Levný výfuk

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
thief_ondrej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 25.03.2008 22:12
Bydliště: Liberec

Re: Levný výfuk

Příspěvek od thief_ondrej »

zdar pani, tak nazacatek musim uznat, ze to je hodne vasniva debata 8)
ale ted by me zajimalo a doufam, ze mi poradite. nejsem v tomhle moc zbehly...
mam g4 1.6 16V rok vyroby 2002 hatchback. jelikoz jsem z mesta snehu, tak muj golf dostava slusnou porci snehu a toho okolo, takze vymena me ceka brzo. takze kdyz budu potrebovat cely vyfuk, tak asi musim koupit predni i zadni dil...to jsem asi pochopil spravne,ze? :mrgreen:
muj dotaz zni: jak to mam udelat, kdyz bych chtel nejaky vyfuk, aby vypadala ta koncovka trosku hezky...
mam predstavu neceho decentniho, ale i trosku aby to bylo videt.
varianta 1: koupit oba dily a koncovka
nebo varianta 2:
koupit druhy dil vyfuku nekde jinde a dopasovat? jde to?
diky za odpovedi

ps. omlouvam se, jestli je to mimo toto tema. kdyztak zalozim nove...

Uživatelský avatar
chasnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 26.06.2008 20:01
Bydliště: Dolní Lutyně (Ostravsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Levný výfuk

Příspěvek od chasnik »

sidonius1 píše:Ahoj..koukám na ten prodej výfuků.cz Oni tu vůbec nemaji výrobce. Mohl by jsi nám ho prozradit? Já se na jejich stránkách totiž o výrobci ani obchodních podmínkách vůbec nic nedověděl. Jen to kdo mi výfuk přiveze. Od bezvavyfuky.cz mám Marix. Ten je kvalitou od klasických polských podle mých zkušeností hodně daleko vpředu.Na mém autě žádný hluk, krásně tiché a rez zatím také nic moc. A to už ho nejakou chvilku mám. Ale třeba jsem měl jen štěstí na díl?
u mě asi soudruzi z PLDR udělali chybu....
výrobce netuším. leda, že bych lehl pod auto, ale i tak si nějak nepamatuju, že by tam bylo něco vyraženo.
No uvidíme, co vydrží. Sváry jsem přestříkal žáruvzdornou barvou, ať mu pomůžu pár měsíců

Uživatelský avatar
chasnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 26.06.2008 20:01
Bydliště: Dolní Lutyně (Ostravsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Levný výfuk

Příspěvek od chasnik »

sidonius1 píše:
chasnik píše: u mě asi soudruzi z PLDR udělali chybu....
výrobce netuším. leda, že bych lehl pod auto, ale i tak si nějak nepamatuju, že by tam bylo něco vyraženo.
No uvidíme, co vydrží. Sváry jsem přestříkal žáruvzdornou barvou, ať mu pomůžu pár měsíců
Ještě,že tam nemáš naspáno made in Thaivan a nebo China. Nebo sdělano USSR :mrgreen: :mrgreen: Já měl sváry od bezvavyfuky.cz už pohliníkované. Nemusel jsem upravovat nic. Tak to máš asi do jiného výrobce.
pohliníkované to je, ale záleží jak...

Uživatelský avatar
chasnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 26.06.2008 20:01
Bydliště: Dolní Lutyně (Ostravsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Levný výfuk

Příspěvek od chasnik »

to, že reznou spony, je normální... při těch teplotách... navíc, když to přitahuješ, tak "sedřeš" ten pozink z povrchu šroubovice. Chytne to po prvním průjezdu kaluží... Vy všichni, co kupujete Bosaly- jak dlouho s tím autem chcete ještě jezdit?

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Levný výfuk

Příspěvek od Martin. D »

Notti píše:
Martin. D píše:Taky mohu jenom doporučit Bezva výfuky. Výfuk do 3dnů doma, kvalita výborná, materiál je taky OK, padnul jak ulitý, a supr cena :!: Naprostá spokojenost. :D :D

Mimo téma,strážek u dolní rožínky? :D :D bydlim 10km +- od tebe :D :D
JJ to je on :wink: :lol:

Maxell
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.03.2010 20:09

Re: Levný výfuk

Příspěvek od Maxell »

Musím souhlasit t kolegama,kteří zde http://www.bezvavyfuky.cz" onclick="window.open(this.href);return false; chválí. Mám odtud na Sharana a musím rovněž říci,že absolutní spokojenost. Výfuk přišel zabalený, krásně čisťounký s pohliníkovanými sváry a sedl na auto jako pr**l na hrnec. Objednal jsem telefonicky a prima domluva a vstřícné jednání. Za mě tedy jako ve škole 1*.

Uživatelský avatar
chasnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 26.06.2008 20:01
Bydliště: Dolní Lutyně (Ostravsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Levný výfuk

Příspěvek od chasnik »

teď jsem měnil výfuk za TYLL a super :) můžu doporučit

Fuba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 10.01.2011 11:52

Re: Levný výfuk

Příspěvek od Fuba »

Souhlasím...taky jsem od nich bral výfuk. Max spokojenost. Dělají i brzdy a asi i cokoliv jiného. Po telefonu prima domluva a cenová nabídka od několika výrobců. Bral jsem od nich bráchovi na Alfu na předek od výrobce NK kotouče + destičky 3350,-i s poštovným. Na naši dodávku (ducato ) jsme od nich dali FriTech co maji na e-shopu v nabídce a spokojenost. Příští týden půjdou nové na passata a taky budou od nich. Líbí se mi jejich přístup i ceny. Za sebe si raději nechám poradit,už se stalo,že jsem objednal špatný díl a byl problém s vracením. Ale to bylo jinde. Takže uvítám jejich ochotu. Jinde se semnou mnhody ani nebaví. Tady je to jinak. Tak také mohu http://www.bezvavyfuky.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a http://www.naautomobily.cz" onclick="window.open(this.href);return false; jen doporučit!

globo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.02.2011 19:22

Re: Levný výfuk

Příspěvek od globo »

Tak mohu potvrdit. Ve čtvrtek jsem na http://www.naautomobily" onclick="window.open(this.href);return false; volal. Potřeboval jsem brzdy na zadek + tlumiče. Super ochota a ceny. Nabídka od několika výrobců a v pátek mi to přinesl pošťák. Dal jsem na zadek brzdy NK,tak jsem zvědav. Dnes jsem dal na auto. Spokojenost!! Výfuk už od nich mám od léta. Taky mohu doporučit.

ajman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 25.09.2007 16:29
Bydliště: SR

Re: Levný výfuk

Příspěvek od ajman »

chasnik píše:teď jsem měnil výfuk za TYLL a super :) můžu doporučit
Ale TYLL vyraba vyfuky iba na Skodu, na ine znacky vcetne VW dodava od italskeho vyrobcu MTS. Mylim sa?
VW GOLF IV 1.9 TDI-PD 74kW

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“