špatně to brzdí

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
pepe labros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 28.06.2009 12:18

špatně to brzdí

Příspěvek od pepe labros »

Potřeboval bych radu.
4x zmáčknu intenzivně brzdoví pedál, ten je tvrdší a tvdší a snižuje se brzdoví účinek. Co by to mohlo být? Vívěva? Posilovač.
Při normální jízdě se to nedá ani poznat, ale když jedu trochu agresivněji tak je to znát jak sviň.

Uživatelský avatar
dvml
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 320
Registrován: 23.08.2009 23:35
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: špatně to brzdí

Příspěvek od dvml »

pepe labros píše:Potřeboval bych radu.
4x zmáčknu intenzivně brzdoví pedál, ten je tvrdší a tvdší a snižuje se brzdoví účinek. Co by to mohlo být? Vívěva? Posilovač.
Při normální jízdě se to nedá ani poznat, ale když jedu trochu agresivněji tak je to znát jak sviň.
Nic ve zlém,ale kdyby jsi měl v profilu vyplněno,co je to za auťák,bylo by to pro všechny místní jednodušší :twisted:
Když nemyslíš,zaplatíš
Obrázek

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: špatně to brzdí

Příspěvek od ma-jkl »

pepe labros píše:Potřeboval bych radu.
4x zmáčknu intenzivně brzdoví pedál, ten je tvrdší a tvdší a snižuje se brzdoví účinek. Co by to mohlo být? Vívěva? Posilovač.
Při normální jízdě se to nedá ani poznat, ale když jedu trochu agresivněji tak je to znát jak sviň.
jestli ti tvrdne, tak to jsem měl také, pokud máš B5,5 (3bg), tak se jedná o vývěvu u tandemového čerpadla, mě nasávala vzduch, hůře to startovalo a hlavně mi tvrdnul pedál...prohledej v sekci motory, když nechceš vyměnit, je tam od majkla návod, jak si to utěsnit sám.
ještě doplním, že zkontroluj průchodku, tam to také utíká.
...ford?

pepe labros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 28.06.2009 12:18

Re: špatně to brzdí

Příspěvek od pepe labros »

Omlouvám se
Typ VW Passat B5,5 3BG . Koukal jsem na tu průchodku mezi prostorem motoru a prostozem jde je ulozená baterie a posilovač brzd - zdá se mi že to je vyběhaný... Vyměnim uvidim. Ještě mě radily zkontrolovat plastové části potrubí u vívěvy, protože to rádo praská díky vibracím

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: špatně to brzdí

Příspěvek od proche77 »

pepe labros píše:Omlouvám se
Typ VW Passat B5,5 3BG . Koukal jsem na tu průchodku mezi prostorem motoru a prostozem jde je ulozená baterie a posilovač brzd - zdá se mi že to je vyběhaný... Vyměnim uvidim. Ještě mě radily zkontrolovat plastové části potrubí u vívěvy, protože to rádo praská díky vibracím
zkontroluj tandem.čerpadlo,ten naustek,a okolo něj

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“