MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřelcům?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Kamyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 08.07.2008 20:43
Bydliště: Ostrava / Karviná / Brušperk
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřelcům?

Příspěvek od Kamyl »

Pery: No premyslel jsem ji ve spanku prepadnout a sjet ji trochu hrivy... :D

Jinak zrovna studuju dalsi moznosti a nevypada to moc nadejne...

Viz tendle clanek o boji s ALIENEM... :)
http://fabia-joy.wz.cz/hlodavci.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Kazdopadne asi zkusim ty vlasy, i kdyz Patperovi to nefungovalo, hmmm...

A tak uz jsem nasel recept, prej jim vadi tygri lejna, takze jdu vecer ulovit :budo: nejakeho tygra a budu jeho lejnama mazat kazdej den sharika... :D :gey:
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 81103.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřelcům?

Příspěvek od Shemik »

patper píše:
Kamyl píše:Tak pri dnesnim dolivani kapaliny do ostrikovace jsem narazil na "spoust", kterou napachala asi kuna, nebo jina potvora...
Taaaaaaaak to mooooc dobre znam :evil: Dal jsem tam vlasy ,ale nepomohlo :evil:
Pato, dej tam poradnej pytel a hlavne smes vlasu hodne lidi, nejlepe z holicstvi, pak to musi zabrat :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřelcům?

Příspěvek od Shemik »

Kamyl píše:Viz tendle clanek o boji s ALIENEM... :)
http://fabia-joy.wz.cz/hlodavci.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Ty jo tak to je dobra story. Ten se hodne nasnazil 8) :lol:
Holt asi nebudou rozdily jen v pripravcich proti kunam, ale i v kunach samotnych,
coz by mohlo vysvetlovat i Patperovic neodehnatelny kuny. :lol:

sachy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.10.2007 23:41

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřelcům?

Příspěvek od sachy »

Tak jsem dnes sel dolit olej, otevru kapotu a tam na ruznych mistech 3 ptaci - asi si je tam natahala nejaka kuna. Docela chutovka seskrabovat vypecene kostry s perim z krytu, o smradu ani nemluve ... Jen doufam, ze se zatim nepustila do hadic nebo kabelu

Uživatelský avatar
mantinel115
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 12.05.2009 18:00
Bydliště: Žilina,Slovensko

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřelcům?

Příspěvek od mantinel115 »

to poznam.dal som aj vlasy a nepomaha.

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřelcům?

Příspěvek od abeljozef »

Myslim ze Bassorius ma pod kapotou nejaku elektornicku odpudzovaciu hracku proti kunam. Dufam ze si to spravne pamatam.

Ludva Sharan 06
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 27.02.2009 20:58
Bydliště: Plzeň

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřelcům?

Příspěvek od Ludva Sharan 06 »

No já měl v autech už pěknou zbírku : kosti , ptáky , ježka ,napůl sežranou makrelu ( nejspíš z popelnice ) natahala to tam kuna , která mi bydlela v dřevníku a motor. prostor měla jako špajzku. Krátkodobě pomáhají : intim spreje . chlupy od psa v silonkách , deodorant do WC apod. pokusy. Střílet se nemůžou protože jsou chráněný : svi.ě jedny. Nejůčinější a již dva roky fungující ve 3 autech je elektronickej odpuzovač. I když houká jak meluzína. Ale platí to na ní a stojí kolem 500 Kč.
Čím víc se s hovnem sereš tím víc smrdí !!

Olda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 01.01.2010 21:04
Bydliště: Vsetín

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od Olda »

Prodává se sprej proti kunám. Nastříká se na izolace a je na chvíli klid. Jenom bacha při aplikaci, stříkal jsem to dvakrát a pokaždé jsem měl hodinu hořko v hubě. Ty vlasy v pytlíku budou naíc určitě levnější.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od 11mAjA11 »

U mě fungují už 3 roky psí chlupy v silonce pravidelně je obměňuju a bez problémů..Obě auta parkujou venku a vždycky byly vrchy motorů poťapkané od bláta mini stopami kuny..Od doby co používám chlupy se nic neobjevuje.. :wink:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

rach
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 08.09.2008 20:49
Bydliště: Teplice, Praha a D8

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od rach »

Nedávno jsem šel dolít manželce nemrznoucí do odstřikovačů a jak otevřu kapotu tak na mě čumela krysa velká jak jezevčík. Lekl jsem se jako prase!!! Jěště že mi neskočila do xichtu, to bych se asi přivřel tou kapotou :mrgreen: . Vzal jsem 3 pytlíky drceného pepře a vše krásně posypal. Od té doby nic. Ale pokaždé otvírám připraven. :lol:
život je boj !

Uživatelský avatar
jeff78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 02.01.2010 16:19

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od jeff78 »

11mAjA11 píše:U mě fungují už 3 roky psí chlupy v silonce pravidelně je obměňuju a bez problémů..Obě auta parkujou venku a vždycky byly vrchy motorů poťapkané od bláta mini stopami kuny..Od doby co používám chlupy se nic neobjevuje.. :wink:
Tak napechovane chlupy od psa v silikonove puncose dlouhe 1 metr jsem tam mel taky. Bohuzel to te bestii hrozne vadilo asi ji to tam smrdelo nevim, tak si tu puncochu odnesla pri z meho nebo uz vlastne jejiho mot. prostoru. Dokonce jsem tam mel i pipak na kuny, ktery ji musel rvat u ucha. Tak to nepomohlo. Jedine co potom pomohlo a musim ted zatukat na sve zuby. Bylo to, ze jsem poradne umyl mot. prostor a hned nastrikal nejakym smradem ve spreji na kuny. Od te doby klid.
VW Sharan 1,9 TDI 85KW AUY, tiptronic 5kv. 2005 HEX CAN VAGCOM 10.6.5

Uživatelský avatar
Auto1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava city
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od Auto1 »

Slyšel jsem,že stačí do motorového prostoru dát dva hadry důkladně namočené naftou,ale tak,aby se nedotýkaly výfuku a motoru,čili dobře zvážit,kam je umístíte,navíc vlevo nahoře je sání topení/chlazení takže tam také ne.

nebo přímo sprej na kuny http://pasti.cz/sprej-na-kuny-24/sprej- ... 5c78150875" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
Kuna_auto[3].jpg
IMPORT A PRODEJ AUT: http://www.1auto.tk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Roznovak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.07.2010 21:19
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od Roznovak »

Opi 4X4 píše:Na ty kuny a podobný škůdce platí i vyčesaný chlupy ze psa. Nacpat je buď do těch starých silonek,nebo do toho sítka co se zavěšuje do záchodový mísy.Chce to aspoň rok nemytýho čokla.
S tou hliníkovou folií to je dobrý nápad, jenže když nebudou moct kousat tu deku na kapotě,
tak si najdou něco jinýho, ty potvory koušou i do hadic od turba a elektoizolace.
Opi.
Chlapi, souhlas - mám zkušenosti. Na kunu pomůžou nejlépe ty chlupy ze psa - je to jejich predátor.
Ford Galaxy 1,9TDi, 96kW, r.v. 2004, šedostříbrný

Uživatelský avatar
jeff78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 02.01.2010 16:19

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od jeff78 »

Roznovak píše:
Opi 4X4 píše:Na ty kuny a podobný škůdce platí i vyčesaný chlupy ze psa. Nacpat je buď do těch starých silonek,nebo do toho sítka co se zavěšuje do záchodový mísy.Chce to aspoň rok nemytýho čokla.
S tou hliníkovou folií to je dobrý nápad, jenže když nebudou moct kousat tu deku na kapotě,
tak si najdou něco jinýho, ty potvory koušou i do hadic od turba a elektoizolace.
Opi.
Chlapi, souhlas - mám zkušenosti. Na kunu pomůžou nejlépe ty chlupy ze psa - je to jejich predátor.
tak na tu kunu co se mi tam zabydlela ty chluoy bohuzel nepomohly. Dokonce ji tam tak moc vadily, ze si je odtahla pryc.
VW Sharan 1,9 TDI 85KW AUY, tiptronic 5kv. 2005 HEX CAN VAGCOM 10.6.5

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOROVÝ PROSTOR, ZVÍŘATA: jak se bránit kunám aj vetřel

Příspěvek od BigBang »

prozradím vám můj fígl :D pověste si do motoráku mýdlo (samozřejmě tuhou kostku :D ) tak aby se lehce dotýkala např. krytu motoru - lehce se bude mýdlo odírat a po zvířatech nebude ani památky... pak dodám foto ;)

//EDIT: tak dodávám foto
Přílohy
Obraz025.jpg
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“