b5.5 kotouce a desky

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Currahee »

piš na mail sebo.w@seznam.cz tady na df se Sebo vyskytuje zřídka :wink:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

4fly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 06.09.2009 18:33
Bydliště: Mariánské Lázně

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od 4fly »

Taky mám na autě už přes půl roku děrovaný Zimry s deskama. Auto brzdí skvělě, díry se nazanáší a opravdu nic nepíská. Mám je od SEBA a musím potvrdit naprosto pozitivní zkušenost. A ceny má moooc dobrý. Příště půjdu do toho samého.
http://seskokpadakem.ic.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Trafika »

kluci a co říkáte na tuto nabídku?
:158: :roll:
http://aukro.cz/item1363945117-vrtane-k ... assat.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW passat 1,9TDI 4Motion

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Trafika »

v kellyně neví co by za ty ATE chtěli:http://obchod.autokelly.cz/detail.aspx?PrimaryCode=AT 525171&Sender=Catalog&CatalogPath=AT 525171
mají je za 2326kč za kus :158:
nevíte kde se dají sehnat levněji? :wink:
VW passat 1,9TDI 4Motion

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od živočich »

a toho clubáka sebo jsi nezkoušel-uvádějí ,že má dobré ceny :!:
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Trafika »

živočich píše:a toho clubáka sebo jsi nezkoušel-uvádějí ,že má dobré ceny :!:
nevím jestli má na skladě ATE?
VW passat 1,9TDI 4Motion

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od hanisz »

potvrzuju ze SEBO ma ceny dobre.. kupoval sem na pasika 4x4 nedavno komplet desky kotouce a 4300kc
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od ma-jkl »

Trafika píše:
živočich píše:a toho clubáka sebo jsi nezkoušel-uvádějí ,že má dobré ceny :!:
nevím jestli má na skladě ATE?
a nebylo by dobré mu třeba takhle napsat? Když je tu na něj kontakt? :wink: :roll:
...ford?

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Hudy »

Jedině ATE mám nedávno dělaný zadní desky a supeeeer,cena?3000 kč desky

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Tomášek »

ma-jkl píše:
Trafika píše: nevím jestli má na skladě ATE?
a nebylo by dobré mu třeba takhle napsat? Když je tu na něj kontakt? :wink: :roll:
ja si s nim ted pisu, nabidl mi zadni tlumice na A6 avanta bilstein za 1200 a sachs/kayaba za 1050 kc coz je podle me super cena.. u brzd ma taky paradni ceny

xkey
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.05.2010 18:00

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od xkey »

Nemáte někdo zkušenosti s předníma kotoučema a deskama A.B.S. Germany? Sebo mi je nabízí za cenu kolem 550kč/za kotouč. Zdá se mi to až moc levné, ale říká, že s tím zatím nebyly problémy. TRW jsou o cca 300 dražší ale tady na foru sem se spíš dočetl, že jsou nic moc...

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Ipanema »

Před vánoci jsem 4 vyměnil všechny kotouče a všechny desky na Passat B5. Z počátku nic, ale mezi svátky a od té doby pokaždé se téměř vždy (zhruba tak na 90ti procentech) při brzdění ozve ze zadních brzd (nebo brzdy) táhlé nepřerušované pískání. Je to když brzdím zlehka a sešlápnu pedál cca. do 4 cm. Když sešlápnu víc hned nebo brzdím intenzivněji, tak se neozývá nic. Jelikož nejezdím stylem "brzda-plyn", tak pískám na každým semaforu nebo v popojíždění. V servisu, kde mi to namontovali jsem ještě nebyl, ale už tam chci jet s reklamací. Nevím přesně jakou značku mi tam dali, ale měl jsem slíbený, že to bude "střed" a né nic levného...... (platil jsem přes 7000,-) Prosím o radu Vás odborníky. Skřípe/pískají to kotouče nebo brzd. desky? Malinko se bojím když tam přijedu zpět, tak to zase bude tak na pohádání a ne na vyřešení v rámci reklamace. A zase to odseru já a zaplatím to 2x :cry:

Díky.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od hanisz »

no ja bych rekl ze piskaji desky nektere typy to proste delaji takze asi tak.. a nevim jestli ti to jako reklamaci uznaji .. brzdit to brzdi tak se asi neda nic delat. Kazdopadne bych ty brzdy zajel takze jestli mas odjezdeno aspon 200km na novych tak bych ted chvili slapal vice po pedalu at si to sedne perfektne jinak piskani muze delat i vlkost v techto dnech... ale ta by po zahrati mela byt ta tam
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Globettroter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10- Vršovice+Dobříš

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Globettroter »

xkey píše:Nemáte někdo zkušenosti s předníma kotoučema a deskama A.B.S. Germany? Sebo mi je nabízí za cenu kolem 550kč/za kotouč. Zdá se mi to až moc levné, ale říká, že s tím zatím nebyly problémy. TRW jsou o cca 300 dražší ale tady na foru sem se spíš dočetl, že jsou nic moc...

Po dlouhém rozmýšlení a koumání , jsem nakonec vzal od Seba zn. A.B.S. Germany kotouče a 2x destičky na předek a jsem spokojenej, jezdim normálně , mam na nich najeto asi 15 tis km a zatím spokojenost, nepískají , nejsou zvlněné a to každý den jezdím 100km (Praha- Dobříš) takže tuto značku na běžné ježdění můžu s klidným svědomím doporučit :wink: a klubáka Seba taky, budu od něj pak brát i tlumiče :-)Petr

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Ipanema »

Díky za tip. Už 3 týdny na to šlapu víc a když mám možnost, tak to někdy zkusím až do sepnutí ABS. Je pravda, že někdy si mi i stane, že to už neudělá, ale je to velmi zřítka...... 200km mám už dávno pryč ujetý.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“