vyhrivane celni okno

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

hanisz píše:tak jak je to hosi s temi cenami .. taky bych o tom urcite uvazoval na pojistku ale az casem tak at vim jestli na to vubec mam tak velke plneni :)
Já dal to sklo ze Supa a stálo to v autorizovaným servisu cca 13500Kč. Pojišťovna s tím neměla problém, protože to bylo za stejnou cenu, jako nevyhřívaný VW sklo minule.

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od hanisz »

Cyp_the_trestacz píše:
hanisz píše:tak jak je to hosi s temi cenami .. taky bych o tom urcite uvazoval na pojistku ale az casem tak at vim jestli na to vubec mam tak velke plneni :)
Já dal to sklo ze Supa a stálo to v autorizovaným servisu cca 13500Kč. Pojišťovna s tím neměla problém, protože to bylo za stejnou cenu, jako nevyhřívaný VW sklo minule.
a kolikrat si to menil... a nedela s tim pojistovna problemy jako chce videt ty stare skla atd?
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

hanisz píše:
Cyp_the_trestacz píše: Já dal to sklo ze Supa a stálo to v autorizovaným servisu cca 13500Kč. Pojišťovna s tím neměla problém, protože to bylo za stejnou cenu, jako nevyhřívaný VW sklo minule.
a kolikrat si to menil... a nedela s tim pojistovna problemy jako chce videt ty stare skla atd?
Samozřejmě, že chce.. Musíš to nechat nafotit.. Já měnil 2x a rozhodně jsem nic nevymejšlel.. Na dálnici nechali jednu z jejich úžasnejch štěrkovejch oprav a borec předemnou mě takovým způsobem pokropil, že bylo sklo kompletně vyzobaný a na 2 místech i prasklý.

Teď už to jenom zapojit.

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od hanisz »

Cyp_the_trestacz píše:
hanisz píše: a kolikrat si to menil... a nedela s tim pojistovna problemy jako chce videt ty stare skla atd?
Samozřejmě, že chce.. Musíš to nechat nafotit.. Já měnil 2x a rozhodně jsem nic nevymejšlel.. Na dálnici nechali jednu z jejich úžasnejch štěrkovejch oprav a borec předemnou mě takovým způsobem pokropil, že bylo sklo kompletně vyzobaný a na 2 místech i prasklý.

Teď už to jenom zapojit.
ja se prave bojim toho ze me nekdo pokropi coz uz se mi stalo a ono se musi nahlasit kdo to udelal ne? aby ti to pojistovna zaplatila.. a ja uz vidim jak se na dalnici za nekym zenu abych ho zastavil a domluvil se
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

No, to holt musíš.. Mně se to stalo na Silvestra a ten pán byl naštěstí super a o nic nešlo. Navíc měl firemní auto. Eště mi řiká, že tenhle rok je zkurvenej celej a že už nám to o půlnoci skončí :-) Ale sám nevím jestli bych stavěl...

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od noxicek »

Teď už to jenom zapojit.[/quote]

ja se prave bojim toho ze me nekdo pokropi coz uz se mi stalo a ono se musi nahlasit kdo to udelal ne? aby ti to pojistovna zaplatila.. a ja uz vidim jak se na dalnici za nekym zenu abych ho zastavil a domluvil se[/quote]

na dalnici kaminky nejsou, tam je cisto... na nejaké okresce lepší..

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od proche77 »

tak nejistějši je to z přivěsnym vozikem,nevstahuje se na něj bonus a odlitnout muže cokoliv na sklo :wink: povinny ručeni na něj maš,ale chtělo by to sklo připojistit :P

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

urcite! nejlepsi je si okno pripojistit, nestojito svet. ja platim 1500 rocne a mam pojisteny vsechny okna. do plneni 20 000. a nemusim se za nikym honit, a pak mu vysvetlovat ze mi rozbil okno. a kazdej rok si muzu dat novi vyhrivany okno.

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od hanisz »

manas1 píše:urcite! nejlepsi je si okno pripojistit, nestojito svet. ja platim 1500 rocne a mam pojisteny vsechny okna. do plneni 20 000. a nemusim se za nikym honit, a pak mu vysvetlovat ze mi rozbil okno. a kazdej rok si muzu dat novi vyhrivany okno.
takze kdyz ho mam taky pripojistene tak ho dohanet nemusim jo? :) a kolik ze to vyjde to predni vyhrivane a jak moc slozite bylo to predelat kabelove?
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

presne tak NEPOTREBUJES VINIKA. a ceny sou ruzny ja sem si tam dal za 17 000. ale koukal jsem ze se da splasit i za 12 000. ale to zalezi do kolika to mas pripojisteny, kdz to mas do 20 000 tak proc si tam davat sklo za 12. jedine ze by sis ho vymenil 2 x do roka a 4 000 doplatil. ale to mi pride zbitecny. a natahnuti elektriky neni nic slozityho. prace na pul hodky.

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od hanisz »

a knoflik na to mas nejaky spesl nebo si to daval k vyhrevu zadniho? no ja prave myslim ze to mam jen do deseti to sklo :/
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od manas1 »

hanisz píše:a knoflik na to mas nejaky spesl nebo si to daval k vyhrevu zadniho? no ja prave myslim ze to mam jen do deseti to sklo :/
ne. daval jsem na to klasickej kolibkovej vypinac co ovlada relatko. a pokud to okno nemas rozbity tak si tu pojistku zvis na 15 nebo 20 000 podle toho jaka je to pojistovna. a o par stranek dal jsem ten vypinac resil.

kava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 18.06.2010 22:33
Bydliště: Chotěboř

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od kava »

Pánové, já se byl včera zeptat ve VW a za čudlík na výhřev předního skla chtěli 2500Kč, tak jsem se na ně vy..... Kde se to dá sehnat? Třeba z Polska? Díky

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od noxicek »

kava píše:Pánové, já se byl včera zeptat ve VW a za čudlík na výhřev předního skla chtěli 2500Kč, tak jsem se na ně vy..... Kde se to dá sehnat? Třeba z Polska? Díky
zkus v kellly, já hoo tam sháněl taky pak pro kolegu a vyšel okolo 800Kč MOC

kava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 18.06.2010 22:33
Bydliště: Chotěboř

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od kava »

Už jsem psal kolegyni do Polska, ať mi to zkusí sehnat. Sice jako firma vyrábíme redukční ventily, ale cenu zjistit může :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“