Osvětlení SPZ led diodami

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od Kami3120 »

Tak konečně přidávám slibované foto, svítí to opravdu hezky ;)
Přílohy
zadek s spz bet RZ.JPG

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od pasat »

Kami3120 píše:Tak tady je přesný odkaz co jsem objednával:
http://www.svspraha.cz/svspraha/eshop/9 ... 50-CAN-BUS" onclick="window.open(this.href);return false;

Já mám sedana passata z 10/ 2006 a sufit nad SPZ měří 39mm a už tam je bez chyby bez problému a krásně svítí. Objednat můžeš tady přes uživatele Juraj Vrnak mohu jen doporučit- osobní odběr v Praze atd... Večer vyfotim a přidám foto.
Díky za odkaz. Objednáno, zaplaceno a namontováno. Svítí suprově a chybu to nehlásí. Díky Pasat

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od Kami3120 »

Tak to jsem rád, že jsi také spokojený. Už nám pěkně svítí SPZ čistě bíle a to nemá chybu že? ;) Já se na to vždycky když du do kufru rád podívám díky coming leaving home) :D

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od Kami3120 »

Otázka do davu majitelů LED osvětlení SPZ jak dlouho již Vám ty ledky svítěj?
Mě po 3 měsících svítěj po minutě blikaj a po 2 minutách vypnou. Trochu ztmavly a já jsem smutný, můžu si je v pohodě nechat vyměnit, ale než to měnit co 3 měsíce raději bych něco spolehlivého, asi už chápu proč ty od Albacore stojej 500,- Ale otázka je zda vydrží opravdu dlouho nebo jen o měsíc déle.. :D Podělte se s názorama, každopádně když to začíná odcházet a poblikavá to v provozu vypadá to opravdu trapně.. :/

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od s0ny »

Zrovna jsem chtěl z SVS objednávat, ale todle není pozitivní reakce. Blikají ti obě?

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od pasat »

Taky bohužel nemohu SVS diody doporučit. Jedna už nesvítí... :?

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od Kami3120 »

To je mi líto, nevynil bych z toho vůbec SVS, mám jen samé dobré zkušenosti, už i domluvenou výměnu. Sstejnou dobu také od nich i LED parkovačky a vícero věcí s kterýma žádný problém není.
Jde o výrobek sám o sobě. Co chceme za ty peníze?- je to kus tvrdého jakoby papíru na kterém je odpor a smd čipy nemá to žadný obal, tudíž se na plošných spojích tvoří vlhkost a ta nemá určitě dobrý vliv na životnost. Zkrátka je to levný obyčejný výrobek. Bohůžel tyto výrobky na našem trhu teď převažují, najděte mi jiný eshop kde tyhle sufitky budou za podobnou cenu vypadat uplně jinak a stejně jak zjistíte že vydrží svítit třeba dva roky? Holt to musíme zkusit. A dokud mi někdo takové neukáže tak budu mít tyto a co čtvrt roku koupím nové, nebo ty staré vrátím. Každopádně ten rozdíl mezi žárovkou a led nad SPZ je hodně velikej ted sem tam dal žárovky a FUJ už aby byly pryč.

Uživatelský avatar
mystif
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 23.11.2010 22:49
Bydliště: Kladno

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od mystif »

Kupoval jsem zde

http://www.svspraha.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Vše OK ... jak do SPZ tak do parkovaček. Jen neukazujou prasklou žárovku. Jinak bez problémů a cena nebyla nic hroznýho asi kolem 600 Kč mám dojem. A zatím svítí přes měsíc. Zablikaj akorát když je zapnu a pak svítěj. Zatím bez problémů.
A bude hůř ...

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od lukasko144 »

mystif píše:Kupoval jsem zde

http://www.svspraha.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Vše OK ... jak do SPZ tak do parkovaček. Jen neukazujou prasklou žárovku. Jinak bez problémů a cena nebyla nic hroznýho asi kolem 600 Kč mám dojem. A zatím svítí přes měsíc. Zablikaj akorát když je zapnu a pak svítěj. Zatím bez problémů.
Mozes to troska vysvetlit?

Ja mam tie od Allbacoreho, neviem od kedy, treba pozriet do mojej temy. Vtedy, ked som pridal foto tej SPZky, tak priblizne v rovnakej dobe som ich aj nahadzoval, no urcite uz viac ako 3 mesiace. Pri predstave, ze by som ich mal tak casto menit sa mi vlasy stavaju, lebo ja nemam z vonkajsej strany tej lapmicky skrutky, takze som musel cele oblozenie zhodit dole a povolit zaistenie zvnutra. Je pravda, ze uz viem, kde su zaistene, takze by to snad islo uz aj zvonka, ale pred tym som sa teda riadne natrapil, kedze som tam nechcel narusit lak aby mi to tam potom hrdzavelo..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od pasat »

pasat píše:Taky bohužel nemohu SVS diody doporučit. Jedna už nesvítí... :?
A už nesvítí druhá ze 6 koupených v listopadu 2010... :evil:

Uživatelský avatar
mystif
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 23.11.2010 22:49
Bydliště: Kladno

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od mystif »

Všimnul jsem si toho když jsem parkoval těsně u zdi. Zasunul jsem klíček a parkovačky zablikaj a dál nesvítí. Pak když zapnu světla nebo parkovačky tak normálně svítí. Nevím proč to dělaj, ale dělaj :-)

lukasko144 píše:
mystif píše:Kupoval jsem zde

http://www.svspraha.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Vše OK ... jak do SPZ tak do parkovaček. Jen neukazujou prasklou žárovku. Jinak bez problémů a cena nebyla nic hroznýho asi kolem 600 Kč mám dojem. A zatím svítí přes měsíc. Zablikaj akorát když je zapnu a pak svítěj. Zatím bez problémů.
Mozes to troska vysvetlit?

Ja mam tie od Allbacoreho, neviem od kedy, treba pozriet do mojej temy. Vtedy, ked som pridal foto tej SPZky, tak priblizne v rovnakej dobe som ich aj nahadzoval, no urcite uz viac ako 3 mesiace. Pri predstave, ze by som ich mal tak casto menit sa mi vlasy stavaju, lebo ja nemam z vonkajsej strany tej lapmicky skrutky, takze som musel cele oblozenie zhodit dole a povolit zaistenie zvnutra. Je pravda, ze uz viem, kde su zaistene, takze by to snad islo uz aj zvonka, ale pred tym som sa teda riadne natrapil, kedze som tam nechcel narusit lak aby mi to tam potom hrdzavelo..
A bude hůř ...

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od Kami3120 »

No to když odcházej, tak po rozsvícení svítěj a když se zahřejou začnou blikat v rytmu disco pak se přehřejou a nesvítěj. A ta fáze do blikaní se postupně urychlí. Já je prozatim dal do osvětlení nad zrcátkama, ale nechám je chvíli svítit a už blikaj takže na hov... :( Dívám se u Lukaska144 na těch jeho 13stránek i kdyz uz sem se jednou divala ted hledam od kdy má on ty SPZ ledky. Ale 500,. za jednu blbou zarovku se me davat nechce :/
A dneska jsem viděl ráno Varianta TAXI a krásně mu svítila SPZ LED měl jsem chuť u něj zastavit a zeptat se ho, ale nebyl čas. A třeba je měl taky zatim jen druhej měsíc a za měsíc dosvítí. :/ Problém tam dělaj asi ty odpory nebo co to je. :(

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od Kami3120 »

:arrow: nove info z svspraha.cz
Bohuzel take resej tu nekvalitni varku sufitek a opravdu nema cenu tyto zarovky znovu pokouset, ale pro me poteseni pridali nove na vyber uvazuji o te ve skle nebo o te s chladicem ta cena se mi stale zda prijatelna pokud vydrzeji pres pul roku budu spokojen. Proti tomu Lukasko144 ma ty od Albacoreho od kvetna 2010,coz je docela slusne. Tak necht kazdy sam rozhodne a da pak vedet jak poridil. ;)

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od lukasko144 »

@mystif: Dik za vysvetlenie. Musim pozriet, ci to neblika pri tej SPZ aj mne ..
Naposledy upravil(a) lukasko144 dne 20.01.2011 03:38, celkem upraveno 1 x.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
mystif
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 23.11.2010 22:49
Bydliště: Kladno

Re: Osvětlení SPZ led diodami

Příspěvek od mystif »

Mě to bliká jen u parkovaček, SPZ nic :-)
lukasko144 píše:@mystif: Dik za vysvetlenie. Pytal som a preto, ci to nie je to blikanie, ake je aj v lampickach pri nohach pri zasunuti kluciku (to co KiMiK vyriesil pridanim dodatocnych odporov). Musim pozriet, ci to neblika pri tej SPZ aj mne ..
A bude hůř ...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“