Čidlo teploty - výměna

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Čidlo teploty - výměna

Příspěvek od falko1983 »

Tak mohla být i jiná netěsnost jako tu co ti odstranily ale pokud ti to bere vodu a kouří to tak je v háji to těsnění.S cenou to ti nepovim jen to těsnění stojí kolem 1tkč... :(
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Čidlo teploty - výměna

Příspěvek od vtuni »

těsnění samotný stojí cca litr..no a práce.
a to je jak u koho..že.. litr..1500??
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

valda84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 06.12.2010 14:51

Re: Čidlo teploty - výměna

Příspěvek od valda84 »

no, pěkně :-D díky za rady :-)

valda84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 06.12.2010 14:51

Re: Čidlo teploty - výměna

Příspěvek od valda84 »

jeste mam dotaz, kde to cidlo najdu? :D je to kdyz se divam zepredu, tak na prave strane hned na motoru?Je tam neco tmave zeleneho a vede z toho nejaky kabel :D

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Čidlo teploty - výměna

Příspěvek od wlcakk »

valda84 píše:jeste mam dotaz, kde to cidlo najdu? :D je to kdyz se divam zepredu, tak na prave strane hned na motoru?Je tam neco tmave zeleneho a vede z toho nejaky kabel :D
Přesně to je to čidlo..


Ja jsem se snažil vypustit trochu kapaliny ale jelikoz bydlim pred panelakem a byl snih tk se mi auto zvedat teda nechtelo a k ventilu sem mel z hora spatny pristup. podarilo se mi odpustit tak max 1dcl + max pul deci když sem zkusil cidlo vytahnout bez vypusteni tak mi z auta vytriskla fontana :lol: . Pak sem povolil vicko na nalevce, zabublalo to a pak jsem cidlo vytahl uz bez odpusteni. Opravdu je to VELMI jednoduche: Vypustit trochu vody, vytahnout zavlacku (pojistku na cidle) a dat nove.
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Čidlo teploty - výměna

Příspěvek od wlcakk »

Jen chci dodat že mi razantně klesla spotřeba. Co jsem většinou najezdil cca 80km tk mi to dala ručička stavu paliva znát, ale teď se téměř nepohnula :!: Lituju ze sem to neudělal hned :( Mohl jsem ušetřit buky z dnešní cenou naturalu 33.20,-/l :cry:
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“