Dodělani bixenonu

2007 - 20..

Moderátor: jets

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Dodělani bixenonu

Příspěvek od newmann75 »

Ahoj všem.Mam dotaz ohledně dodělání bixenonu. Zajimala by mne naročnost. Mam tiguana 2009 s obyč svělty a rad bych domontoval xenony. Vim že musí byt ostřiky a dynamická regulace,ale to bych neřešil Spíš mne zajíma,jestli jdou zapojit bixenony na místo stavajících světel. Děkuji předem.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od jets »

newmann75 píše:Ahoj všem.Mam dotaz ohledně dodělání bixenonu. Zajimala by mne naročnost. Mam tiguana 2009 s obyč svělty a rad bych domontoval xenony. Vim že musí byt ostřiky a dynamická regulace,ale to bych neřešil Spíš mne zajíma,jestli jdou zapojit bixenony na místo stavajících světel. Děkuji předem.
zapojit jdou, ale je tam třeba ještě trafo - každopádně je to finančně náročná akce. Pokud nebudeš mít regulaci sklonu a ostřiky tak neprojdeš technickou a každý policajt si na tobě zgustne... To už bych radši řešil HID sadou která není tak finančně náročná, jednoduše se dá namontovat, výsledek je stejný a pokud budeš mít problémy tak můžeš jednoduše vše vrátit do původního stavu. Každopádně počítej s tím že ať uděláš jakoukoliv variantu která nebude na 100% s předpisy tak pokud narazíš na policajta kterého zrovna nasral jeho šéf tak si na tobě smlsne...
... jo a pokud to uděláš tak prosím tě skloň světla dolů ručně až povezeš lidi vzadu :wink: ...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od Tiguanman »

Hmm, policajta bys možná ojebal, ale na technické nemáš opravdu šanci.
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od newmann75 »

jets píše:
newmann75 píše:Ahoj všem.Mam dotaz ohledně dodělání bixenonu. Zajimala by mne naročnost. Mam tiguana 2009 s obyč svělty a rad bych domontoval xenony. Vim že musí byt ostřiky a dynamická regulace,ale to bych neřešil Spíš mne zajíma,jestli jdou zapojit bixenony na místo stavajících světel. Děkuji předem.
zapojit jdou, ale je tam třeba ještě trafo - každopádně je to finančně náročná akce. Pokud nebudeš mít regulaci sklonu a ostřiky tak neprojdeš technickou a každý policajt si na tobě zgustne... To už bych radši řešil HID sadou která není tak finančně náročná, jednoduše se dá namontovat, výsledek je stejný a pokud budeš mít problémy tak můžeš jednoduše vše vrátit do původního stavu. Každopádně počítej s tím že ať uděláš jakoukoliv variantu která nebude na 100% s předpisy tak pokud narazíš na policajta kterého zrovna nasral jeho šéf tak si na tobě smlsne...
... jo a pokud to uděláš tak prosím tě skloň světla dolů ručně až povezeš lidi vzadu :wink: ...
Mam možnost nových světel,bixenonu originál,a nevím jestli budu muset tahat CANy nebo tak.....
O STK a policajtech vím,neřeším :-)
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od jets »

zkus se zeptat na fóru servis pomoc tuning - tam to na 100% bude někdo vědět
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od Moik »

Na STK opravdu řeší nivelaci a ostřik xenonů? Na technický jsem se s tím nikdy nesetkal, stejně jako s kontrolou rozměrů pneu a to jezdím na STK normálně, ne nějak přes známý...
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od jets »

Moik píše:Na STK opravdu řeší nivelaci a ostřik xenonů? Na technický jsem se s tím nikdy nesetkal, stejně jako s kontrolou rozměrů pneu a to jezdím na STK normálně, ne nějak přes známý...
u nás kontrolují rozměry pneu pokaždé, dokonce i u evidenčky. Tu nivelaci a ostřik normálně nekontrolují, ale pokud uvidí xenony bez nich tak jsi v kelu
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Honzapraha
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od Honzapraha »

pro dodělání dynamické regulace mám vše potřebné,odzkoušeno v passatu 3C a oct II
u tiguanu myslím taky bez problému.
Přílohy
xen sada.JPG

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od jets »

Honzapraha píše:pro dodělání dynamické regulace mám vše potřebné,odzkoušeno v passatu 3C a oct II
u tiguanu myslím taky bez problému.
a co ostřikovače?
a na kolik to vyjde?
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
jessina
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2354
Registrován: 04.12.2009 18:19
Bydliště: už Teplice

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od jessina »

nikdy jsem se nesetkal pri kontrole nebo STK ze by nikdo řešil náklony xenonu ale ostřiky ano.

Uživatelský avatar
Honzapraha
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od Honzapraha »

toto vyjde na 5000kč
ostřikovače má dost aut už i s halogenama.
dokázal bych dodat i svazek pro ostřik,relé a čerpadélko.
No a kdo má bobek z TK tak at si tam dá jen krytky třeba,víc asi kontrolovat nebudou.
Jinak je to tedy každého věc,ale já bych si nikdy xenony nahulváta bez dynamické regulace nedal.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od jets »

Honzapraha píše:toto vyjde na 5000kč
ostřikovače má dost aut už i s halogenama.
dokázal bych dodat i svazek pro ostřik,relé a čerpadélko.
No a kdo má bobek z TK tak at si tam dá jen krytky třeba,víc asi kontrolovat nebudou.
Jinak je to tedy každého věc,ale já bych si nikdy xenony nahulváta bez dynamické regulace nedal.
netuším na kolik vyjdou samotné světla, ale mohlo by to vyjít na celkem rozumné peníze... rozhodně bych si aspoň atrapu ostřikovačů dal, kámoš co je u dopravky říkal že pro ně je to první poznávací znamení jestli jsou světla original nebo ne...
je fakt že xenony bez automatické regulace sklonu jsou svinstvo protože manuální regulaci nikdo nepoužívá...
kdyby se mi podařilo sehnat světla za rozumné peníze tak bych do toho šel protože rozdíl ve svítivosti je velký...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Honzapraha
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od Honzapraha »

xenony jdou sehnat za přijatelné peníze,viděl jsem za cca 8tis nové

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od jets »

Honzapraha píše:xenony jdou sehnat za přijatelné peníze,viděl jsem za cca 8tis nové
tak potom to vyjde cca na stejné peníze jako z výroby akorát bez ostřikovačů... Pokud bych neměl xenony a hodně jezdil tak bych nad tím uvažoval...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: Dodělani bixenonu

Příspěvek od Kami3120 »

Mě by dost zajimalo zda někdo nepřekuchá origi bixeny z B7 do B6 to by mě potom mrzelo že jsem si nepočkal... Moc si neumím představit jak by tam vypadali ale myslim že by zmodernizovali vzhled B6 k novému stylu VW mají jiný tvar ale pokud podobné rozměry dalo by se to nejspíš nějak vymyslet. Ale nevim presne rozmery a spis by to byla asi prasárna škoda že nemají stejný tvar to by bylo jednoduché a určitě pěkné... :(

B6 : http://skodateile.cz/index.php?pg=produ ... 0972_1.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;

B7 : http://skodateile.cz/index.php?pg=produ ... um_start=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“