Demontáž koberce

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Demontáž koberce

Příspěvek od swenak »

Zdravím,

chci se zeptat, jestli někdo již nesundával komplet koberec. Je jasné, že bude potřeba sundat sedačky, středový tunel, plasty kolem koberce, asi i RJ po sedákem spolujezdce. Zajímá mně ale, jestli, když to sundám a dostanu se na podlahu (asi je tam ještě prohliková vrstva), jestli je podlaha "uzavřená", jestli v ní nejsou otvory, kam by mohlo něco ještě padnout. Ptám se proto, že jak jsem psal jinde, nějaký ..... mi rozmlátil okno, sklo se dostalo přes dírky pod sedačkama dovnitř a zdá se, že něco se mi nepovedlo vytáhnout, výsledkem je, že při zrychlení, brždění a i v zatáčkách to tam lítá a to mně fakt ....., jem na hluky a pazvuky alergický, řeším pořád něco až mám chuť to prodat a to je už jen krůček k tomu, udělat to :-(

Díky moc za info.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Demontáž koberce

Příspěvek od swenak »

Tak si sám odpovím pro podobné nešťastníky. Rozebrat to jde lehce, nakonec ani nebyl problém v tom, že bylo sklo na podlaze, což bylo, ale málo, problém byl v tom, že ho bylo hodně v potrubí klimatizace pod spoluzedcem. Abych potrubí nemusel demontovat (bylo by asi nutné sundat středová panel), tak jsem s tím pořádně máchal a vytřepal to vše, jeden ale ani za ..... nechtěl ven, naštěstí pomohlo pustit při třepání klimatizaci na plný výkon a pomohlo. Vše se tedy povedlo. Přikládám foto.
Přílohy
koberec_prava_strana.JPG
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“