AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
romank52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kralův Dvůr

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od romank52 »

Hmmm, nechcem tvrdit nieco, kym si to neoverim. Mne tiez hra radio bez problemov - ked jazdim po Ba alebo po Phe. Ale zda sa mi, ze po vymene origo radia za Sony mam po ceste z Ba do Phy slabsiu citlivost. Moze to byt aj radiom, samzrejme. Ale zajtra skusim ako sa to sprava na strednych vlnach. Sice ich vobec nepotrebujem, ale viem, ze tam sa najviac prejavi funkcia antenneho predzosilnovaca. A teda podla elzy nema byt ako inac predzosik napajany, iba po antenom kabli:
Přílohy
antena.doc
(140.5 KiB) Staženo 150 x

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od patper »

Je to tak, vetsina (mozna vsechny) koncernove auta-radia , maji napajeni pres anteni kabl... proto tam je potreba napr.toto :arrow: http://www.audiocar.cz/detail-autoradia ... k-207.html" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:

Uživatelský avatar
romank52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kralův Dvůr

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od romank52 »

Ak sa toto zmesti pod spolujazdcovu sedacku, tak myslim, ze su basy v SAGu elegantne vyriesene: http://www.conrad-international.com/?we ... ct=product" onclick="window.open(this.href);return false;

Tom74
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 30.12.2009 12:33

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od Tom74 »

mám v G-II autorádio Becker s Navi a našel jsem na netu aux in kabel (přesný název = AUX IN konektor vstup autorádio Becker Blaupunkt Gamma Phillips VDO)

nerozumíte tomu někdo, jestli by to přes tento kabel bylo schopno hrát ( a pobrat) muziku přes JACK 3,5 z MP3 přehrávače, mobilu atd.

http://www.rapid-autohifi.com/store/goo ... UX---.html

díky

Uživatelský avatar
Fana
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od Fana »

No podle toho popisu u kabelu by se ti mělo po zapojení toho kabelu do rádia objevit v menu rádia volba AUX. Pokud tam bude, tak máš vyhráno, protože pak si stačí pořídit redukci 2× CINCH - JACK a mělo by to fungovat.

Tom74
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 30.12.2009 12:33

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od Tom74 »

Fana píše:No podle toho popisu u kabelu by se ti mělo po zapojení toho kabelu do rádia objevit v menu rádia volba AUX. Pokud tam bude, tak máš vyhráno, protože pak si stačí pořídit redukci 2× CINCH - JACK a mělo by to fungovat.
no podle zapojení rádia se to píchne do připojení pro cd-měnič, tak podle toho by se to mohl ovládat funkcí pro měnič, nebo plácám ??

Uživatelský avatar
Nosáč-N1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 10.09.2010 07:23
Bydliště: Turnov

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od Nosáč-N1 »

Zdravím, mám dotaz, u alhambry I chci vyměnit reproduktory (jeden mi malá vzadu rozkopla :-).
Tak jsem vyndal starý a ejhle jeho montážní hloubka je takových cca 35 mm,
měřil jsem volné místo k nosníku pojezdu okna a je tam asi 45 mm.
Kde se dají sehnat takové repráky, abych je jenom vyměnil? Bez nějakých úprav. Díky . . . . Nosáč.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od michall »

No buďto si dáš inzerát do bazaru a seženeš originály (nebo kontaktuješ některého bazarníka, např. DOHC, prochy3344, ...), nebo se v autohifishopech popídíš po reproduktorech s malo montážní hloubkou. Vypadají třeba takhle http://www.corner.cz/detail.php?id=317" onclick="window.open(this.href);return false; (jen pro ukázku!).
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od Jose1 »

Nosáč-N1
A nebo.....
Až pojedeš krzevá Brno, zavolej, a já ti jeden repro dám.... ;-)
Pokud do jedniček pasuje reprák ze dvojky.
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od rcmony »

Po dlouhé době mám volnější víkend, venku je dnes hnusně tak jsem Sharánkovi nadělil nové repro do zadních dveří Blaupunkt GTX-172 (od jara říkám až bude čas a teplo), opravil jsem utržené a uklepané plastové držáky obložení a doplnil všechny "čudle".
Nic pro "hifisty", ale na můj hudební hluch to stačí bohatě. Sedly na mm přesně.
I LOVE TO FLY

Goodmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 13.03.2008 19:38

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od Goodmen »

Zdarec...měl jsem ulomené káblíky do zadních dveří, takže mi nehrály repro vůbec. Po spojení drátků(snad dobře) mi hraje výškáč a místo středobasů zase jen výšky. Je tam nějaká výhýbka, anebo jak se dělí basy a výšky. A jaký průměr repro s jakou montážní hloubkou.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od tornado1 »

výhybka tam není
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od Jose1 »

....respektive....je tam "vyhýbka" v podobě kondenzátoru na výškáči.....
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Goodmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 13.03.2008 19:38

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od Goodmen »

No a ještě jedna věc mi nedá spát. Čím to je, že i když mám "FADER" na max. rear, přední repro jsou zticha a zadní hrají velice slabě. Respektive funkcí "FADER" se dá regulovat pouze hlasitost předních repro, zadní hrají pořád stejně a to velice slabě:-(

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od michall »

Napadají mě zpřeházené vodiče v ISO kostce nebo místo připojení repro do konektoru to někdo mohl udělat proti kostře. No a nebo odešel koncový stupeň. Zkus jiné rádio.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“