V6 3,2 špatný benzín

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
jirkavwtouareg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 23.01.2011 11:38

V6 3,2 špatný benzín

Příspěvek od jirkavwtouareg »

Zdravím

natankoval jsem 0,5 nádrže nekvalitního paliva u ONA. Motor vykazuje chybu ve výfukovém systému a chod motoru je nepravidelný. jakým způsobem se dá z nádrže palivo vyčerpat? Hadicí není možné palivo vytáhnot, jelikož nejde hadice zasunout až pod hladinu benzínu.

Díky

Uživatelský avatar
Ondrecht
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 02.01.2008 23:56

Re: VW V6 3,2 TOUAREG

Příspěvek od Ondrecht »

Já to nechápu, ikdyž to všude píšou a každej před tím varuje, tak tam stejně lidi tankují a sou tam pořád fronty... fakt nechápu. promiň za OT já ti neporadím, já tankuju jen u Shellu, Benziny a nebo OMV, takže sem to řešit nemusel...

Uživatelský avatar
Ondrecht
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 02.01.2008 23:56

Re: VW V6 3,2 TOUAREG

Příspěvek od Ondrecht »

napadá me jediné. aspoň v tuto chvíli udělej něco dobrýho pro to auto a zajeď do servisu. Nebo ho tam radši odtáhni.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: VW V6 3,2 TOUAREG

Příspěvek od Mára_VR6 »

Odpoj vratnou benzínovou hadičku, co jde od vstřiků do nádrže a nech to vytýct při nastartovaným motoru :wink:

Btw, téma jsem ti přesunul k nám do sekce, příště se už klidně ptej přímo tady :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

jirkavwtouareg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 23.01.2011 11:38

Re: V6 3,2 špatný benzín

Příspěvek od jirkavwtouareg »

Díky za odpovědi ;)

jenes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.11.2009 20:15

Re: V6 3,2 špatný benzín

Příspěvek od jenes »

Ale môžu to byť aj zanesené injektory. Ja som mal podobný problém a boli to injektory, kde dva dávali menej paliva ako mali a chod motora bol nerovnomerný. Na diaknostike to ukazovalo aj vynechania valcov u mňa tých dvoch, kde injektory dávali menej benzínu.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“