cvakání od kola v malém rejdu

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od Mraca »

Hledam jako vzteklej, ale nemuzu najit zadnej eshop, kde by se dal homokinetak na Pasika sehnat :roll:
Resil to nekdo taky?

btw: Jinak o polskou "kvalitu" z Aukra zajem nemam. :mrgreen:
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

Uživatelský avatar
Legi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 31.10.2009 06:27
Bydliště: Všechlapy okr. Teplice

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od Legi »

Mraca píše:Hledam jako vzteklej, ale nemuzu najit zadnej eshop, kde by se dal homokinetak na Pasika sehnat :roll:
Resil to nekdo taky?

btw: Jinak o polskou "kvalitu" z Aukra zajem nemam. :mrgreen:
Zkus e-cat nebo elit ecat tam by měli být....
VW Passat B5 Variant 1.9 TDI 81Kw

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od hanisz »

Taky se pripojim s DOTAZem:

Sem po vymene ramen, klepani od prave napravy pri nerovnostech zmizelo ale nastal dalsi problem.. pri zastaveni stani na brzde a rozjizdeni jde citit takove lupnuti ktere citim i dost v plynovem pedalu + pri zataceni z leva do prava ci naopak proste pri zmene rejdu to taky parkrat lupne.. nevite cim by to mohlo byti???
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od Mraca »

Nebudu zakladat zbytecne new tema, takze rychla otazka.

Je zapotrebi delat geo pri vymene homokinetaku? :wink:
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

Uživatelský avatar
MaraW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 22.12.2008 13:57
Kontaktovat uživatele:

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od MaraW »

Taky mám problémek s tým že se mi ozývá takové klepaní, při mírném rejdu od LP kola a jde to trocha až do volantu. začalo to gdyž sem dal nový kola před 14 dny a všiml sem si že gdyž venku nejdou ty vedra 30+ tak mi to ani jednou neklepne. No nekleplo by vás z toho ? :)

mirysek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 17.12.2009 09:59

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od mirysek »

Taky mi nedávno začalo něco klepat od levého kola při zatáčení vlevo,zatím ne pravidělně.Homokinetický kloub jsem tam měnil asi před třemi měsíci za 4000kč,je možné aby za tak krátkou dobu odešel znova??Dnes jsem volal do Vw a tam mi říkali že cena jednoho kloubu je 4450kč po 10% slevě,mohlo by to být i něco jiného??Díky


VW Pasasat 1.9Tdi,74kw,r.v.2002

Uživatelský avatar
Martin Dvorak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 04.05.2010 19:49
Bydliště: KrnoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od Martin Dvorak »

Mraca píše:Hledam jako vzteklej, ale nemuzu najit zadnej eshop, kde by se dal homokinetak na Pasika sehnat :roll:
Resil to nekdo taky?

btw: Jinak o polskou "kvalitu" z Aukra zajem nemam. :mrgreen:
Já jsem si nechával dělat homokloub za 2000,- i s prací... a homokloub byl od elitu.. :wink:
Passat B5 1.9 TDI, 81 KW AFN + něco navíc

Apofish
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 17.07.2010 08:43
Kontaktovat uživatele:

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od Apofish »

Mě zase při zatáčení doprava a přidávání lupe, jako by to o něco drhlo. Začalo to dělat, co jsem vyměnilelektrony za zimáky s plechama. Zrovna mám po rozvodech, tak mě myšlenka ramen nebo HOMOkloubu moc netěší. Ale proč to na elektronech nedělalo ?

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od živočich »

Apofish píše:Mě zase při zatáčení doprava a přidávání lupe, jako by to o něco drhlo. Začalo to dělat, co jsem vyměnilelektrony za zimáky s plechama. Zrovna mám po rozvodech, tak mě myšlenka ramen nebo HOMOkloubu moc netěší. Ale proč to na elektronech nedělalo ?
nemáš tam třeba nechaný po elektronech delší šroub,někdo používá dvě délky šroubu,pro plecháč a pro elektron
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Apofish
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 17.07.2010 08:43
Kontaktovat uživatele:

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od Apofish »

živočich píše:
Apofish píše:Mě zase při zatáčení doprava a přidávání lupe, jako by to o něco drhlo. Začalo to dělat, co jsem vyměnilelektrony za zimáky s plechama. Zrovna mám po rozvodech, tak mě myšlenka ramen nebo HOMOkloubu moc netěší. Ale proč to na elektronech nedělalo ?
nemáš tam třeba nechaný po elektronech delší šroub,někdo používá dvě délky šroubu,pro plecháč a pro elektron
No, to bylo. Jsem to tam dal, jenže jsem se ani nerozjel. Musel jsem koupit kratší šrouby. Teď nevím, čím to je...

brutto88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.11.2010 17:30

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od brutto88 »

J.J. píše:zdravim, mam neco podobneho...lehce to klepe ale jen pri zataceni doleva (u praveho kola) ale jen kdyz jsou na silnici nejake vytluky. jakykoliv dobry kruhak v poho..u nas v praci je vymlaceny a tam to citim, totez pri parkovani a toceni doleva na spatnem podkladu u der ikdyz jedu pomalu tak to citim.. jinak kdyz jedu na rovine a hupsnu do diry nebo na prejezdu tak si myslim ze v poho.

Zdravím. Mám rovnaký problém, klepe lavá strana. Jakmile dám "plný rejd" (jen vlevo) a začnu se rozjíždět, auto se "roztřepe"... Kde je problém lebo homokinetické klby som menil pred týždňom. Poradte. Dakujem

brutto88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.11.2010 17:30

Re: cvakání od kola v malém rejdu

Příspěvek od brutto88 »

Zdravím. Mám rovnaký problém, klepe lavá strana, presne ako píšeš : jakmile dám "plný rejd" (jen vlevo) a začnu se rozjíždět, auto se "roztřepe"... Kde je problém lebo homokinetické klby som menil pred týždňom. Poradte. Dakujem

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“