Kupa - mechy ANO alebo NIE?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Oto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 26.10.2009 22:52

Kupa - mechy ANO alebo NIE?

Příspěvek od Oto »

Zdravim, chcem kupovat jazdeneho Touarega (uz sa neviem dockat :wink: ), rok 2007 a vyssie, najazdene do 80.000, 3.0, automat. Jazdit budem maximalne 10% teren, aj to len slabsi, spevnene cesty na chatu, k horam na turistiku a na v zime na lyzovacky. Neviem sa rozhodnut ci hladat typ s machami alebo kludne aj bez nich (bez je ponuka celkom dobra). O co budem ochudobneny na ceste ked nebudem mat mechy? Pripadne budu mi tie mechy na nieco na beznych cestach (nepreferujem extremne makku jazdu)? Co sa stane s autom ked sa mi mechy pobabru (ostanem vysiet a pomoze lne odtah)? Vopred vdaka vsetkym za vase rady :wink: .

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Kupa - mechy ANO alebo NIE?

Příspěvek od koto99 »

ahoj, ja mám mechy a jazdí sa na tom perfektne, je to komfortné zvezenie. Musím poklepať, zatiaľ žiadne problémy. Na druhej strane - viac súčiastok, tak väčša pravdepodobnosť problémov.
Keď som kupoval auto, tak som nemal podmienku mechov, ale bola dobrá cena a mechy tam boli v podstate zadarmo oproti konkurencii, ktorá mechy nemala.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
Replay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 12.09.2008 13:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupa - mechy ANO alebo NIE?

Příspěvek od Replay »

Ja je nemam a jsem spokejeny! A kamarad co ma starsiho touarega v benzinu je ma a mel s tim docela problemy!
Volkswagen Touareg R5, Škoda Superb 2,5TDI, Škoda Fabia 1,6TDI, Škoda Superb II 2,0TDI, Hummer H2

Mig37
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.12.2010 20:03

Re: Kupa - mechy ANO alebo NIE?

Příspěvek od Mig37 »

Tenhle problém jsem řešil, a nakonec jsem se rozhodnul pro měchy. Tipuju /zkušenost nemám/ že ten s pružinama bude pořádně houpavej - prostě mořská nemoc, což je věc, kterou špatně snáším.
U vzduchu jezdím prakticky 90% na sport, i po městě, jen ho občas někde přizvednu. Na sport jede celkem slušně, i když hmota je samozřejmě cítit do zatáček. Ale na comfort se to houpe strašným způsobem. To bych si rovnou mohl koupit Land Cruiser.

Hotofsom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 12.09.2010 13:34

Re: Kupa - mechy ANO alebo NIE?

Příspěvek od Hotofsom »

Mig37 píše:Tenhle problém jsem řešil, a nakonec jsem se rozhodnul pro měchy. Tipuju /zkušenost nemám/ že ten s pružinama bude pořádně houpavej - prostě mořská nemoc, což je věc, kterou špatně snáším.
U vzduchu jezdím prakticky 90% na sport, i po městě, jen ho občas někde přizvednu. Na sport jede celkem slušně, i když hmota je samozřejmě cítit do zatáček. Ale na comfort se to houpe strašným způsobem. To bych si rovnou mohl koupit Land Cruiser.
Na turkovi nebadám, že by sa voľako húpal a jazda je pohodlná, občas na týchto cestách to cez karosériu riadne prenesie,ale je to aj bez vankúšov pohodka.
V prípade toho PRADA, tam ti dávam za pravdu...po troch mesiacoch som menil pneu za menšie a na náboje šli 3cm podložky, mal som pocit ako pri jazde na rebriňáku... :wink:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Kupa - mechy ANO alebo NIE?

Příspěvek od Mára_VR6 »

Mám měchy a už bych neměnil. Zvyknul jsem si na měkkou pohodlnou jízdu - jezdím stále na Comfort.
U tohohle podvozku si každý nastaví, co mu vyhovuje - světlou výšku, tvrdost podvozku.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“