Jaký olej do 2,8 v6 ACK

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký olej do 2,8 v6 ACK

Příspěvek od sss601 »

vyplach motoru motoru neuskodi..jdi za servismenem co ti dela auto a rekni mu ze by jsi chtel proplachnout motor a on uz bude vedet co a jak

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký olej do 2,8 v6 ACK

Příspěvek od cernohousmartin »

většinu prací na autě si dělám sám,protože nikomu v dnešní době nevěřím.Ptal sem se na ten výplach protože když sem pročítal nějaký témata tady tak odpovědi se celkem lišily,někdo že jo,někdo že je to k prdu.Proto sem se radši zeptal.Jinak zatím asi všechno sem si dělal doma v garáži sám.

mikelight
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 10.08.2010 17:18

Re: Jaký olej do 2,8 v6 ACK

Příspěvek od mikelight »

sss601 píše:
cernohousmartin píše:diky,aspon jsi mě trochu pomohl.Ještě se tě chci zeptat co říkaš na tento olej,myslíš že mužu použít?
http://www.harkgroup.cz/eshop/index.php ... ail&id=153" onclick="window.open(this.href);return false;
koukam ze tam maji pekne ceny uz tam nekdo neco kupoval?
Ja ja, bral jsem tam olej uz nescetnekrat, muzu doporucit - nikdy zadny problem nebyl.
Jen pozor, ze ty ceny jsou internetove, tudiz objednat a pak si pro to dojet, ceny primo v obchode maji trosku jinde. Holt byznys.

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký olej do 2,8 v6 ACK

Příspěvek od sss601 »

ja prave koukam jako 5l shell 10w40 za 518 no tomu rikam cena po vyplate objednavam a jdu na vymenu to je nadhera http://www.harkgroup.cz/eshop/index.php ... ail&id=661" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: Jaký olej do 2,8 v6 ACK

Příspěvek od fery.bee »

mikelight píše:
sss601 píše: koukam ze tam maji pekne ceny uz tam nekdo neco kupoval?
Ja ja, bral jsem tam olej uz nescetnekrat, muzu doporucit - nikdy zadny problem nebyl.
Jen pozor, ze ty ceny jsou internetove, tudiz objednat a pak si pro to dojet, ceny primo v obchode maji trosku jinde. Holt byznys.
Taky jsem bral. Spokojenost. Dobrý je osobní odběr bez poštovného za super cenu.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“