Blikání xenonů

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
xxxlinux
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 19.12.2009 20:48
Bydliště: Sekerské Chalupy
Kontaktovat uživatele:

Blikání xenonů

Příspěvek od xxxlinux »

Ahoj, prosím o radu. Stává se mi celkem často že mi při jízdě blikají světla, myslíte že bude stačit vyměnit výbojky, nebo mám hledat chybu někde jinde. Díky za odp.:)

Uživatelský avatar
pilotmates
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od pilotmates »

Ahoj-mám ten stejný problém....podařilo se ti ho nějak vyřešit?

Uživatelský avatar
Jirka K.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 06.05.2010 14:09
Bydliště: Hradec Králové

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Jirka K. »

Taky mi to jeden dělat a po výměně výbojek je to o.k. :D

Uživatelský avatar
pilotmates
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od pilotmates »

Jirka K. píše:Taky mi to jeden dělat a po výměně výbojek je to o.k. :D
Zkusím-doufám že to bude ok-díky....

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Davwe »

vybojky... mam 1000kc/ks :) D1S Philips

Uživatelský avatar
pilotmates
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od pilotmates »

Davwe píše:vybojky... mam 1000kc/ks :) D1S Philips
touareg má D1S nebo D2S??

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Davwe »

D1S

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Peterka72 »

:wink: Ahoj mám také problém s bixenonem . Mám natačecí xenony a tam je tlumené a dalkové v jedné čočce , dálkové mi nesvití . :( Připadá mi že tam je nějaká klapka co přepíná polohu mezi tlumeným a dálkovým a ta nefunguje . Bude stačit vyměnit jen výbojku ? Podle vinu tam mám mít také D1S :wink:

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od LuboR5 »

je třeba zjistit co tam je jestli se posuvá výbojka v nějakém lůžku a nebo se tam elektromagnetem dává clona , osobně nevím neznám tyhle typy světel u toho mezitypu roku 2006.

Uživatelský avatar
Jirka K.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 06.05.2010 14:09
Bydliště: Hradec Králové

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Jirka K. »

Myslím, že výměna výbojek nepomůže :(
Jinak jsem chtěl více bílo-modré světlo tak jsem dal 6000K - je to nějaká čína...jedna výbojka po chvilce začala blikat tak jsem ji vyměnil a od té doby o.k.
Přílohy
touareg1.JPG

nalim.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.11.2008 21:58
Bydliště: Kostelec nad Černými Lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od nalim.k »

jestli je špatný elektromagnet který ovládá clonu tak ti nezbývá nic jiného než světlo vyměnit, žádný takový náhradní díl není

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Peterka72 »

:wink: Ahoj Nalim.k a nejde ten elektromagnet nějak rozdělat a opravit . Nebo nemuže se sekat třeba jen ta clona . :roll: nebo jen nějaký špatný kontakt . Jak to prosím tě poznám ? Měnit celé světlo kvuli cloně to mi přijde jako dobrej byznys pro Volkswagen !!! :wink:

nalim.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.11.2008 21:58
Bydliště: Kostelec nad Černými Lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od nalim.k »

:D :D celý tohle auto je dobrej byznys pro autorizovaný servisy :D k elektromagnetu se vůbec nedostaneš bez rozřezání světla a když světlo rozebereš tak cívku jedině nechat převinout a to ještě musí mít správný odpor jinak ti bude pořád elektronika hlásit chybu .... v 99% tam špatný kontakt není, cívka jde i proměřit na zásuvce světla, vše se řeší výměnou světla, nejseš první ani poslední koho to potká

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Peterka72 »

Ahoj Nalim.k když jsme to napojili na počítač , tak nám to vyjelo - 01495- žarovka dalkového světlometu vlevo (M30) 010- přerušení/ zkrat na plus - Sporadická . Poznáš co by to mohlo být ? Dík Petr

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od LuboR5 »

Peterka72 píše::wink: Ahoj Nalim.k a nejde ten elektromagnet nějak rozdělat a opravit . Nebo nemuže se sekat třeba jen ta clona . :roll: nebo jen nějaký špatný kontakt . Jak to prosím tě poznám ? Měnit celé světlo kvuli cloně to mi přijde jako dobrej byznys pro Volkswagen !!! :wink:
musel by jsi rozmontovat světlo a to asi jedině přední čirý plast sundat , jednou jsem to dělal na Audi , šlo to pár sponek a fénem teplem rozehřát ten černý těsnící gumoplast pokud se tam dostaneš můžeš ve světle měnit co chceš ale jako díl tu čočku nebo clonu stejně nekoupíš novou nikdo ti to neprodá psal jsem jednou do Bosche jeslti mi nepošlou přední sklo( plast) a odepsali že jedině celé světlo. a jak už jednou vlezeš do světla bude se ti potom už pořád mlžit ani tím gumoplastem ani silikonem to už nešlo utěsnit 100%. takže kup si někde nějaké jedno světlo a můžeš s tím pracovat přeskládat nebo vyměnit atd.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“