.href);return false;

bruce
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 04.12.2008 23:11
Bydliště: Stráž p. Ralskem a (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe motoru

Příspěvek od bruce »

Ahoj tak motor jsem koupil holy motor s rozvody svicky zality v oleji na vw palete origo novy z vyroby 21tis. vše je už v autě a vše 100% funguje na to ze mi ojete nabizeli za 13tis. a za 10tis se 140tis. km myslim ze docela dobra koupe jen pro informaci

MacaG4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 25.01.2010 23:05
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Koupe motoru

Příspěvek od MacaG4 »

Tak pánové já jsem od hradiště a můžu vám říct že ten pán je těžký podvodník. Rozprodává auta kde muže. Velice dobře ho znám a motor ´´nový´´ tak to je fejk. Borec to rozdělá umyje nějakým přípravkem a prodává to. a motor má třeba 200 000. takže pozor!

bruce
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 04.12.2008 23:11
Bydliště: Stráž p. Ralskem a (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe motoru

Příspěvek od bruce »

Ahoj nový motor snad poznám i když sem mladej kluk :D a nejel jsem sám motor byl na místě opravdu vypadal nově i mechanik tvrdil že je to nový :wink: zrovna ho odstrojovali pán se mnou sepsal a podepsal mi kupní smlouvu takže asi sem měl štěstí motor v autě mám a pro zatím funguje ťuk ťuk :D už půl roku. I když je pravda že jsem se opravdu divil a neměl jsme s toho dobrý pocit a zdálo se mi to nějaké divné :roll: Nakonec se telefonická dohoda pozměnila na nový holý motor AHW 1.4 16V, 0 km najeto se svíčkami zalitý v oleji s rozvody, prostě odstrojený holý motor 21ti. Motor vypadal jako kdyby sjel z linky nebo ho přivezli ze skladu. a nedokážu posoudit jestli je to hodně nebo málo nerozumím tomu ale jelikož mi bylo nabízeno ojeté motory kolem 10-13tis. kč kolem 150tis. km + se musí udělat nové rozvody jako výhodnější koupě rovnou nového motoru. :wink:

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe motoru

Příspěvek od falko1983 »

Náhodou foto toho motoru bys neměl?Docela by mě zajímalo jak tedy vypadal.
VW GIV 1.6 16V

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“