Onboard kamera

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shear_5
Profík
Profík
Příspěvky: 939
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ratíškovice
Kontaktovat uživatele:

Onboard kamera

Příspěvek od Shear_5 »

Zdravím VW-šamany.
Ne že bych měl na silnici nějaké problém, ale už delší dobu zvažuju výše uvedené zařízení, máte někdo s něčím zkušenosti?

Zaujala mě tato:
http://www.onboard.cz/onboard-kamery/on ... im-videnim" onclick="window.open(this.href);return false;

Jenom bych uvítal zkušenost kdo to v autě vozí, ono video je sice hezké, ale uživatelská zkušenost je prostě něco jiného. Těch idiotů jezdí po silnici fakt kopec, už i tady jsem četl příběhy o překlopených událostech a nechci, aby se komukoliv v mém autě něco takového přihodilo.

Za každou trošku do mlýna budu rád, téma jsem tu nenašel...

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Onboard kamera

Příspěvek od GeneHawkins »

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.47145" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Stepix »

:-D všechno je to z honkongu... ale že si na tom narazí dva litry bych nečekal... :-D

osobně taky o přemejšlim o on-board kameře, ale nechci vozit takovohle krabici nonstop na okně... chci něco co můžu v autě nechat přes noc a nebude to nikoho lákat...

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Rudi »

Stepix píše:
:-D všechno je to z honkongu... ale že si na tom narazí dva litry bych nečekal... :-D

osobně taky o přemejšlim o on-board kameře, ale nechci vozit takovohle krabici nonstop na okně... chci něco co můžu v autě nechat přes noc a nebude to nikoho lákat...
než příště vybleješ takovej hnůj, tak se nad sebou trochu zamysli. Ono když si započítáš clo, DPH a to že na tendle bazmek musíš dát 2 roky záruku, tak je naprosto odpovídající cena, číňani sami dávaj max. rok...

Jinak za mě tadle kamera je obrazem super, ale ta kvalita zpracování by měla odpovídat nákupu kolem 500Kč, fakt strašná bída...
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
vwms
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 28.07.2010 20:47
Bydliště: Praha

Re: Onboard kamera

Příspěvek od vwms »

Pokud mate nekdo telefon s Androidem, tak lze stahnout aplikace DailyRoads na zaznam jizdy. Telefon se upevni do drzaku a nahravate. Muzete take pripojit na nabijeni do zapalovace, pres autonabijecku.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od patper »

Rudi píše: než příště vybleješ takovej hnůj, tak se nad sebou trochu zamysli..
8O A ty jsi se zamyslel :?: Nebo uz od nich neco objednal :?: Asi neeeeeeee co :roll:

Ja primo od nich ano - nekolikrat a ani jednou jsem CLO natoz DPH neplatil :!: :!: :!: :wink:

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Onboard kamera

Příspěvek od boobika »

koupil jsem něco podobného z číny (cena jen 250kč včetně dopravy) a video z toho vypadá poměrně dobře. dal jsem to v autě na sluneční clonu a dobrý.

http://aukro.cz/item1372468397_mini_hd_ ... uzdro.html" onclick="window.open(this.href);return false;

zkoušel jsem to i na rc autíčku, ale tam je obraz už roztřesený. přece jen v terénu se to trochu klepe :D
no abs, no klima, no servo -> no problem

brz00ro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.06.2010 21:00

Re: Onboard kamera

Příspěvek od brz00ro »

Vadí mi neustálé odpojování, aby mi kvůli tomu nerozbil nějaký puberťák auto. Stejně tam bude potřeba nějak nacpat šťávu...
*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*
šicí stroje, videonávody
Malé děti a jejich rozvoj formou her http://deti.onesoft.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Originální obrazy do bytu a myslíte už na vánoce 2011?

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od widle »

boobika píše:koupil jsem něco podobného z číny (cena jen 250kč včetně dopravy) a video z toho vypadá poměrně dobře. dal jsem to v autě na sluneční clonu a dobrý.

http://aukro.cz/item1372468397_mini_hd_ ... uzdro.html" onclick="window.open(this.href);return false;

zkoušel jsem to i na rc autíčku, ale tam je obraz už roztřesený. přece jen v terénu se to trochu klepe :D
já měl taky, vozil jsem to na přilbě na motorce v terénu, zvládalo to i přechod světlo stín...za málo peněz hodně muziky
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Stepix »

brz00ro píše:Vadí mi neustálé odpojování, aby mi kvůli tomu nerozbil nějaký puberťák auto. Stejně tam bude potřeba nějak nacpat šťávu...
moje slova, ale bohužel sehnat něco malého nenápadného, co by se samo zaplo a vyplo s motorem... a ještě za zajímavý peníz... nemyslitelné

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Vecernicek »

Někdy si připadám jako fakt v pomocné školce pokud bych měl srovat iq uživatelů jednotlivých for tak vw klub je zatím na tom nejhůř. Vše tady musím šíleně moc rozvádět, dávat si pozor na každé slovo a beztak su piča.
Prosímtě kdes na tom byl že nic takového neexistuje?



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: neděkujte že jsem vám zase vyvrátil mýtus že véča je piča. :old: :jok:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Stepix »

nejsem debil, psal jsem ale "něco malého nenápadného" to si na okno můžu rovnou přilepit normální kameru. Nechci to furt sundavat a nechci aby to bylo na první pohled vidět. což tyhle přístroje skutečně nesplňují. nedokážu si představit že na okně necham nalepenou tuhle krabici, a nechám to tam přes noc... to to radši nebudu zamykat, abych ušetřil za nový okno. už jsem se ti vyjádřil dost dobře nebo mám iq pomocné školky?

Uživatelský avatar
Shear_5
Profík
Profík
Příspěvky: 939
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ratíškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Shear_5 »

Stepix píše:nejsem debil, psal jsem ale "něco malého nenápadného" to si na okno můžu rovnou přilepit normální kameru. Nechci to furt sundavat a nechci aby to bylo na první pohled vidět. což tyhle přístroje skutečně nesplňují. nedokážu si představit že na okně necham nalepenou tuhle krabici, a nechám to tam přes noc... to to radši nebudu zamykat, abych ušetřil za nový okno. už jsem se ti vyjádřil dost dobře nebo mám iq pomocné školky?
Malá kamera asi nenabídne parametry, které jsou pro podobné účely potřeba - snímací frekvence, rozlišení, úhel a délku záznamu. Zkoušel jsem to klasickým 5Mpix foťákem v "mobilu" a kvalita je fakt ubohá o pozorovacím úhlu nemluvě.

Když namontuješ na stínítko nějaký shit, tak tam nemusíš dávat nic a vyjde to nastejno. Mimo to, dneska má v autě každý druhý navi, to myslíš, že všichni navi v autě nechávají? Je to jak vzít klíče od baráku z přihrádky.

Díky za ten druhý odkaz, cena je tam teda jinde, na tom prvním webu jsou i videa, což je pro porovnávání parametrů jaksi více než cena, kterou budu řešit až si produkt vyberu.

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Stepix »

technicky máš asi pravdu, ale prostě i tato byť kvalitativně horší možnost mi tu chybí... něco na způsob couvací kamery... záznamový médium mít schovaný třeba pod sedačkou nebo v kastliku. Nejsem elektronik ale neříkej mi, že kdyby tu čočku dali do malý krabičky s 2m drátem ke zbytku přístroje, tak že by to byla tak nepoužitelná kvalita?
Shear_5 píše:
Stepix píše:nejsem debil, psal jsem ale "něco malého nenápadného" to si na okno můžu rovnou přilepit normální kameru. Nechci to furt sundavat a nechci aby to bylo na první pohled vidět. což tyhle přístroje skutečně nesplňují. nedokážu si představit že na okně necham nalepenou tuhle krabici, a nechám to tam přes noc... to to radši nebudu zamykat, abych ušetřil za nový okno. už jsem se ti vyjádřil dost dobře nebo mám iq pomocné školky?
Malá kamera asi nenabídne parametry, které jsou pro podobné účely potřeba - snímací frekvence, rozlišení, úhel a délku záznamu. Zkoušel jsem to klasickým 5Mpix foťákem v "mobilu" a kvalita je fakt ubohá o pozorovacím úhlu nemluvě.

Když namontuješ na stínítko nějaký shit, tak tam nemusíš dávat nic a vyjde to nastejno. Mimo to, dneska má v autě každý druhý navi, to myslíš, že všichni navi v autě nechávají? Je to jak vzít klíče od baráku z přihrádky.

Díky za ten druhý odkaz, cena je tam teda jinde, na tom prvním webu jsou i videa, což je pro porovnávání parametrů jaksi více než cena, kterou budu řešit až si produkt vyberu.

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard kamera

Příspěvek od Vecernicek »

Tak to vykuchej, podle mě když to dáš šikovně někde u zpětnýho zrcátka bude to pro 90% neviditelné... každej se divá do auta nenápadně z vrchu a nekouká zespod na střechu.
Co se týká peněz, jestli si myslíš že si koupíš něco za 1000,-Kč a budeš si myslet jakej seš ultra mega high zabezpečenej tak prosím... ale tady se bavím o nečem co je kvalitní (HD) a záznám věrohodný a není to jen záznam čmouh...

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“