Diagnostika, VAG-COM

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od jets »

valchaaa píše:motorpower: Hezky a pravdivě napsáno.
no, akorát je podle mně velký rozdíl jestli si to děláš sám pro sebe jako Moik a jen se dělíš o informace, nebo to děláš na profesionální úrovni jako Motorpower nebo Tornado...
Podle této filosofie by sis neměl auto ani umýt sám a svěřit to odborné firmě...
Podle mně je "pravda" (což je velmi realtivní pojem) někde uprostřed jako vždycky... Jsou věci do kterých by amatér pouštět neměl a taky jsou věci které zvládne amatér levou zadní a kde je ta hranice si každý určí sám...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od tornado1 »

abych tě lehce informoval o mé znalosti angličtiny.... v březnu jsem se po 5ti letech vrátil z Velké Británie kde jsem bydlel a pracoval v oblasti logistiky, uspěšně jsem absolvoval školení s následnou atestací v oblasti zásobování a logistiky za podpory mého zaměstnavatel Gist Ltd... v ČR jsem absolvoval státní zkoušky z anglického jazyka, ve Velké Británii jsem dále uspěšně dokončil Cambridge zkoušky anglického jazyka s certifikátem.. rok předtím než jsem odjel do Velké Británie jsem ztrávil 9 měsíců v USA..... na střední i základní škole jsem absolvoval 14-denní studijní pobyt také ve Velké Británii... vystudoval jsem Střední průmyslovou školu elektrotechnickou ve Frenštátě, dále jsem po roce kvůli práci musel opustit Vysokou školu dopravní dopravní v Pardubicích, obor Dopravní marketing, management a logistika...

pokud chceš dále vyskakovat s angličtinou tak přijed z Jihlavy a můžem si popovídat v angličtině at vím jak na tom jsi ty..
Naposledy upravil(a) tornado1 dne 29.06.2011 08:05, celkem upraveno 1 x.
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od jets »

tornado1 píše:abych tě lehce informoval o mé znalosti angličtiny.... v březnu jsem se po 5ti letech vrátil z Velké Británie kde jsem bydlel a pracoval v oblasti logistiky, uspěšně jsem absolvoval školení s následnou atestací v oblasti zásobování a logistiky za podpory mého zaměstnavatel Gist Ltd... v ČR jsem absolvoval státní zkoušky z anglického jazyka, ve Velké Británii jsem dále uspěšně dokončil Cambridge zkoušky anglického jazyka s certifikátem.. rok předtím než jsem odjel do Velké Británie jsem ztrávil 9 měsíců v USA..... na střední i základní škole jsem absolvoval 14-denní studijní pobyt také ve Velké Británii...

pokud chceš dále vyskakovat s angličtinou tak přijed z Jihlavy a můžem si popovídat v angličtině at vím jak na tom jsi ty..
uff, tak jestli ti něco opravdu závidím tak je to to cos popsal výše. Já se nějak nemůžu donutit, mám základy, ale mluvím jako tatar a slovní zásoba je bída :-( ale mám předsevzetí do nového roku že na tom zapracuju :-)
už se nehádejte, jsme tu proto abychom si pomáhali...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

tvosi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 24.10.2010 11:17

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od tvosi »

jetsi, mohl bys to tu promazat...to co se netyka problemu ale pouze dohadu mezi nimi sem neparti
VW Tiguan 1.4TSI Track&Field 110kW/150HP 4x4

Plus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2008 21:40
Bydliště: Slovakia

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od Plus »

preco , kazdy ma pravo na nazor ...
ja len trochu k tomu - robim s autoelektronikou uz par rokov, od hw po sw. A tiez ma to zivi. Nemyslim si ze to je tak jednoduche ako prezentuje Moik, v tomto suhlasim s tornadom a motorpower. Fakt mozes vela pokazit. Nakoniec sa mu to aj podarilo - prekodoval to co nemal, ani o tom nevedel. Na druhu stranu - skusa to na svojom aute, takze kludne sa hraj. Mozno to niekomu podobnemu ulahci rozmyslanie.
Ten fw - ta otazka bola vazne, nie zo srandy.
tvosi píše:jetsi, mohl bys to tu promazat...to co se netyka problemu ale pouze dohadu mezi nimi sem neparti

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od jets »

Plus píše:preco , kazdy ma pravo na nazor ...
ja len trochu k tomu - robim s autoelektronikou uz par rokov, od hw po sw. A tiez ma to zivi. Nemyslim si ze to je tak jednoduche ako prezentuje Moik, v tomto suhlasim s tornadom a motorpower. Fakt mozes vela pokazit. Nakoniec sa mu to aj podarilo - prekodoval to co nemal, ani o tom nevedel. Na druhu stranu - skusa to na svojom aute, takze kludne sa hraj. Mozno to niekomu podobnemu ulahci rozmyslanie.
Ten fw - ta otazka bola vazne, nie zo srandy.
tvosi píše:jetsi, mohl bys to tu promazat...to co se netyka problemu ale pouze dohadu mezi nimi sem neparti
určitě nemám v úmyslu něco promazávat pokud diskuze zůstane v mezích slušnosti, i takové odbočky od tématu můžou být pro mnohé užitečné na vytvoření vlastního názoru a patří to k věci. Kdyby se takto promazali všechny diskuze tak je tu polovina příspěvků :lol: :lol: :lol:
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od tornado1 »

děkuji za pochopení...

Ve chvíli, kdy jsem psal svůj příspěvek jsem rovnou přemýšlel nad tím, jak ho někteří pochopí.... Toto téma není o životopisu místních členů, ale nemohl jsem si odpustit po náražkách Moika o mých znalostech anglického jazyka..... Já i motorpower víme kolik času zabere vyřešit problémy nebo záludností v této problematice.. A jak řekl motorpower, na všech forem koluje spousta "mýtů" které matou další uživatele fora a proto jsem reagoval na Moikovy příspěvky které můžou navést další uživatele k "pokusům" které můžou zapříčinit i velké škody..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od Moik »

Asi bych měl taky reagovat..
Já jsem tohle téma nezaložil v sekci VAG-ETKA schválně... del

Tornado Motorpower: del

Jetsi, prosím ... del

Angličtina - del

A pro ostatní. Pokud něco chcete na autě udělat, zajděte si do VW, každej ostatní to jen zkouší a je to více nebo méně zkušená obdoba mě. Buď k tomu musel dojít metodou pokus-omyl, protože žádná dokumentace k tomu neexistuje, nebo to naštudoval po netu.
Naposledy upravil(a) Moik dne 30.12.2010 13:37, celkem upraveno 1 x.
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od motorpower »

vzpomeňte si na vztah vy-VW

tomuhle nerozumím....prosím vysvětlit :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od motorpower »

Tak odpovím sám.
Já bych řekl. že je to v pohodě..... měl jsem z toho pocit, že si Moik myslí, že vztah k VW nemám a je to jen o byznysu. Není..moje práce mě baví a VWéček a Audi jsem již vlastnil více než dvě stovky, momentálně mám pouze tři kousky. A nemyslím tím bazar/ten nemám/ myslím vlastnil uživatelsky. Začínal jsem od jedničkového golfa/GTI 1gen/, brouky, T3, G2, G3, Audi S1,S2, A100, 200T,V8,A8long, atd. Někde jsem napsal že VW CC je sr... A je. Když to porovnám se všemi modely zpět tak sice nebyly tak krásné, ale zato funkční. Mám pocit, že auta se dělají čím dál méně na ježdění, jsou spíše hračkou/moik/. Osobně mi vždy bylo jedno co jak bliká, nebo se dělá samo. Zajímalo mě zda vždy dojedu z A do B. A to staré VW uměly. Dnes dojedou dost často spíše s pomocí odtahovky. Mám také rád výbavu, ale nesmí být na obtíž. Tak či onak je umě VW číslo jedna a číslo dvě Ferrari a to už se asi nezmění.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od Moik »

To jsem myslel tak, že jak má tornado pocit, že mu fušuju do řemesla, tak že musí mít servis VW ten samý pocit z tornada.
Kabel je výborná hračka na měnění a piplání jiné výborné hračky. Jestli někdo po odpolednách dělá ze svýho hraní se obživu, neberu mu to, já tam nemířím není to můj cíl, je to jen hračka.

Ale když kdokoli z vás bude chtít nastavit ZÁKLADNÍ věci - vypnout denní svícení nebo coming home mlhovkama nebo DRL mlhovkama apod. neodmítnu vás, je to změna jednoduchá a není nebezpečná. Zadarmo.

Screeny sem hodím, jen to musím dělat když je kabel připojenej a je tam -16° brr

jdu promazat svoje příspěvky o angličtině a odpovědi na OT otázky - kdyby se chtělo i ostatním, bylo by to super
Naposledy upravil(a) Moik dne 30.12.2010 13:40, celkem upraveno 1 x.
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od Moik »

tvosi píše:2 Moik: to denni sviceni mas nastaveny jak? je to pres senzor, nebo ne? resp. prepne se to samo na xenony kdyz zacne byt malo svetla?
a nemohl by si sem dat nejaky screeny jak to vypada, ten program pres ktery to upravujes atak? :wink:
Já senzor nemám. Mlhovky se zapnou hned jak se otočí klíčkem. Startér se točí i s nima. Svítí i zadní lampy.
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
maxipes6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 10.05.2009 07:54
Bydliště: Sobotište

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od maxipes6 »

motorpower: Taka vedlajsia otazka, ako sa ti jazdilo s Audi A8 Long a aky si mal rocnik ?
Aktuálne - VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI 176kW/240k CUAA 4Motion DSG DQ500 11/2016 (MR2017)
Predaný - VW Tiguan Sport&Style 2.0 TDI 103kW/140k CR DPF CBAB 4MOTION Tiptronic 4/2009

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od motorpower »

Měl jsem V8 long, a A8 krátkou a obě byly OK svezení. Teď jsem se ke 4,2 vrátil /Touareg :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od motorpower »

Tak třeba denní svícení stačí nastavit v maxidotu pomocí MFA páčky...taky zdarma a sám.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“