VW golf 1,6 SR nepravidelne volnobezne otacky

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
georgelahvac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 20.11.2010 19:32

VW golf 1,6 SR nepravidelne volnobezne otacky

Příspěvek od georgelahvac »

Potreboval bych poradit auto mi pri volnobehu skace mezi 1000 az 1500 otacek, kdyz ho vytocim otacky vraci zda se mi hodne pomalu... diagnostika mi hlasi chybu teplotniho cidla to uz je vymeneno po treti-cidlo teploty kdyz stojim se zvedne na 90 po ujeti cca kilometru spadne na nulu... :?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW golf 1,6 SR nepravidelne volnobezne otacky

Příspěvek od xerxes »

to čidlo jsi kupoval origo díl nebo nějakou napodobeninu?jestli to píše vag tak opět špetné :(

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: VW golf 1,6 SR nepravidelne volnobezne otacky

Příspěvek od GolfinoIV »

Ja sem mel problemy i u origo u tohoto motoru je to choroba. Premeraj cidlo blok hodnot motor a potom budiky a porovnaj. ak ti hadzalo chybu 522 tak to bude na vymenu
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

georgelahvac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 20.11.2010 19:32

Re: VW golf 1,6 SR nepravidelne volnobezne otacky

Příspěvek od georgelahvac »

cidlo je koupeno vzdy origo... zadny smejd! zkousel jsem uz tri. jsem z toho na palici, nekde mi rikaj ze je spatny termostat ale ten je ok... vsechno je promereno a je to ok. muze na ty otacky mit vliv to cidlo a nebo neco jinatsiho? klapka je vycistena v zakladnim nastaveni. jinak mi vag pise chybu g40 chyba polohy vackoveho hridele, ale ze je to norm kdyz je klic zapnuty jen na jednicku... kazdy mi rika neco jinatsiho... dale s autem kdyz zvednu predek a tocim tam a zpet s levym nebo pravym kolem jako kdyby mi cvakalo v prevodovce (neco volneho) bojim se diferaku ale pri jizde zadny vliv-zhruba pred 1000 km jsem menil vnitrni kloub u prevodovky-rosipal se mi, mohlo se tam neco poskodit?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“