Nejdou otevřít dveře u řidiče

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Drury79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 01.11.2010 23:55

Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od Drury79 »

Ahoj klubáci, prosím o radu.
Večer zaparkuji auto do garáže, všechno v pohodě, ráno k němu přijdu vezmu za kliku u řidiče a dveře nejdou otevřít, pouze zevnitř. A klika zvenku jde celkem zlehka. Než to celé rozdělám, chtěl bych se zeptat jestli s tím nemáte někdo nějaké zkušennosti a na co se mám případně připravit. Díky

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od mirke »

Hledej tady na foru, už se to tu řešilo, zřejmě vypadlé táhlo, ale je potřeba to celé zevnitř rozebrat, aby ses k tomu dotal.

Uživatelský avatar
big.boby
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.04.2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od big.boby »

mě se to taky jednou stalo a začal jsem to celé rozebírat a nějak mě to nešlo...tak jsem zavolal známému a ten si vzal jenom šroubovák a z boku u dveří nad zámkem sundal gumovou krytku, stčil tam ten šroubovák, něco pošteloval a už to běhá cca 8 měsíců---takže u mě rozebírání zbytečná práce
Passat 3C 1,9 TDi, 77 kW, BLS r.v. 2007

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od cernytdi »

nemusis to rozebirat jen do tech dveri zevnitr (na miste kde je zamek ) poradne bouchni nebo parkrat poradne fest zavri- pribouchni a uvidis vsechno je v poradku .U tech zamku se obcas zasekne takova mala kladka kdyz bouchnes tak uslisich takove cvaknuti a je to.Me se to stalo uz 2 x a pokazde jsem to tak opravil.

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ejne »

hmm cerny tvoje heslo asi je : ak nieco nede silou ide to este vacsou ze? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale dobre popisane ze sa to stava. dobre vediet akby sa to stalo pri mrazoch tak to som uz ja riesil
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od newmann75 »

Taky jsem to celé začal rozebírat,zámek ven atd... moje nervy... a na nic špatného jsem nepřišel. Dal jsem to z5 a všechno funguje už cca 3-4 měsíce. Takže opravdu asi stačí pořádně prásnout dveřma :-) :gey:
CC 2014
1.4 TSI

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1287
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od baxxter222 »

aj mne sa to uz stalo bez akejkolvek priciny a z akejkolvek priciny mi to zase zacalo fungovat. :lol:
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Drury79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 01.11.2010 23:55

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od Drury79 »

všem děkuji za radu, opravdu stačí pořádně bouchnout dveřma. Trošku svérázný způsob opravy, ale funguje :D

enrico25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 05.11.2010 01:01

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od enrico25 »

ďakujem za radu už mám aj ja skúsenosť s opravou. "Jedným jebem som to opravil" :lol: :lol: :lol: Veru tak ako je popísané stačí poriadne buchnúť s dverami a ide to. Ešte raz srdečná vďaka.

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od Michalj »

jen bych to doplnil : jen u vlastního auta, u cizích to je jinak :mrgreen: :mrgreen:
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

han2213
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 04.10.2010 13:03

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od han2213 »

ahoj můžete poradit, podobný ale přece trochu jiný problém, začlo mrznout, přijdu ráno k autu, odemknu, otevřu dveře u řidiče ale už je zpátky nezabouchnu, nejde to. takže nastartuju a čekám než se to ohřeje a až to rozmrzne, tak to zavřít jde. Nevíte čím to může být? může být něco se zámkem, nebo celá klika??? dělá to jen když mrzne, díky za rady
radši teď jak blbec lezu přes spolujezdce abych měla jistotu, že odjedu hned...

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od uncompromised »

han2213: prostříkat, promazat, může to být třeba zatuhlé mazivo

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ejne »

han2213 píše:ahoj můžete poradit, podobný ale přece trochu jiný problém, začlo mrznout, přijdu ráno k autu, odemknu, otevřu dveře u řidiče ale už je zpátky nezabouchnu, nejde to. takže nastartuju a čekám než se to ohřeje a až to rozmrzne, tak to zavřít jde. Nevíte čím to může být? může být něco se zámkem, nebo celá klika??? dělá to jen když mrzne, díky za rady
radši teď jak blbec lezu přes spolujezdce abych měla jistotu, že odjedu hned...
treba menit lanko ktore je pri klucke ja som to robil minuly rok
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od uncompromised »

ejne: tobě to taky dělalo jenom při mrazu? to by mě zajímalo jaký na to může mít vliv

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít dveře u řidiče

Příspěvek od ejne »

ano mne len pri mraze ked odmrazilo sa tak sa dalo zrazu vsetko robit s dverami a vpohode fungovali.
je tam lanko a to lanko ti ovlada zamok ak primrzne lanko tak potm smola. v polohe akej primrzlo v tej potom je tento zamok zaseknuty.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“