RNS 510 - neco mi nejde

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

RNS 510 - neco mi nejde

Příspěvek od haikee »

Ahoj,
potreboval bych poradit jak s nakodovanim RNS jedna se mi o par veci co mi nefunguje. Mam zapojeno, vse je OK az na todle:
Mam golfa VI

nezobrazuje se nastaveni climatroniku na displeji navi
nezobrazuje se mi polozka audio na palubnim pocitaci ( tim paden zadny pristup pres podvolantove packy do radia)
u parkovaciho asistenta se mi neztlumi radio v pripade aktivace OPS, PDC (mel jsem rcd 310 a tam se radio zlumi) pak to ze radio je z golfa V a tim padem mam zibrazene auto na displeji golf V, a chtel bych mit Golf VI - coz je tedy jen kosmetika
Dotaz zda radio ci palubak umi spolu komunikovat a pak se zobrazuji navigacni pokyny na palubnim pocitaci
Nedostanu se na radiu do funkce hidden setup menu - pouze setup, delsi podrzeni nastaveni FM, AM, DAB a dal se to uz nikam nedostane.

Kdo by poradil co a jak, jsem z Brna. diky

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: RNS 510 - neco mi nejde

Příspěvek od dream7000 »

posli vypis z VAGu, prvy predpoklad je ze RNS ako aj dalsie suvisiace RJ su nakodovane spravne, v druhom pripade nepises verziu sw co mas v tej rns nahrate, mozno ju bude treba prehrat novsim sw, mal som podobny problem na G6, prehral som sw nechal to zapnute a po nejakej hodinke to naskocilo, .....to rozsirene menu musis nastavit cez VAG v RJ 37 navi prisposobenie 10 /adaptation/ kanal 50 daj 1

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: RNS 510 - neco mi nejde

Příspěvek od haikee »

nemam vag abych zjistil zavady. A co se tyce software tak nevim jak ho zjistit kdyz se nedostanu do toho menu. Tudiz to musim nechat nekomu kdo mi poradi co a jak:)

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: RNS 510 - neco mi nejde

Příspěvek od dream7000 »

ty si vymenil len hardware, je nutne pre spravne fungovanie nakodovat RJ....inak budes darmo chciet aby ti nieco fungovalo a tebe to nejde, bez VAGu to NEPOJDE......http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... ...dohodni" onclick="window.open(this.href);return false; sa s niekym tu z fora, a dopln si profil odkial si niekto sa ozve co ti to urobi....

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: RNS 510 - neco mi nejde

Příspěvek od haikee »

Mam v profilu napsane Brno - myslim ze to je dostacujici:)
Ne vytahl jsem rcd 310 dal misto toho rns 510 a vse jde krome toho co jsem popsal co bych potreboval vyresit. Takze nevim jaky mam soft vevnitr ani jake to ma zavady.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 - neco mi nejde

Příspěvek od tornado1 »

přijed a dáme to do kupy!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: RNS 510 - neco mi nejde

Příspěvek od dream7000 »

jj to brno som prehliadol, ale tornado1 sa ti ozval, urob si cestu, nebudes lutovat....

Odpovědět

Zpět na „Navigace“