4,2 v8 kdy se meni rozvody

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od LuboR5 »

Mára_VR6 píše:Dnes už od rv 05 a motor 3.0 TDI. Nic jinýho nemá smysl.
Já jsem si taky myslel, že 2,5 TDI je dobrej motor a až teď vím, že je to hrob. Zatím teda ne ze svý zkušenost
2.5 TDI je v provozních nákladech na tom nejlépe ze všech Touaregů. a votom to je :D .

lukito2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 07.11.2010 07:19

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od lukito2 »

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/8466352" onclick="window.open(this.href);return false; a ten udelat celokak???co vy na to?

lukito2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 07.11.2010 07:19

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od lukito2 »

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/8342683" onclick="window.open(this.href);return false; asi bude lepsi tendle

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od Mára_VR6 »

lukito2 píše:http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/8342683 asi bude lepsi tendle
je stočenej :roll:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od vrbic »

Mára_VR6 píše:
lukito2 píše:http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/8342683 asi bude lepsi tendle
je stočenej :roll:
Čau chlapi,
Na tohodle Touarega jsem se byl podívat. Mám to asi 10 minut cesty a ten bazar má Touaregy docela často. Tenhle už tam pár měsíců stojí a zatím bez majitele. Na venek, nevypadá až tak zle, až na otázku - proč nemá celo-chrom masku, když má chrom paket, záměr ? No nevím :? Takže už z tohodle důvodu jsem k němu přistupoval dost skepticky. Uvnitř slušná výbava ale že bych si z toho sed na zadek, to ne. Hlavně to uvnitř nějak divně zapáchalo - tfuj. 130 tisic nemá ani náhodou...

Najít slušnou výbavu v dobrým stavu za dobrý peníze neni žádný sranda. Nedávno tam byl 2007 facelift najeto 203 tisic za 430.000,-Kč :-)) ale paradoxem je, že byl ani ne za týden fuč.. Kolik měl ale skutečně, těžko soudit :-)

Dle rad taky kluků, co už Touarega mají, koupím 100% od 2007 po faceliftu s motorem 3.0 TDi...

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od LuboR5 »

vrbic píše:
Mára_VR6 píše: je stočenej :roll:
Čau chlapi,
Na tohodle Touarega jsem se byl podívat. Mám to asi 10 minut cesty a ten bazar má Touaregy docela často. Tenhle už tam pár měsíců stojí a zatím bez majitele. Na venek, nevypadá až tak zle, až na otázku - proč nemá celo-chrom masku, když má chrom paket, záměr ? No nevím :? Takže už z tohodle důvodu jsem k němu přistupoval dost skepticky. Uvnitř slušná výbava ale že bych si z toho sed na zadek, to ne. Hlavně to uvnitř nějak divně zapáchalo - tfuj. 130 tisic nemá ani náhodou...

Najít slušnou výbavu v dobrým stavu za dobrý peníze neni žádný sranda. Nedávno tam byl 2007 facelift najeto 203 tisic za 430.000,-Kč :-)) ale paradoxem je, že byl ani ne za týden fuč.. Kolik měl ale skutečně, těžko soudit :-)

Dle rad taky kluků, co už Touarega mají, koupím 100% od 2007 po faceliftu s motorem 3.0 TDi...
nekteří lidé maj spoustu peněz a takové otázky asi ani moc neřeší jako historie vozu atd. byl jsem na aukci a vůz který si nemůžeš vyzkoušet jen cca 2 hodiny na stav karoserie atd i s tím že nikdo za nic nezodpovídá jestli to pojede a nebo ne a prodalo se cca o 100t. kč levněji než v bazaru což mi přijde teda jako uhozené ale lidi se prostě vyhecujou v aukční síni a chtěj to stůj co stůj.

lukito2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 07.11.2010 07:19

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od lukito2 »

to je mazec bud je bourany nebo stocene km v dnesni dobe neco koupit...........jdu hledat dal kdy by jste o necem vedeli tak pisnete predem dik

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od standokan »

když si někdo nedá říct a není schopen zajet do švícar pro pořádnou káru dobře mu tak nikdy jsem auto v čehách nekoupil a ani nekoupím :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od miskoos »

http://www.auto-plus.cz/Car/334550/toua ... rsche-brno
tu mas pekny kusok este aj so zarukou, iste kilometre.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od LuboR5 »

miskoos píše:http://www.auto-plus.cz/Car/334550/toua ... rsche-brno
tu mas pekny kusok este aj so zarukou, iste kilometre.
slušný i cena.

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od erico »

No na turku s lpg jsem mel 300tkm uplne bez starosti, ale sel z domu prave z duvodu obav nakladu.
Tech 166 mozna jen opsaly z budiku :D takze mozna v milich :D :D .
A pokud chces jit do turka tak jak uvadeji nade mnou, a hlavne bych nesetril nejakou tou stovkou a HLAVNE historie.
-a ja pujdu zpatky do 4,2 :twisted: ten zvuk a zatah je pozitek, a kdyz vyhraji tak v12 :roll:
-phaeton ee muj nazor

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od standokan »

erico píše:No na turku s lpg jsem mel 300tkm uplne bez starosti, ale sel z domu prave z duvodu obav nakladu.
Tech 166 mozna jen opsaly z budiku :D takze mozna v milich :D :D .
A pokud chces jit do turka tak jak uvadeji nade mnou, a hlavne bych nesetril nejakou tou stovkou a HLAVNE historie.
-a ja pujdu zpatky do 4,2 :twisted: ten zvuk a zatah je pozitek, a kdyz vyhraji tak v12 :roll:
-phaeton ee muj nazor
ty jseš má krevní skupina :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

marek76

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od marek76 »

standokan píše:
erico píše:No na turku s lpg jsem mel 300tkm uplne bez starosti, ale sel z domu prave z duvodu obav nakladu.
Tech 166 mozna jen opsaly z budiku :D takze mozna v milich :D :D .
A pokud chces jit do turka tak jak uvadeji nade mnou, a hlavne bych nesetril nejakou tou stovkou a HLAVNE historie.
-a ja pujdu zpatky do 4,2 :twisted: ten zvuk a zatah je pozitek, a kdyz vyhraji tak v12 :roll:
-phaeton ee muj nazor
ty jseš má krevní skupina :wink:
V8 je super, TDi je chrochtadlo ;-) O W12 do budoucna uvažuju, i přestavba na LPG je řešitelná, ta uvidíme.
Jinak rozvody se na V8 dělají po 120 tis.km, zrovna minulý týden mi je švagr měnil

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od standokan »

kupte si dnešní Svět Motoru píšou tam přesně to co zde pořád preferuji pro touareg je nejlepší motor 4.2 od audi a 6.0 W12 :mrgreen: naopak nejhorší je 5.0 TDI a 2.5 TDI jsou to nejproblemovější motory kdy jste častěji v servisu než na silnici :wink: jedinej diesel který prý mohou doporučit je 3.0 ten se prý povedl :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: 4,2 v8 kdy se meni rozvody

Příspěvek od miskoos »

No ono extremne zalezi na majitelovi poznam 5,0 tdi co chodia len na olej do servisov ale majitelia sa k nim spravaju slusne. Poznam aj takých co maju problem z benzinom, rozbili 2,5 v 80000 na vymenu motora ale nevyjadrujem sa k stylu jazdenia. My mame 2,5 uz piaty rok a bez problemu. 3,0 tdi mame trisstvrte a odisla vodna pumpa :) ale motor sa v pohode ochladil elektrickymi co ma takze este 300 km sa s tym dalo prejst. Takze benzin je asi super ale ked by som si predstavit ze terza ujdem 900-1000 km po dialniciach v nemecku tak stat medzitym niekde tri krat a tankovat asi nie. Benzin je vhodny tak do mesta kde ta netrapi ze musis kazdu chvilku tankovat plyn

Odpovědět

Zpět na „Touareg“