Padání sedadla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dareb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 20.09.2010 23:09
Bydliště: Jihomoravský kraj

Padání sedadla

Příspěvek od Dareb »

Zdravím,objevil se další problém, skoro každý den ráno se mi stává, že když nasedám do auta a sedám na sedadlo, které mám více nahoře, tak mi najednou spadne dolů,tak že se strašně leknu. Asi to bude nějaká chyba něčeho? ale v čem je chyba?

díky

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: Padání sedadla

Příspěvek od Shiba »

Ahoj.
Mně se takto sedadlo nekontrolovatelně propadne dolů, když páčkou snižuji výšku. První 3 roky šlo sedadlo přesně podle páčky (kolikrát jsem zatlačil, tolikrát popojelo dolů), ale teď jakoby nějaký západky či co nezafungovaly vždy jak mají...

Uživatelský avatar
Dareb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 20.09.2010 23:09
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Padání sedadla

Příspěvek od Dareb »

Shiba píše:Ahoj.
Mně se takto sedadlo nekontrolovatelně propadne dolů, když páčkou snižuji výšku. První 3 roky šlo sedadlo přesně podle páčky (kolikrát jsem zatlačil, tolikrát popojelo dolů), ale teď jakoby nějaký západky či co nezafungovaly vždy jak mají...

já právě abych měl lepší výhled,tak si dávám sedadlo dost nahoru,né že bych byl malý,ale mám radši když mám dobrý výhled. A často se mi stává, že když nasednu do auta,tak se tak leknu, že si málem cvrknu. Myslel jsem že je tam nějaký pístek, který to zvedá,ale je to mechanický,je tam půlkolo ozubený a do zubů zapadá takový čep a nevím proč, ale asi ten čep někdy vyjede z toho zubu a sedadlo spadne dolů. Ale co s tím?

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Padání sedadla

Příspěvek od -Jakub- »

uff ještě že se mi tohle nemůže stát, když to mám spuštěné na max (a to mám jen 177cm)

Uživatelský avatar
KaZa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 03.10.2007 17:25

Re: Padání sedadla

Příspěvek od KaZa »

Taky sedím až na zemi a to sevšímvšudy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rabbit MkV

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Padání sedadla

Příspěvek od Phob »

já to musel zvednou o jeden zub, protože mi tam něco vrzalo :-( ale lepší to bylo až na zemi, musím zjistit co to vrzalo :-)

Uživatelský avatar
Dareb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 20.09.2010 23:09
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Padání sedadla

Příspěvek od Dareb »

-Jakub- píše:uff ještě že se mi tohle nemůže stát, když to mám spuštěné na max (a to mám jen 177cm)
tak mám 175cm, to teda vypadám jak nějakej vadnej když sedím tak nahoře. Hned jdu dolů. dám si radši na pr**l přišít podprdelník :mrgreen:

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Padání sedadla

Příspěvek od -Jakub- »

tak každý to má rád jinak že :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“