Zámek blokace

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
07_miska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 17.03.2010 20:15
Bydliště: Praha-východ

Zámek blokace

Příspěvek od 07_miska »

Ahoj všem prosím o radu jak otevřít dveře když jsou zamčené po výměně zámku šli dveře otevřít a zavřít ale při zamčení DO už nejdou otevřít poradí mi někdo jak dveře otevřít abych nemusel použít násilí hledal jsem tady na forku ale nic jsem nenašel hledám tu už přes hodku a pul jsem z toho jelen díky moc za rady

Uživatelský avatar
Benik1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek blokace

Příspěvek od Benik1 »

čauky to se mi přesně stalo ted o víkendu, uplně stejnej případ taky jsem si nevěděl rady až došlo na velký šroubovák rozdělal jsem tapeci na dveřích vyndal jsem stahovačku, okno jsem vysunul nahoru pak jsem vzal ten šroubovák a strčil ho do toho místa jak se zámek spojuje stou elektronikou a nakonec to povolilo a otevřelo se.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zámek blokace

Příspěvek od majkl1 »

Který dveře? Zámek byl nový? Klíčem to nejde nebo máš zaslepeno? :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

07_miska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 17.03.2010 20:15
Bydliště: Praha-východ

Re: Zámek blokace

Příspěvek od 07_miska »

majkl1 píše:Který dveře? Zámek byl nový? Klíčem to nejde nebo máš zaslepeno? :roll:
Jsou to dveře u Spolujezdce zámky mám zaslepené byl to použitý zámek než jsem ho tam dal tak jsem ho zkoušel i v autě všechno funguje akorát nejdou otevřít vubec dveře ani z jedné strany

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zámek blokace

Příspěvek od majkl1 »

Tak ještě jednou. Zámek je zamknutý a nejde odemknout, nebo je odemknutý, ale dveře nejdou otevřít?
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

07_miska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 17.03.2010 20:15
Bydliště: Praha-východ

Re: Zámek blokace

Příspěvek od 07_miska »

majkl1 píše:Tak ještě jednou. Zámek je zamknutý a nejde odemknout, nebo je odemknutý, ale dveře nejdou otevřít?
Zamek jde odemknout i zamknout ale dvere nejdou otevrit jako kdyz se nekde kousli

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zámek blokace

Příspěvek od majkl1 »

Neměl jsi náhodou ten zámek rozdělaný? :P
Protože toto ti udělá pokud ho špatně sesadíš. Uvnitř je aktivní safe, ale ty ho nedeaktivuješ, protože ti tam překáží jedna součástka. Takhle ti to těžko popíšu, ale už se mi to několikrát stalo, než jsem na to přišel. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

07_miska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 17.03.2010 20:15
Bydliště: Praha-východ

Re: Zámek blokace

Příspěvek od 07_miska »

majkl1 píše:Neměl jsi náhodou ten zámek rozdělaný? :P
Protože toto ti udělá pokud ho špatně sesadíš. Uvnitř je aktivní safe, ale ty ho nedeaktivuješ, protože ti tam překáží jedna součástka. Takhle ti to těžko popíšu, ale už se mi to několikrát stalo, než jsem na to přišel. :roll:
Nemel jsem ho rozdelany ale ted nevim jak je mam otevrit

Uživatelský avatar
Benik1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek blokace

Příspěvek od Benik1 »

já bych to zkusil tím šroubovákem teda jestli nechceš řezat fričkou do dveří díru

07_miska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 17.03.2010 20:15
Bydliště: Praha-východ

Re: Zámek blokace

Příspěvek od 07_miska »

Benik1 píše:já bych to zkusil tím šroubovákem teda jestli nechceš řezat fričkou do dveří díru
potreboval bych vedet kam ten sroubovak dat vcera jsem si stim hral neco pres 3 hodiny dneska jsem to zkousel znova ale stale bez vysledku nevim kam sahnout abych je otevrel

Uživatelský avatar
Benik1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek blokace

Příspěvek od Benik1 »

musíš strčit šroubovák viz obrázek a zabrat pak dál se snažit to jako odpáčit od od zámku mě to takhle pomohlo uplně jsem měl stejný případ jako ty.
Přílohy
zamek.jpg

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zámek blokace

Příspěvek od majkl1 »

Ano, to je přesně to co říkám. Mezi těma dvěma kusy dojde k vypadnutí kovového "zobáčku" z plastového očka a to buď špatným sesazením nebo opotřebením oněch dvou součástek. Pomůže i při tom páčení mačkat zamykání a odemykání.
Na obrázku je vidět ten zobáček. Pokud vyklouzne a zůstane jako na obr č.2, tak to nejde otevřít.
Přílohy
Obraz004.jpg
Obraz005.jpg
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

07_miska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 17.03.2010 20:15
Bydliště: Praha-východ

Re: Zámek blokace

Příspěvek od 07_miska »

majkl1 píše:Ano, to je přesně to co říkám. Mezi těma dvěma kusy dojde k vypadnutí kovového "zobáčku" z plastového očka a to buď špatným sesazením nebo opotřebením oněch dvou součástek. Pomůže i při tom páčení mačkat zamykání a odemykání.
Na obrázku je vidět ten zobáček. Pokud vyklouzne a zůstane jako na obr č.2, tak to nejde otevřít.
Tak mi to nešlo ani tak možná jsem se špatně trefoval pak mi volal kamarád a říkal až zlomím zámek tak jsem to udělal a už to mám otevřené sláva ale ted tam dát zas jiný zámek jinak díky za rady

Uživatelský avatar
salik1979
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 464
Registrován: 04.08.2009 23:21
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Zámek blokace

Příspěvek od salik1979 »

Ahoj tak po vymene opravne sady stahovani el. okna mam stejny problem s dvermi spolujezdce. Zustaly zavreny ( ne zamceny ) a nejdou otevrit. Vubec nevim jak sundat ten tapec kdyz neni misto. Poradi nekdo?
VW Passat B6 125kw DSG

Uživatelský avatar
ETC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 07.10.2008 00:40
Bydliště: -MaRtIn- SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek blokace

Příspěvek od ETC »

Mal som rovnaký problem na mojom ... a za páčil som za jednu páčku viď obrázok a dvere sa otvorili
ale ja mám teraz iný problém vymenil som zámok za druhý na tom zaseknutom bol v háji motorec a ten nový funguje vrámci stanovených parametrov , ale ked zamknem tak ako náhle sa zamkne na safelock tak sa spustí alarm neviem čo s tým kontroloval som kabeláž v prechodke pri pánte dverý bola už lepená pred nejakým časom ale ja som vybral starú a osadil som novú kabeláž a napojil tak aby spoj nebol v pohyblivích miestach zajtrá mi showgor donesie diagnostiku tak vyčítam chyby ale neviem či mi to bude niečo platné ked akože zavriem dvere (šrobovakom) tak svetlo zhasne .... mal som ten zámok pred tým ale rozobratý no nemyslím si že by bol zle zložený ked funguje správne :blush: dakujem za rady :)
Přílohy
zámok Passat.JPG
DAS AUTO

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“