sklopné zadni sedacky-passat b 5,5 limuzína

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
cincila
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 18.05.2010 16:12

sklopné zadni sedacky-passat b 5,5 limuzína

Příspěvek od cincila »

Ahoj,mam pasika 2002 limuzínu a nemam sklopne zadní sedacky.chtel bych vedet jestli to nekdo zkousel predelavat na sklopne.co jsem koukal,tak by se musel vyriznout plech mezi zavazadlovym prostorem a operadlama zadnich sedacek-coz by se asi pasikovi moc nelibilo...a dal samozrejme vymenit zadni sedacky....dik za poznatky a za info.činčila

P.S jako vzdy pred zakladanim noveho tematu jsem pouzil tlacitko HLEDAT-ale bez vysledku....
samozrejme je opet mozne ze jsem neco prehledl...dik činčila

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: sklopné zadni sedacky-passat b 5,5 limuzína

Příspěvek od aivos »

Princip vozu typu sedan je pevná překážka mezi zavazadlovým prostorem a kabinou řidiče... Takže ti asi musí stačit díra na lyže ;)

Nebo si kup staršího pašíka, ja mam konec roku 97 a mam sklopné sedačky :-P Tuším že pozdějí se to už nedělalo a byla pouze díra v loketce...
Obrázek

cincila
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 18.05.2010 16:12

Re: sklopné zadni sedacky-passat b 5,5 limuzína

Příspěvek od cincila »

aha....o to mi prave slo,ze jsem videl kratkyho pasika se sklopnejma sedadlama.....takze myslis,ze se b5.5 nedela se sklopnejma zadnima sedadlama??

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: sklopné zadni sedacky-passat b 5,5 limuzína

Příspěvek od kipo »

Mam rok 2004 a mám sklopné zadné operadlá, žiaden plech tam nemám,a ani som to ešte tak nevidel, kamarát má r .99 a tiež to má tak ako ja.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

mikelight
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 10.08.2010 17:18

Re: sklopné zadni sedacky-passat b 5,5 limuzína

Příspěvek od mikelight »

cincila píše:Ahoj,mam pasika 2002 limuzínu a nemam sklopne zadní sedacky.chtel bych vedet jestli to nekdo zkousel predelavat na sklopne.co jsem koukal,tak by se musel vyriznout plech mezi zavazadlovym prostorem a operadlama zadnich sedacek-coz by se asi pasikovi moc nelibilo...a dal samozrejme vymenit zadni sedacky....dik za poznatky a za info.činčila

P.S jako vzdy pred zakladanim noveho tematu jsem pouzil tlacitko HLEDAT-ale bez vysledku....
samozrejme je opet mozne ze jsem neco prehledl...dik činčila
Ahoj, ozivuji toto tema s dotazem, zda jsi to nejak vyresil? Popripade jestli je to vubec mozne dat sklopne zadni sedacky misto nesklopnych v b5.5 modelech, ktere mely standartne nesklopne.
Resim stejny problem, diky.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: sklopné zadni sedacky-passat b 5,5 limuzína

Příspěvek od xerxes »

jedině přehodit sedadla z warianta

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: sklopné zadni sedacky-passat b 5,5 limuzína

Příspěvek od CentriFUGA »

Mám klasickýho sedana rok 2002 a sedadla jsou sklopný + sklopný sedáky, takže sedačky udělaj hezkou rovinu ...

Jinak pokud tam je ten plech musíš ho vyříznout - nějakou funkci to nemá (třeba na tuhost atp.) Jinak měl sem sedana - toled, teď mám passata a i fabii sedan a u všech šli sedadla normálně sklápět :-) ... to maj asi jenom nějaký oholený verze nebo nevim :-)

BrianCZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.07.2016 02:24

Re: sklopné zadni sedacky-passat b 5,5 limuzína

Příspěvek od BrianCZ »

Zdravím já mám opačný problém. Mám sklopné zadní sedadla u sedana a koupil jsem alcantaru interiér a ty sklopné sedadla nemají. Přední jsou v pohodě ale jak uchytim zadní část o kterou se opiram zády? Sedák půjde to je stejne ale jak uchytit tu zadní část když tam je jiné uchycení jako u sklopnych??


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“