Golfik se přežírá

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
schumi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumilice
Kontaktovat uživatele:

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od schumi »

Mám 1.8 a spotřeba byla kolem 8 to ho vúbec nešetřim. Ale po delší době se nějak rozpapal jako vám!! Kamoš zjistil že tam mám díro v tesnení mezi sacím potrubím a vstřikováním.Dnes jsem to měnil a zjistil jsem že ten silenblok(těsnění) ne že má díru ale je rozpadlý na dva díli. Spotřeba byla Za 200,- jsem ujel70km
:idea:

mira008
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 07.12.2007 10:57
Bydliště: Vel.Mez

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od mira008 »

Měřím spotřebu od plný nádrže do plný. Je to asi nejpřesnější. 1,8 55kw mi žere od 6,8 na delší trasy a to nejedu žádnou vyhlídkovou jízdou.
mira

Uživatelský avatar
schranzer42
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.09.2010 12:37
Bydliště: Pardubice

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od schranzer42 »

zdravim,vcera jedu mam ctvrt nadrze,rozjedu se a sem na cervenych carkach a takhle to uz zustalo.benzin za 500kč a mam najeto 50km.myslite ze to bude plovakem?to by se rucicka vratila do puvodniho stavu ne?golf 1,6i 55kw AEE 1997

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od PlusOne »

schranzer42 píše:zdravim,vcera jedu mam ctvrt nadrze,rozjedu se a sem na cervenych carkach a takhle to uz zustalo.benzin za 500kč a mam najeto 50km.myslite ze to bude plovakem?to by se rucicka vratila do puvodniho stavu ne?golf 1,6i 55kw AEE 1997
Plovákem to být může, a nemusí. Já jsem měl třeba na plováku přerušenou tu odporovou cívku (nebo jak tomu mám říkat, je tam cívka, a na ní jezdec, kterej je spojenej s ramínkem plováku - podle toho, jak ramínko stoupá nebo klesá se pohybuje jezdec po cívce, a odečítá hodnotu pro budíky, podle toho se potom vychyluje ručička ukazatele), takže mi to ukazovalo od plné do půlky, a pak mi ručička spadla na nulu, a zůstala tam. Ten tvůj je třeba zaseklej - zkusil bych nabrat benzín, co to udělá. Ideálně plnou, a uvidíš, jestli ručička vyleze nahoru, a jak rychle ti bude klesat.
Dál bych určitě zkontroloval hadice, co vedou do sání, je možný, že si přisává vzduch, váha detekuje chudou směs, a zvyšuje dávku paliva.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
schranzer42
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.09.2010 12:37
Bydliště: Pardubice

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od schranzer42 »

ok jdu se na to mrknout

Uživatelský avatar
benny G3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.05.2010 16:13
Bydliště: Kyjov

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od benny G3 »

ahoj, mam trochu jiny problem a potreboval bych poradit, mam G III 2.0i a jednou si takhle jedu a z niceho nic mi rucicka palivomeru vyskocila ukazala vic jak plnou nadrz a v zapeti spadla na nulu, tak jsem rozdelal budiky a s tou rucickou sem trochu zakvedlal, dal sem to zpet a vyzkousel jsem jestli ukazuje (na zhaveni) a ukazovala normalne, jenze jakmile sem nastartoval tak zase vyletela a spadla :roll: . koupil jsem nove budiky a zadna zmena na zhaveni poprve ukazovala normalne po nastartovani zase spadla a nic :(

prosim poadte mi nekdo cim to muze byt, plovak je tam taky druhy a prijde mi jako by tam slo nejaky blby napeti nebo neco jestli je to mozny :?

diky
GIII 1.6 GT variant Henri Lloyd yachting (AFT)

Bejvalky: GIII 1.8i, BMW E36 318i, bmw E39 535i

Wespp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 08.12.2010 16:39
Bydliště: Praha, Bluedřany
Kontaktovat uživatele:

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od Wespp »

mam 1.6 a když jezdim jak hovado, tak mam podle ukazatele menší spotřebu než když jedu v klidu :lol: :lol: :lol: tak nevim co si o tom všem mam myslet :roll: :lol: a když se mi ručička ukazatele paliva ani nehne, tak na to ujedu třeba přez 100km.. asi mam auto na vzduch :lol:

Uživatelský avatar
benny G3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.05.2010 16:13
Bydliště: Kyjov

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od benny G3 »

me se to taky ted pres zimu stalo, ale delalo to jen asi tyden a pak se to srovnalo, tak nevim cim to :)
GIII 1.6 GT variant Henri Lloyd yachting (AFT)

Bejvalky: GIII 1.8i, BMW E36 318i, bmw E39 535i

lukasn7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 14.11.2010 11:12

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od lukasn7 »

no me se taky nezda ta 1,8 55kw kolik tak by to melo asi papat? dik za odpoved

Uživatelský avatar
Danous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 12.01.2011 16:41
Bydliště: Praha

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od Danous »

zdravím, mám problém také s tím ukazatelem dnes se mi stalo to, že jedu a mám natankováno v půlce a najednou ručička slítla dolů až na dno rozsvítila se rezerva a pak se to hned zas vrátilo do původního stavu a pak znovu a pochvilce znovu.....dělalo mi to pak celý den..už mi to šlo na nervy..ale je divný, že když jsem otáčky držel nad 2uma tisícema tak to neudělalo :? ....můžete mi poradit... :?: :?: mám GIV 1.8t
Díky
Můj Golfík 1.8T 20V AGU
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=196166" onclick="window.open(this.href);return false;

brcko1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.04.2011 10:12

Re: Golfik se přežírá

Příspěvek od brcko1 »

Mě ukazuje palivo jestli jedu do kopce nebo s kopce jinak,asi tam ten plovák děla divy..

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“