V-max GTI, V5, V6

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od Gixxer »

to ti frci krasne to auto
.

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od Sicco »

já mám v papírech se 132kw (+chip) napsáno prej max 205 :mrgreen: tak nevim jestli to mám nějaký retardovaný :oops: po dálnici 230 vpoho a ještě by to jelo víc...

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od deckard »

jim-vw píše:maximálku nevím, ta moc v okolí liberce testovat nejde... s paceřáku (velikej kopec doolů :lol: ) se to sápalo přes 240, ale po rovince jsem s tím zatím přes 220 asi nejel, nebaví mě jezdit rychle po dálnici, GTI je přece jen dělaný spíš na okresky :D a tam se přes 180 většinou nedostanu :D


na trojdílnejch kovanejch 17", to jezdilo takhle.. ( časy jsou samo orientační :P )
AGU, úpravy žádný, krom pipercross vložky, upravenýho boxu, cat-off a permanentního ježdění na omv carrera 100...
... :twisted: :twisted: :twisted: ..zapoměl jsi taky ale napsat,něco o Blow Off ventilu,...je tam pěkně slyšet,jak si odfukuje... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od Gixxer »

a neprodal ti to uz nekdo chipnuty treba??
.

Uživatelský avatar
jim-vw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 562
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Libervwec
Kontaktovat uživatele:

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od jim-vw »

chip tam PREJ měl bejt... od cimbu.. na 180hp... ale bylo mi to podezřelý (na tom autě bylo totiž víc podrazů), tak jsem se tam ptal, cimbu řekl ať mrknu na jednotku, že jestli bylo u nich, tak na ní bude nálepka... a nebyla :roll:

deckard: blow-job ventil beru u těhle motorů jako samozřejmost :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od Gixxer »

treba dal nalepku jen na svaba...ale ja ten chiparum neverim ani jednomu k kazdej za to chce akroat prachy a kdyz se jim to nedari udelat nebo neoc tak se vymluvijou ze mas v pici motor a jen zhrabnou prachy a jdou do pr**le
.

Uživatelský avatar
avalancheno1
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1531
Registrován: 20.11.2008 18:22
Bydliště: Strakonice

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od avalancheno1 »

To jim-vw: Hlel tak to je hodně pěkný! Musíš tam mít nějakej jinej doping.. 150ps a úpravy na sání a výfuku Ti to takhle neroztáhnou. Pokud vim tam AGU je 150ps.. Kámoš má nachipovaný ARL a takhle mu nezrychlí..
"Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou problémy"

Uživatelský avatar
jim-vw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 562
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Libervwec
Kontaktovat uživatele:

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od jim-vw »

jo.. ještě nevozím rezervu a povinou výbavu, mám vyluxováno, prázdnej kastlík a přihrádky, nemám vodu v ostřikovačích a jezdím na spodní rysce oleje... každý kilo je znát :lol:

dýzl je totiž na pomalý šourání se po okreskách za 0.00litrů... s benzínem se to nedá měřit :P :lol:
ale i s tímhle jsem dojel z liberce do chomutova a zpátky...cca 300km .. za průměr 5.9L, což dalece překonává moje potřeby 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
bartic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od bartic »

jim-vw: se přiznej, že jsi to video točil z kopce :lol:

Uživatelský avatar
jim-vw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 562
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Libervwec
Kontaktovat uživatele:

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od jim-vw »

:lol: nn je to točený mezi nájezdem u globusu a sjezdem u shellky ... pro ty co byli aspoň jednou v liberci je to ta rovinka před tunelem :) ... a on to zas takovej nášup není, ne? .. nevím jak má jezdit 150k v turbo benzínu :D
Obrázek

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od vtuni »

to neví nikdo protože to maj všichni čipnutý :mrgreen:
já jsem jel do sportmotoru ještě s převozkou :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Golf IV 2.8 V6 4X4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.01.2011 18:46
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od Golf IV 2.8 V6 4X4 »

Ahoj no já sem si před měsícem jel do Itálie pro Golf IV 2.8 V6 4Motion 155 kW-210 PS. Už sem skoušel maximálku a dopadlo to celkem překvapivě.Tacháč je jen na 260 km ale ten sem přetočil o 2O mk takže si myslim že to letělo těch 280 KM ale spotřeba byla 27 litrů což byl humus.Z 0-100 mám za 4.3s.Rychlejc to už fakt nejde.Teď hledám kompresor nebo turbo ale ješte sem to nenašel.

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od Gixxer »

hochu tak to ti nesezeru za 4 vteriny na 100 :D:D a td tu o popelce :D dybys rekl za 6 tak ti mozna verim :)
.

Golf IV 2.8 V6 4X4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.01.2011 18:46
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od Golf IV 2.8 V6 4X4 »

Nechápu lidi co nevěřej když je pak v tom svezu tak věřej.Nejsem typ co se chlubí a vymejšlí si a jestli nevěříš tak nevěř to je tvůj názor.Když máš 6 ti stupňovou převodovku tak si mužeš to auto odpalit daleko rychlejc díky krátkejm kvaltum do síly a navíc když je to 4Motion tak nestrácíš čas hrabáním na silnici než se to chytne ale hned to odpíchneš.Já to skusim nahrát na video a mužeš posoudit sám.Třeba změníš názor.Nestojim o to abych si udělal nepřátele jen proto že nevěřej.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: V-max GTI, V5, V6

Příspěvek od vtuni »

jsem jen nedůvěřivej...

nový audi rs3 ..má pětiválec 2,5TFSI ..přímej vstřik :arrow: 340koní (250kW) krouták 450 Nm
zrychlení z klidu na 100 km/h za 4,6 a patří v dané kategorii k špičkovým hodnotám. :? :? :? :?

nechci tady nikoho soudit...ale mohl by jsi nám tu teda popsat co máš všecno za úpravy..???..protože v serii ti to nežeru ani za zlatý prase....

popř. jakej máš poměr zpřevodování..hnanýho /hnacího kola atd...????.a taky určitě víš že s každým zpřevodováním ti to žere koně.... :mrgreen: tj...200PS předohrab je rychlejší než 200PS 4x4...protože předohrab má na kolech víc... protože tomu 4motionu to sežere haldex... :wink:
pohybuje se tu poměrně dost lidí co motorům a převodovkám atd..celkem rozumí... :mrgreen:

:wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“