Aditiv

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
testoviron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 18.08.2010 12:33

Aditiv

Příspěvek od testoviron »

Zdravim, ake typy aditivov do ropy pouzivate, ake mate skusenosti so startovanim v tejto kose, lebo stretol som sa aj s nazorom ze aditiv je zbytocnost, ja pouzivam taky v tej plechovke, myslim ze sa vola VIF alebo tak nejak, zatial startujem bez problemov aj v minus 20, akurat musim podrzat asi celu sekundu, uz to nejde na prve cuknutie ako ked nie su mrazy.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Aditiv

Příspěvek od uncompromised »

testoviron: VIF je prý špička, ale nevím, nepoužívám, parkuju v garáži

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Aditiv

Příspěvek od KJirka »

my tady do ropy nic nelejeme, ale do nafty občas něco dáme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Aditiv

Příspěvek od Michalj »

Já v těhle mrazech leju do nafty staré dobré aditivum - benzín 95 natural :lol:
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
jk.rx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 302
Registrován: 25.10.2007 20:47
Bydliště: Praha západ

Re: Aditiv

Příspěvek od jk.rx »

Benzín cca 1:60 aditiva sem tam měl a lil sem je v garáži aby nešli do zamrzlí nafty a cca 8 km od domova, následoval odtah. Takže s..u na aditiva viva natural 95
Koupím knihu: Štěpán Jičínský, Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi

Uživatelský avatar
Pavelkot
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2007 21:24
Bydliště: Praha

Re: Aditiv

Příspěvek od Pavelkot »

tady je ale někdy počteníčko :lol: :lol:

raff
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 10.10.2007 06:56
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditiv

Příspěvek od raff »

Super je třeba CASTROL TDA 0,25lt
Život je jedna velká jízda......
__________________________________
VW Passat 3C, 2.0TDI (BMP), Highline

Uživatelský avatar
Max583
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.07.2009 13:31
Bydliště: Most

Re: Aditiv

Příspěvek od Max583 »

Používám toto http://www.liqui-moly.cz/detail/prisada ... ti-nafty-k" onclick="window.open(this.href);return false; - a zatím bez problémů. Je to docela i cenově dostupný. Platil jsem asi 420Kč a je to 1000 litrů nafty.

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditiv

Příspěvek od newmann75 »

VIF, jedině VIF. Sice taky parkuju v garáži,ale v práci stojí auto přes den venku. Nafta mi tedy nikdy nezamrzla (naštěstí).
Efekt po použití VIFU je. Je to jako by jsi nalil naftu z aral v DE. Jede ,neklape,nečoudí...
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: Aditiv

Příspěvek od Kami3120 »

Také parkuji v garáží, ale až budu parkovat na horách někde venku možná by bylo fajn tam něco dát kde třeba v Praze kupujete ten VIF? Tankuju jedině VERVU u benziny tak si trochu myslim že je to zbytečnost, ale je pravda, že stejně do té kvality nafty nevidim... :)

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditiv

Příspěvek od baxxter222 »

niekde tu bol nedavno clanok a rozbor aditiv roznych znaciek.najlepsie obstal VIF zimni.
ja ho teda pouzivam.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Aditiv

Příspěvek od KJirka »

Max583 píše:Používám toto http://www.liqui-moly.cz/detail/prisada ... ti-nafty-k" onclick="window.open(this.href);return false; - a zatím bez problémů. Je to docela i cenově dostupný. Platil jsem asi 420Kč a je to 1000 litrů nafty.
já to tam leju taky a je to znát. Ale na 1000 litrů nafty, jestli tě dobře chápu, je tak ten 5ti litrovej kanystr a ten určitě 420,-Kč nestojí. Nedávno jsem za něj dával cca 1 500,-Kč. Od koho to kupuješ ?

p.s.: teď teprve kouká, že to je vlastně jen přípravek proti tuhnutí nafty, nic víc. Já tam ale leju tohle : http://www.liqui-moly.cz/detail/super-prisada-do-nafty" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) KJirka dne 16.12.2010 15:27, celkem upraveno 1 x.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: Aditiv

Příspěvek od VW-DEANE »

Keď je dávkovanie 1:1000 tak 1 liter na 1000litrov nafty.
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

Uživatelský avatar
mystif
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 23.11.2010 22:49
Bydliště: Kladno

Re: Aditiv

Příspěvek od mystif »

Tak já koupil toto VIF dle testů nej jak už je tu psáno, ale zatím jsem neaplikoval, mám půl nádrže ... takže to asi nemá smysl že? Kdy to ředíte? Až když jste skoro na suchu nebo klidně i do půl nádrže a dotankovat?

http://www.znackoveoleje.cz/znackoveole ... mni-500-ml" onclick="window.open(this.href);return false;
A bude hůř ...

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditiv

Příspěvek od newmann75 »

Kami3120 píše:Také parkuji v garáží, ale až budu parkovat na horách někde venku možná by bylo fajn tam něco dát kde třeba v Praze kupujete ten VIF? Tankuju jedině VERVU u benziny tak si trochu myslim že je to zbytečnost, ale je pravda, že stejně do té kvality nafty nevidim... :)

u každého Štangla
http://autoprislusenstvi.autostangl.cz/ ... ge=0&lang=" onclick="window.open(this.href);return false;

jinak to mužeš nalít i když nemáš prazdnou nádrž,jen při tom musíš dotankovat .ať se promíchá s naftou
CC 2014
1.4 TSI

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“