Termostat na passata 1.8T 110kW

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
vencacik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 09.05.2010 17:59

Termostat na passata 1.8T 110kW

Příspěvek od vencacik »

Zdravím všechny prassata! :D

Mám problém s teplotou na Passatu 1.8T. Při péomalé jízdě, nebo když stojím teplota velice rychle stoupne na 90 stupňů. Po ujetí pár set metrů rychlejší jízdou teplota prudce klesá. Na tomto foru jsem se dočetl, že je problém v termostatu který má přepínat mezi velkým a malým chladícím okruhem.

Nikde ovšem nemůžu najít o jaký termostat se jedná, kde na motoru ho najdu a jak vypadá. Moc děkuji za rady. BTW: Manuál ke stažení by byl úplně ideální. Ale bohužel nikde nemůžu najít :cry:

Uživatelský avatar
vencacik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 09.05.2010 17:59

Re: Termostat na passata 1.8T 110kW

Příspěvek od vencacik »

Jak se říká: Gooogle najde i když nerostou :)

Zde se dá stáhnou spousta šikovných pdf souborů, ale především Jak_na_to_-_Passat_1996_-_2005.pdf.

Odkaz ke stažení pdf knihy Jak na to k passatu b5 http://prassat.ic.cz/data/passat/" onclick="window.open(this.href);return false;

pipaa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 30.09.2010 21:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Termostat na passata 1.8T 110kW

Příspěvek od pipaa »

100% termostat.... menil jsem ho nedavno...v auto kelly za 550 němca... a luxus:)delalo mi auto upe to same co tobe.... :wink: :wink: :wink: :wink:

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Termostat na passata 1.8T 110kW

Příspěvek od _GK_ »

Taky jsem teď po výměně, zdál se být v pohodě i při vaření ve vodě otevíral ale prostě jízda nad 30km/h snižovala teplotu na cca 80. Termostat za pár stovek a je po problému a navíc o kousek víc topí.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“