MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy, čištění VIDEO str. 1

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
bauic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 30.12.2007 19:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od bauic »

to turbo jsem viděl,proto to vše říkám...bylo fakt kaput... :wink:

Uživatelský avatar
Medved9
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.10.2010 17:49
Bydliště: Louny

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od Medved9 »

bauic píše:takže to turbo neustále pískalo,padalo do nouzáku a na palubovku to házelo hlašku emise,do dílny....když se vyndavalo ven,tak všude okolo něho tekl olej,no a když mi dělali repasy,tak zjistili,že mám na turbu ulámané lopatky,takže skoro totál... :(

A kde ti to dělali???

Uživatelský avatar
bauic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 30.12.2007 19:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od bauic »

jestli myslíš repasy turba,tak jsem to nechal dělat ve Strakonicích...www.turbo-cz.cz

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od KamilGTTDI »

vidmi píše:Zdravím všetcky. Mám problém s turbom (touran 1,9 tdi 77kw)-vypadáva. Človek od ktorého som ho kupoval tvrdil,že turbo bolo pred časom menené(originál-nové). Písalo sa tu už hodne o čistení turba.Ja si však myslím,že moje nie je zakarbonované. Keď zrovna ide ide parádne.Hadičky podtlaku-OK. Na diagnostike hlášky: tlak prekročen, tlak nedosažen. Mohlo by to byt vo váhe vzduchu??? Má do toho zasahovat aj váha vzduchu??? Dík za každú radu.
P.S.: Ked prší - vypadáva turbo častejšie.
u tebe uz N75 nehrozi pac tam nejni...je tam kostka pro rozdeleni podtlaku....podle me je vice variant....cidlo tlaku, zaneseni lopatek....ale tam zalezi jake je to turbo....pokud garett tak vycistit pokud KKK tak ho rovnou vrat a sezen garetta, vaha vzduchu v tom hraje malou roli ale to spis v pripade nejake brutalni upravy motoru,,,,,vetsinou projevy od vahy jsou kratkodobe vypadky vykonu....ale ne trvale aby jsi musel vypnout a znova natocit motor....

foglik.petr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 02.02.2008 22:15
Bydliště: Hodonin

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od foglik.petr »

mam problem s turbem,namontoval jsem nove orig turbo,vse je v poho,jen piska uz od 1100otacek,kdyz odpojim podtlak od banky tak to nepiska. co to muze zpusobovat?mam vykuchany DPF.

Uživatelský avatar
Medved9
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.10.2010 17:49
Bydliště: Louny

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od Medved9 »

zdravim , nemá tady nekdo návod jak vyndat turbo, nejlevnesi servis my rekl 4000,- za vyndani a nandani.

Uživatelský avatar
Chozin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1436
Registrován: 23.05.2008 15:32
Bydliště: Frýdlant
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od Chozin »

@ Medvěd9 co takhle číst názvy témat a HLEDAT :?: :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=258&t=172349" onclick="window.open(this.href);return false; je to o pár témat níže :wink:

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od alesino »

:arrow: chozin
dobre Troník/ Chozin / dobre ...
asi by to chtělo slovíčko hledat přeložit do více jakyků ... takový malý multilanguage :lol:
ale to je pořád stejná písnička ...

Uživatelský avatar
Medved9
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.10.2010 17:49
Bydliště: Louny

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od Medved9 »

Chozin píše:@ Medvěd9 co takhle číst názvy témat a HLEDAT :?: :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=258&t=172349" onclick="window.open(this.href);return false; je to o pár témat níže :wink:

Ano to je vtipné , ale na dieselpower foru je postup na octaviii a na jinej motor a jiný turbo A navic je uz smazanej a druhej odkaz je na nějaky katalog dílů a tam to moje turbo není , tak kde mám ještě hledat .
Nebo tady jsou jen takový frajeři co to daj do orig. servisu a víc se nestarají.
Jo ten postup 10 min ze shora a 60 min ze spoda je a vyndat polosu, si myslim že je trošku na něco jiného.
Naposledy upravil(a) Medved9 dne 02.02.2011 22:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Medved9
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.10.2010 17:49
Bydliště: Louny

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od Medved9 »

alesino píše::arrow: chozin
dobre Troník/ Chozin / dobre ...
asi by to chtělo slovíčko hledat přeložit do více jakyků ... takový malý multilanguage :lol:
ale to je pořád stejná písnička ...
další vtipálek ale rada žádná , všichni jste profici ale jen u klavesnice nebo tady je nekde navod jak to turbo vyndat s fotkama , jestli jo tak se velice rad omluvim nepochopeni sucheho humoru

Uživatelský avatar
Chozin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1436
Registrován: 23.05.2008 15:32
Bydliště: Frýdlant
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od Chozin »

Nic není o vtipu, jen jsem tě směřoval do správného topicu, které je o výměně turba. V posledním příspěvku se píše, že to dělal Robinnu.
Napíšu mu jestli k tomu něco má a ať to hodí sem.

Uživatelský avatar
Medved9
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.10.2010 17:49
Bydliště: Louny

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od Medved9 »

Chozin píše:Nic není o vtipu, jen jsem tě směřoval do správného topicu, které je o výměně turba. V posledním příspěvku se píše, že to dělal Robinnu.
Napíšu mu jestli k tomu něco má a ať to hodí sem.
to tema jsem pročítal , i jsem se pokoušel hledat, ale je tady všechno okolo ale tenhle motor a to turbo jsem tady nenašel.

kat38
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 15.02.2010 01:51

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od kat38 »

Máš pravdu medvěd9,taky jsem tu po tom pátral a dopadl stejně jak ty....jen kecy a kecy...ale tobě jsem psal do sz adresu a telefon na toho člověka co mi ho vymontoval a zas namontoval za 1500,- jestli si na to vyčištění sám netroufáš,tak by ti to možná i vyčistil,chce to domluvit,je to člověk znalej,dělá snad jen vw...profík...nebo jsi tu zprávu nedostal.Já sám jsem to takhle řešil,protože jsem se tu k žádné radě stejně jako ty nedopracoval,jinak bych si to udělal celé sám...pána jsem se ptal a prý s poloosou nic,jen se musí rozpojit řízení,tahá se to celé spodem,ale nijak konkrétně jsem to s ním nerozebíral,už nebylo proč...

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od alesino »

Medved9 píše:
alesino píše::arrow: chozin
dobre Troník/ Chozin / dobre ...
asi by to chtělo slovíčko hledat přeložit do více jakyků ... takový malý multilanguage :lol:
ale to je pořád stejná písnička ...
další vtipálek ale rada žádná , všichni jste profici ale jen u klavesnice nebo tady je nekde navod jak to turbo vyndat s fotkama , jestli jo tak se velice rad omluvim nepochopeni sucheho humoru
tak fajn ...
ono jde vidět , že se svými 18 příspěvky tady na foru jsi už spoustě lidem poradil a pomohl ... to vypovídá samo za sebe ...
a pokud se chceš navážet tak k tématu ... jen jsem reagoval na umístění příspěvku do správného tématu jak to píše admin Chozin ...
taky nevozím auto do autorikáku , pokud na to mám vybavení , a alespon trochu vím o co jde , snažím si to poléčit sám , ale jsou věci , kterým nerozumím a neumím tak se do nich nes.ru , ale vím na koho se obrátit viz. např výměna setrváku ...
takže si svoje chytré úvahy nechej od cesty , nehledě na to , že ti KAT38 posílal kontakt na někoho kdo ti s tím pomůže ...

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: MOTOR,TURBO - Výpadky turba, problémy

Příspěvek od alesino »

:arrow: Dílenská Příručka OII motor 2.0 TDI 100/103 kW ...
Přílohy
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

Odpovědět

Zpět na „Motor“