špatně řadí

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
mike125
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 29.03.2010 20:57
Bydliště: Zlínský Kraj

špatně řadí

Příspěvek od mike125 »

Zdarec Passáci,mám takovy problém,ani né tak problém ale chtěl bych to vyladit....Když řadím tak jde 1,2,3, nějak špatně zařadit jako by se jí tam nechtělo, vždycky to tam musím trochu připomoct,ale dřív to tam šlo krásně asi by to chtělo něco promazat nebo olej v převodovce zkontrolovat ja nevím.

Nesetkali jste se s tímhle problémem někdo???
Díky za každé info :wink:

Uživatelský avatar
mike125
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 29.03.2010 20:57
Bydliště: Zlínský Kraj

Re: špatně řadí

Příspěvek od mike125 »

Zkoumal jsem tady na fóru že by mohl byt problém z prevodovým olejem,chci se zeptat co tam lejete??Koukal jsem se po internetu a našel jsem tohle
http://www.axa-oleje.cz/shell-spirax-gsx-1-lt" onclick="window.open(this.href);return false;
Co na něj říkáte???Mohl by být dobrý???
Jak často se mění olej v převodovce??A kolik se ho tam leje a wubec kama,Diky :wink:

Uživatelský avatar
mike125
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 29.03.2010 20:57
Bydliště: Zlínský Kraj

Re: špatně řadí

Příspěvek od mike125 »

nebo tenhle??
http://oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=1895" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ETC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 07.10.2008 00:40
Bydliště: -MaRtIn- SK
Kontaktovat uživatele:

Re: špatně řadí

Příspěvek od ETC »

máš to pekne napísané v príručke jak na to! :wink: aj ja mám rovnaký problém musím skontrolovať olej mne niekedy ide 3 zez zuby niekedy ma fofrklacek :mrgreen: kopne :mrgreen:
DAS AUTO

Uživatelský avatar
mike125
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 29.03.2010 20:57
Bydliště: Zlínský Kraj

Re: špatně řadí

Příspěvek od mike125 »

ETC píše:máš to pekne napísané v príručke jak na to! :wink: aj ja mám rovnaký problém musím skontrolovať olej mne niekedy ide 3 zez zuby niekedy ma fofrklacek :mrgreen: kopne :mrgreen:
Nojo,passatica si noc nenechá líbyt,moja passatica dneska zas pouštěla na poli draka,sem šnuru přivízal za kolo a hodinu ho držela ve vzduchu :D

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: špatně řadí

Příspěvek od _GK_ »

Pokud máš najeto víc jak 200 000 tak mi v servise vždycky dávali hustší olej nebyla slyšet na volnoběh, ale zase hůř řadila v mínusovejch teplotách prvních pár minut.

Dal bych si pozor na to jak je olej starej viděl jsem i autorizovaně servisované auto co mělo v 300t km původní olej nebo spíš olej vyšlehanej ve vodu.

Uživatelský avatar
ETC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 07.10.2008 00:40
Bydliště: -MaRtIn- SK
Kontaktovat uživatele:

Re: špatně řadí

Příspěvek od ETC »

prvé riešenie asi olej a potom už iba synchony :|
DAS AUTO

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“