Vstriky na VW Passat 03G130073D

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od duffo »

Allbacore píše:
sniphead píše: ???
neviem co na tom nerozumies, takze este raz. Ak sa ti vyskytne problem so vstrikmi VW ponuka do 200 000 zlavu 70% na robotu a vstrek.

nezabudol si dodat ze to pravdepodobne plati iba ak mas auto servisovane v original vw servise??

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od Allbacore »

to neviem ci to musi byt len servisovane v origo servise. Moj je, takze pravdepodobne ano
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
brutus77cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 26.10.2008 01:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od brutus77cz »

Čaues,

dneska jsem tuto informaci ověřoval a není to pravda. Ve dvou servisech mi řekli, že se auto musí opravit za plnou cenu a neexistuje paušální sleva i když servisuješ v autorizovaném servise. Poté je možné dát k výrobci žádost o slevu prostřednictvím servisu. Toto vše je možné a většinou se to řeší u jednoho vstřiku... nikdy nedají slevu na všechny

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od Allbacore »

Plati sa len 30% zo sumy, resp. platilo sa, ja neviem teoreticky uz to mohli zrusit. Samozrejme kulancia plati len vtedy ak ti zdiagnostikuju chybny vstrek, nie ze prides do servisu a im povies vymente mi vstrik, ktory je fukncny resp. diagnostika nevypise chybu.

Nemam dovod zavadzat a ani si vymyslatm, pisal som to tu preto lebo to moze niekomu usetrit peniaze.
Naposledy upravil(a) Allbacore dne 23.07.2010 12:55, celkem upraveno 1 x.
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1287
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od baxxter222 »

cafte takze v pondelok sa chystam do dolneho kubina do i.m.p.a servisu lebo u kamosa som bol na diagnostike a ta vypisala elektronicka chyba na prvom vstreku.
tak ked zistim co a ako dam vediet.dufam len ze pochodim dobre.takze sa budem pitat na tu kulanciu.uvidime.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od Allbacore »

baxxter222 píše:cafte takze v pondelok sa chystam do dolneho kubina do i.m.p.a servisu lebo u kamosa som bol na diagnostike a ta vypisala elektronicka chyba na prvom vstreku.
tak ked zistim co a ako dam vediet.dufam len ze pochodim dobre.takze sa budem pitat na tu kulanciu.uvidime.
Urcite ak ti to nebudu chciet uznat ozvi sa.
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1287
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od baxxter222 »

ok.urcite napisem tak ci onak.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
doudy01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2010 22:31

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od doudy01 »

Tak u zadneho vw slevu neposkytuji, kdyby mel nekdo zajem o NOVE vstriky siemens c.03G130073D tak se muze obratit na me. cena 11900 a stary vstrik. Hezky den

BEDAALFA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 17.07.2010 17:27
Bydliště: Havířov-město Karvinská 1238 73601 mobil 604591309

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od BEDAALFA »

svanco píše:Nejde o vadnou serii , VW chtělo ušetřit a vetřel se tam Siemens který nejde opravit a VW má zablokovan prodej do aftermarketu která má letos skončit.Kdyby tam byl Bosch tak za 5 ti opravim ks.Tak se dneska dělá obchod prvovýroba co nejlevnější a pak si zakazniku plat.
Vždycky odejdou ty stare a pokud se to neuděla pořádně a najednou začnouodcházet i ty nové.Těd ve všech 1,6TDI bude Siemens to bude zlatý důl pro VW

Ahoj nebude nebo aspoň nemusí být.Opravit jde všechno i Siemens já to umím spravit a dělám to cca4000kč.Neřekol bych,že chtěl VW ušetřit,tyto Siemens VDO piezo elementy jsou naopak genialní výrobek takřka nezničitelný,ovšem mi samotnému to připadá,že snad schválně je tam něco co časem odejde a začne zkratovat a crystaly které nahrazují cívky jež má Bosch pracují s napětím mezi 100-200V rozpozná li Ř.J že došlo k plnému probití na kostru,většinou je to zkrat na plus vypne a zablokuje motor,nenastartujete.Jedině.že vyzkratovaný vstřik odpojíte z konektoru po sundání vika motoru,pak si jednotka myslí,že je vše ok a povolí start,ovšem motor pojede na 3 válce,pak je čas mě kontaktovat já vstřik přivedu k životu :-) a to v čem vím,že je zakopaný pes opravím a zajistím to,aby se neopakoval důvod poruchy, já osobně jsem přsvědčený ,že mnou opravený vstřik by po elektonické stránce neměl odejít,první který je pod moji kapotou jede teď 6 měsíc blížím se 15000 km s nachipovaným motoren na asi 130kw před 2 měsíci.Dostal jsem se k tomu poté co mi odešel tady ten zmiňovaný vstřik a jak jsem viděl ty rakety co tady u nás za to chtějvydal jsem se na polské stranky tam jsem ho sehnal za 5000. s tím maníkem jsem uzavřel dohodu ,že mi udělá cenu a já mu dohodím kšefty tak to nějakou dobu fungovalo ale nic moc protože to bylo na dlouhé lokty a hodněš kšeftů utíkalo protože každý to chtěl nejraději hned nebo na výměnu.A tak na konec když jsem viděl ,že se tím dát slušně uživit jsem se ho zeptal jestli by mě to naučil a za kolik.dohodli jsme se na penězích a tak jsem teď schopen vyřídit obchod během 3 hodin když přijedete za mnou osobně,dávam i 6 měsíců záruku,ale podmínka je výměna rampy,ta při tom napětí často probíjí a způsobi zkraty a chaos ve vstřiku.Jsem rád,že to jde a že si z nás VW nebude dělat oslíčku otřes se.Cena je myslím pro každého spokojenost. Petr 604 591 309

BEDAALFA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 17.07.2010 17:27
Bydliště: Havířov-město Karvinská 1238 73601 mobil 604591309

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od BEDAALFA »

Registrován: 17.07.2010 17:27
Bydliště: Havířov-město Karvinská 1238 73601
svanco píše:
Nejde o vadnou serii , VW chtělo ušetřit a vetřel se tam Siemens který nejde opravit a VW má zablokovan prodej do aftermarketu která má letos skončit.Kdyby tam byl Bosch tak za 5 ti opravim ks.Tak se dneska dělá obchod prvovýroba co nejlevnější a pak si zakazniku plat.
Vždycky odejdou ty stare a pokud se to neuděla pořádně a najednou začnouodcházet i ty nové.Těd ve všech 1,6TDI bude Siemens to bude zlatý důl pro VW



Ahoj reaguji na příspěvek klubáka ...svanco... na VSTŘIKY S I E M E N S ...... A to že tyto nebudou nebo aspoň nemusí být zlatým dolem pro VW. .Opravit jde všechno i Siemens já to umím spravit a dělám to cca4000kč.Neřekol bych,že chtěl VW ušetřit,tyto Siemens VDO piezo elementy jsou naopak genialní výrobek takřka nezničitelný,ovšem mi samotnému to připadá,že snad schválně je tam něco co časem odejde a začne zkratovat a crystaly které nahrazují cívky jež má Bosch pracují s napětím mezi 100-200V rozpozná li Ř.J že došlo k plnému probití na kostru,většinou je to zkrat na plus vypne a zablokuje motor,nenastartujete.Jedině.že vyzkratovaný vstřik odpojíte z konektoru po sundání vika motoru,pak si jednotka myslí,že je vše ok a povolí start,ovšem motor pojede na 3 válce,pak je čas mě kontaktovat já vstřik přivedu k životu :-) a to v čem vím,že je zakopaný pes opravím a zajistím to,aby se neopakoval důvod poruchy, já osobně jsem přsvědčený ,že mnou opravený vstřik by po elektonické stránce neměl odejít,první který je pod moji kapotou jede teď 6 měsíc blížím se 15000 km s nachipovaným motoren na asi 130kw před 2 měsíci.Dostal jsem se k tomu poté co mi odešel tady ten zmiňovaný vstřik a jak jsem viděl ty rakety co tady u nás za to chtějvydal jsem se na polské stranky tam jsem ho sehnal za 5000. s tím maníkem jsem uzavřel dohodu ,že mi udělá cenu a já mu dohodím kšefty tak to nějakou dobu fungovalo ale nic moc protože to bylo na dlouhé lokty a hodněš kšeftů utíkalo protože každý to chtěl nejraději hned nebo na výměnu.A tak na konec když jsem viděl ,že se tím dát slušně uživit jsem se ho zeptal jestli by mě to naučil a za kolik.dohodli jsme se na penězích a tak jsem teď schopen vyřídit obchod během 3 hodin když přijedete za mnou osobně,dávam i 6 měsíců záruku,ale podmínka je výměna rampy,ta při tom napětí často probíjí a způsobi zkraty a chaos ve vstřiku.Jsem rád,že to jde a že si z nás VW nebude dělat oslíčku otřes se.Cena je myslím pro každého spokojenost. Petr 604 591 309

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od svanco »

Čoveče to všechno beru chápu souhlasím , ale měníš i trysku v te ceně nebo pouze opravuješ elektronickou čast?Ja zaplatil za Bosche troufnou si 10 000krát víc než ty u manika v PL.Každy vstřik se po opravě toči na mašině aby byla jistota.U Bosche vše děla hlavně tryska.Ja jen že když to porovnám co dělám já s tryskou dokladem a 2 letou zarukou je to dost pěnez.
Závěrem nasral jsem do toho víc a šel jsem do špatné značky jak tak koukam.Každopadně jak už jsem řikal je dobre o tom vědet i o tobě a jakmile něco telefon tu je

BEDAALFA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 17.07.2010 17:27
Bydliště: Havířov-město Karvinská 1238 73601 mobil 604591309

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od BEDAALFA »

Ahoj ja moc nechápu tuhle část příspěvku........Ja zaplatil za Bosche troufnou si 10 000krát víc než ty u manika v PL.................jinak já opravuji přesně jak říkáš tu elektronickou čás jak hodně to tady vidím nazývat....cívku...kterou tady nahrazuje el.piezo crystal
Celé to funguje laicky řečeno asi tak nebo já to tak vidím podle složení té trysky a mechanické části samotného piezo elementu kde je hlavním principem píst, který tu má ulohu pro vstřikovací ventil jako regulace vstřikování.Tento pist ma za sebou crystaly do kterych je přivedeno napětí a důsledkem je zvětšeni a prodlouženi crystalu a tohoto nasledek je tlak na píst ,ale tento pohyb je nedostatečnýa k spuštění vstřikovače napomáhá malý pákový systém skládající se ze dvou malých vahadel v přední části pístu.S piezo ventily lze provést přesné časování a tím může být objem přivedeného paliva přesněji regulovaný.Piezo ventil dokáže otevřít a zavřít tak rychle, že je možné mít různý počet vstříků pohonných hmot. Je tak zajištěno velmi přesné dávkování paliva a to podstatně taky šetří palivo a eliminuje znečištění.Já sám doufám že budu moci dávat záruku na svou práci tak jako Ty důkaz je pro mně můj vlastní vstřikovač který po opravě slušně plní svůj úkol.6 tý měsíc a až odbouchá rok pujdu i se zárukou na rok já.Můj názor kam se hrabe Bosch!!!!!!!!!!Číslo máš můžeme se domluvit na spolupráci a ceně

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od svanco »

Nechtěl jsem už reagovat , ale prostě musím :D .Bosch dokaže vyvinout technologii vytvoři opravarenský segment (technologii , díly , školení) na tohle se Siemens vykašlal.Je jen pár lidi kterým to nedalo a štoura se v nich.Za 4 roky opravování Boschů neměl ani jeden vstřik vadnou eletrickou část.Tudiž hanit Bosche jako takového neni moc pravdivé.
A co si budem povidat ta tryska neni na vždy.Těd si porovnej ja to dělám za 4tis s učtem 2 roky zarukou a novou tryskou a komplet nové střeva za 3tis. :wink:

Investice do Bosche jsem myslel 6mil mašina 900tis PD box 30tis školeni v Rakousku tak se mysli ta věta .

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od KJirka »

njn, ono by asi spíš chtělo vidět nějakou statistiku u vstřiků Siemens, ve smyslu četnosti elektrických a mechanických poruch. Problém v českých zemích je hlavně mizerná nafta, čehož důsledek je pak přidření vstřiku a nikoliv el. zkrat.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

BEDAALFA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 17.07.2010 17:27
Bydliště: Havířov-město Karvinská 1238 73601 mobil 604591309

Re: Vstriky na VW Passat 03G130073D

Příspěvek od BEDAALFA »

KJirka píše:njn, ono by asi spíš chtělo vidět nějakou statistiku u vstřiků Siemens, ve smyslu četnosti elektrických a mechanických poruch. Problém v českých zemích je hlavně mizerná nafta, čehož důsledek je pak přidření vstřiku a nikoliv el. zkrat.
Ahoj chceš tím říct,že zkrat na plus znamená přidřený vstřik?Jak je potom možné,že aniž se já dotknu mechaniky vstřiku,ten odšroubuji od piezo nebo lépe řečeno piezo od něj a nezajímá mě a až si udělám svoji práci na piezu, našroubuji pizo zpět a vstřik funguje krásně dál a ještě jsem neměl jedinou reklamaci kromě borce který nevyměnil rampu,udělal jsem mu to znova rampa ven nová sem a jezdí se do dnes.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“